Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bosvedjan; Lägenheter

Lägenheter till salu - Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Sortera på

17 bostäder till salu

3 dagar

3 rum lägenhet på Bågevägen 101C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bågevägen 101C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bågevägen 101C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bågevägen 101C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bågevägen 101C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Budgivning pågår
Tor 21 maj kl 16:00

Bågevägen 101C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Bjurfors Sundsvall
995 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/3
5 348 kr/mån
11 988 kr/m²

Välkommen till Bågevägen 101C. Här finns nu möjligheten att förvärva en trea på bottenplan. Den välplanerade lägenheten rymmer kök, stambytt och helkaklat badrum med nya duschväggar, kommod och tvättmaskin, vardagsrummet rymmer möjlighet till matbord om så önskas, vidare finns en stor inglasad balkong i söderläge. Totalt finns det två stora sovrum där ena är belägen med garderober för…

Premium
Balkong
Bjurfors Sundsvall
Bjurfors Sundsvall

6 dagar

3 rum lägenhet på Bäckebovägen 24C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bäckebovägen 24C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bäckebovägen 24C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bäckebovägen 24C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bäckebovägen 24C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5

Bäckebovägen 24C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
HusmanHagberg Sundsvall
750 000 kr
83 m²
3 rum
vån 3/3
5 752 kr/mån
9 036 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma 3:a på populära Bäckebovägen i BRF Bosvedjan. Här erbjuds en välplanerad bostad med generösa ytor och en stor inglasad balkong som blir ett extra rum att njuta av stora delar av året. Lägenheten har ett charmigt och välbevarat äldre stuk med fina möjligheter för nästa ägare att sätta sin egen prägel och skapa sitt drömboende. Här finns gott om förvaring,…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Sundsvall
HusmanHagberg Sundsvall

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

10 dagar

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 77B

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
550 000 kr
41 m²
1 rum
3 093 kr/mån
13 415 kr/m²
Uteplats
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall

11 dagar

2 rum lägenhet på Bågevägen 49A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bågevägen 49A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bågevägen 49A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bågevägen 49A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bågevägen 49A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5

Bågevägen 49A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Svenska Mäklarhuset Sundsvall
595 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/3
4 170 kr/mån
9 597 kr/m²

Letar du efter ett lättskött boende i markplan? - Då har du hittat rätt! Här erbjuds en trivsam bostad med genomgående ljusa ytskikt och en mysig altan i soligt läge. Ett hem som passar perfekt för dig som vill ha ett bekvämt boende där det bara är att flytta in. Köket har vitmålade luckor och plats för matbord för upp till fyra personer – en naturlig samlingsplats för både vardag och…

Premium
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Sundsvall
Svenska Mäklarhuset Sundsvall

14 dagar

2 rum lägenhet på Bågevägen 53C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bågevägen 53C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bågevägen 53C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bågevägen 53C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bågevägen 53C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:00

Bågevägen 53C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
950 000 kr
62 m²
2 rum
4 024 kr/mån
15 323 kr/m²

Välplanerad och trivsam 2:a om 63 kvm i markplan. Välkommen till denna hemtrevliga tvåa om 63 kvm med ett lugnt och soligt läge på första plan – perfekt för dig som vill undvika trappor, slippa renoveringar och bara flytta in och bo. Lägenheten erbjuder en genomtänkt planlösning med ljusa och luftiga ytor där varje kvadratmeter nyttjas effektivt. Lägenheten har ett generöst vardagsrum med…

Premium
Uteplats
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 47 B

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 195 000 kr
99 m²
4 rum
vån 2/2
6 708 kr/mån
12 071 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

15 dagar

3 rum lägenhet på Bågevägen 53D Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bågevägen 53D Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bågevägen 53D Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bågevägen 53D Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bågevägen 53D Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Budgivning pågår
Tis 19 maj kl 16:30

Bågevägen 53D

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
995 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/2
5 615 kr/mån
11 988 kr/m²

Nu finns denna välplanerade och ljusa 3:an tillgänglig på Bågevägen 53D. Bekvämt boende högst upp i huset. Bostaden är smart planerad och har en smart öppen planlösning. Hemtrevligt kök med med fina materialval och naturligt utrymme för matplats. Inglasad balkong med fin utsikt och stilfullt stambytt badrum med dusch. Vidare så har bostaden två rymliga sovrum och ett luftigt allrum. Bredband…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

20 dagar

3 rum lägenhet på Bågevägen 55A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bågevägen 55A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bågevägen 55A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bågevägen 55A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bågevägen 55A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:00

Bågevägen 55A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
1 250 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/3
5 615 kr/mån
15 060 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga trerummare med ett av Bosvedjans bästa lägen! En och en halv trappa upp möts du av ljusa och öppna ytor, där delar av väggar tagits ner för att skapa en luftig och modern känsla. Den stora inglasade balkongen blir ett extra rum att njuta av större delen av året. Lägenheten erbjuder ett rymligt vardagsrum som smälter samman med kökets sociala ytor, två generösa…

Premium
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå

21 dagar

4 rum lägenhet på Bågevägen 21A Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bågevägen 21A Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bågevägen 21A Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bågevägen 21A Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bågevägen 21A Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:45

Bågevägen 21A

Lägenhet
Sundsvall - Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Norrlandsmäklarna
1 425 000 kr
99 m²
4 rum
vån 3/3
6 974 kr/mån
14 394 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade fyrarumslägenhet på Bågevägen 21A i Bosvedjan! Här bor du högst upp i huset på våning tre med ett mycket fint och lugnt läge inom området. Som gavellägenhet får bostaden ett extra generöst ljusinsläpp tack vare fönster i tre väderstreck med ett extra fönster i både vardagsrum och badrum. Läget är luftigt och från bostaden har du en trevlig utsikt över det…

Premium
Norrlandsmäklarna
Norrlandsmäklarna

22 dagar

2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5

Bågevägen 95A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
925 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/3
4 169 kr/mån
14 919 kr/m²

Drömmer du om ett boende som kombinerar enkelhet, flexibilitet och närhet till naturen? Att bo i en lägenhet på markplan är det perfekta valet för dig som vill ha det bästa av två världar: bekvämligheten av en lägenhet och friheten av att känna marken under dina fötter. Varmt välkommen till denna moderna 2:a om hela 62 kvm med låg månadsavgift där bredband och kabel-tv ingår! Bostaden är…

Premium
Uteplats
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå

23 dagar

2 rum lägenhet på Bågevägen 43A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bågevägen 43A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bågevägen 43A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bågevägen 43A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bågevägen 43A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:00

Bågevägen 43A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall
650 000 kr
61 m²
2 rum
vån 0/3
4 108 kr/mån
10 656 kr/m²

Välkommen till denna 2:a i markplan där du bor bekvämt med förråd och tvättstuga i samma plan. I det helkaklade duschrummet med golvvärme, finns plats för såväl badkar som tvättmaskin om du önskar. Köket är utrustat med bl.a. diskmaskin och har en bra matplats för ca 4-6 personer. Om du vill sätta din egen prägel på bostaden så finns hela 17,000 kronor i den inre reparationsfonden. Varmt…

Premium
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 17 D

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
795 000 kr
83 m²
3 rum
vån 3/3
5 615 kr/mån
9 578 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

25 dagar

1 rum lägenhet på Bågevägen 95C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bågevägen 95C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bågevägen 95C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bågevägen 95C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bågevägen 95C Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5

Bågevägen 95C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall
539 000 kr
37 m²
1 rum
vån 1/3
2 844 kr/mån
14 568 kr/m²

Välkommen till denna ljusa trevliga etta med kökspentry, helkaklat fint duschrum, en avskild plats för säng och bra förvaring i hall med klädförråd. Bostaden ligger i markplan med utgång till stor härlig uteplats! Välkommen att boka er på visning.

Premium
Uteplats
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall

Mars 2026

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 33D

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
425 000 kr
41 m²
1 rum
3 094 kr/mån
10 366 kr/m²
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall
Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 67 B

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
1 150 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/3
5 615 kr/mån
13 855 kr/m²
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall

November 2025

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 93 A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
675 000 kr
52 m²
1 rum
vån 1/3
3 525 kr/mån
12 981 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

Juni 2025

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 17D

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Bjurfors Sundsvall
495 000 kr
45 m²
1 rum
vån -1
3 241 kr/mån
11 000 kr/m²
Uteplats
Bjurfors Sundsvall
Bjurfors Sundsvall

Visar alla 17

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet