Logotyp av SkandiaMäklarna Sundsvall
Logotyp av SkandiaMäklarna Sundsvall

Bågevägen 95C

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Visa på karta

539 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    37 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 844 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Byggår
1965
Förening
HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall
Energiklass
E
Pris/m²
14 568 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till denna ljusa trevliga etta med kökspentry, helkaklat fint duschrum, en avskild plats för säng och bra förvaring i hall med klädförråd. Bostaden ligger i markplan med utgång till stor härlig uteplats! Välkommen att boka er på visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling