Logotyp av Mäklarhuset Sundsvall
Logotyp av Mäklarhuset Sundsvall

Bågevägen 67 B

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Visa på karta

1 150 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    83 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 615 kr/mån
    Driftkostnad
    5 724 kr/år

Byggår
1969
Förening
HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall
Energiklass
D
Pris/m²
13 855 kr/m²
Högst upp i huset med härlig och fri vy, fint renoverat kök samt inglasad balkong i insynsskyddat och soligt läge. Denna trea är belägen i populära Brf Bosvedjan med närhet till både bussförbindelser, skolor, matbutik och naturområden. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling