Ren-Framnäs, Bollnäs kommun

Ren-Framnäs; Lägenheter

Lägenheter till salu - Ren-Framnäs, Bollnäs kommun

Sortera på

5 bostäder till salu

Igår

2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Södra Bäckvägen 6A

Lägenhet
Ren, Bollnäs kommun
795 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2
5 032 kr/mån
14 455 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva denna stilrena tvåa om 55 kvm belägen på andra våningen i den omtyckta HSB-föreningen Trion på Ren. Lägenhetens ytskikt är i sobra och enkla kulörer och här erbjuds även ett fräscht helkaklat dusch & toalettrum samt ett modernt kök. Rymlig balkong (fr 2019) i soligt söderläge som ger ett extra rum under tre av årets fyra årstider. På Södra Bäckvägen 6A får du ett…

Premium

15 dagar

5 rum lägenhet på Virvelvägen 9A Ren, Bollnäs kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Virvelvägen 9A Ren, Bollnäs kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Virvelvägen 9A Ren, Bollnäs kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Virvelvägen 9A Ren, Bollnäs kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Virvelvägen 9A Ren, Bollnäs kommun - bild 5

Virvelvägen 9A

Lägenhet
Ren, Bollnäs kommun
575 000 kr
120 m²
5 rum
8 606 kr/mån
4 792 kr/m²

Välkommen till ett radhus med hörnläge i omtyckta BRF Virveln på Virvelvägen 9A i Ren, Bollnäs. Här erbjuds ett bekvämt och funktionellt boende i två plan om 120 kvadratmeter, ett perfekt boende för barnfamiljen. Bostaden har 5 rum och kök varav 4 sovrum, vilket ger goda möjligheter till både sociala ytor och avskilda sovrum. På entréplanet finns duschrum och på övervåningen ett badrum, något…

Premium

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Mars 2026

2 rum lägenhet på Örsängesvägen 108 Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Örsängesvägen 108 Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Örsängesvägen 108 Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Örsängesvägen 108 Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Örsängesvägen 108 Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun - bild 5

Örsängesvägen 108

Lägenhet
Bollnäs, Ren, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs
595 000 kr
68 m²
2 rum
vån 2/2
5 207 kr/mån
8 750 kr/m²

Med ett bra läge på Örsängesområdet finner ni denna bostadsrätt om 2 rum och kök på övre plan med delvis inglasad uteplats vid entrén med em sol. Här bor du på 68 kvm med ett trivsamt kök med matplats, vardagsrum med burspråk, sovrum, badrum samt en praktisk klädkammare. Till lägenheten hör ett intilliggande förråd i markplan med egen ingång samt garage i länga. Här har ni gångavstånd till…

Premium
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs

Oktober 2024

Bollnäs, Bollnäs kommun

Runvägen 1B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
365 000 kr
33 m²
1 rum
vån 3/3
2 836 kr/mån
11 061 kr/m²
Balkong

Juli 2024

Bollnäs, Bollnäs kommun

Björktjäravägen 7A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs
730 000 kr
66 m²
2 rum
vån 2/2
4 946 kr/mån
11 061 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs

Visar alla 5

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet