Logotyp av Mäklarhuset Sundsvall
Logotyp av Mäklarhuset Sundsvall

Bågevägen 33D

Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Visa på karta

425 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    41 m²
    Avgift
    3 094 kr/mån

Förening
HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall
Energiklass
E
Pris/m²
10 366 kr/m²
Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 1:a med uteplats i härligt gavelläge. Här bor du i en ljus bostad där varje kvadratmeter är väl utnyttjad och skapar en trivsam helhet. Det ljusa köket erbjuder plats för matbord och blir en naturlig samlingspunkt för både vardag och umgänge. Allrummet är luftigt och lättmöblerat med ytor för både soffgrupp och säng, vilket ger ett flexibelt boende som enkelt kan anpassas efter dina behov. Härifrån nås även bostadens uteplats, ett härligt solläge i ett lugnt gavelläge. Bostaden kompletteras av en praktisk klädkammare som ger goda förvaringsmöjligheter. Det helkaklade badrummet är stilrent utformat och utrustat med badkar samt förberett för tvättmaskin. Ett perfekt boende för dig som söker en trivsam och lättskött bostad med uteplats och genomtänkt planlösning. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bosvedjan i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling