Logotyp av LF Fastighetsförmedling Bollnäs
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Bollnäs

Långgatan 17B

Bollnäs, Bollnäs kommun

Visa på karta

850 000 kr

1 100 000 kr-23 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Boarea
    80 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    4 758 kr/mån

Förening
HSB BRF Hjorten i Bollnäs
Energiklass
D
Pris/m²
10 625 kr/m²
Hiss
Välkommen till Långgatan 17B. Här erbjuds en fullt utrustad frisörlokal med centralt affärsläge mitt i Bollnäs. Lokalen har 6 frisörstolar, två schamponeringar reception, kök, tvättavdelning, förråd och toalett. Lokalen kan även omdisponeras till andra verksamheter eller till bostad.trapphiss.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Hjorten i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling