Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Läroverksgatan 45A

Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun

Visa på karta

465 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    62 m²
    Våning
    2 av 3
    Avgift
    5 200 kr/mån
    Driftkostnad
    5 300 kr/år

Byggår
1944
Förening
HSB BRF Tulpanen i Bollnäs
Energiklass
E
Pris/m²
7 500 kr/m²
Premium
Välkommen till denna välplanerade tvåa som erbjuder både komfort och bekvämlighet i ett attraktivt läge. Här bor du med närhet till både centrum, service, grönområden och goda kommunikationer – ett perfekt boende för såväl unga par som för den som vill ha ett smidigt och lättskött hem. Bostaden har ett stort och funktionellt kök med gott om arbetsyta och matplats, perfekt för både vardagsmiddagar och sociala stunder. Vardagsrummet är rymligt och har utgång till den inglasade balkongen som förlänger boendet och ger möjlighet att njuta av ljuset större delen av året. Det nyrenoverade badrummet är stilrent och modernt, en extra trygghet och bekvämlighet för nästa ägare. Lägenheten har även ett rofyllt sovrum med bra förvaringsmöjligheter via inbyggda garderober. Här får du ett ljust, trevligt och inflyttningsklart hem med det mesta inom räckhåll. Välkommen på visning! ✨ Höjdpunkter: Ljus och rymlig 2:a Inglasad balkong Stort kök med matplats Nyrenoverat badrum Närhet till centrum, service och kommunikationer
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Tulpanen i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling