Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Gärdesgatan 4C

Centralt I Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun

Visa på karta

275 000 kr

350 000 kr-21 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    42 m²
    Våning
    2 av 3
    Avgift
    2 712 kr/mån
    Driftkostnad
    6 000 kr/år

Förening
HSB BRF Alirgården i Bollnäs
Energiklass
D
Pris/m²
6 548 kr/m²
Balkong
Beläget på andra våningen i den välskötta föreningen BRF Alirgården hittar ni denna hemtrevliga lägenhet om 1 rum och kök. Här bor du bekvämt och centralt med närhet till skola, mataffär, sportanläggningar och kommunikationer. Stor inglasad balkong med utsikt mot centrum. Låg avgift där även internet ingår. Generösa förvaringsutrymmen via två förråd i källarplan. Välkommen på en visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Alirgården i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling