Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Hedhamregatan 4A

Hedhamre, Bollnäs kommun

Visa på karta

169 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    32,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 850 kr/mån
    Driftkostnad
    3 420 kr/år

Byggår
1965
Förening
HSB BRF Bäcken i Bollnäs
Energiklass
D
Pris/m²
5 200 kr/m²
Trivsam enrumslägenhet på andra våningen på Hedhamre. Ytan på 32,5 kvm är fördelat på ett rum med sovalkov samt ett praktiskt arbetskök. Helkaklat duschrum med tvättmaskin och golvvärme. Balkong mot bilfri innergård. Gångavstånd till mataffärer, skola samt sporthall. Gemensam tvättstuga i fastigheten. Under hösten 2025-2026 har föreningen beslutat att bygga nya inglasade balkonger vilket kommer höja komforten samt lyfta exteriören av fastigheten. Varmt välkommen.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bäcken i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling