Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Läroverksgatan 44 B

Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun

Visa på karta

175 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    31,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 912 kr/mån
    Driftkostnad
    6 200 kr/år

Byggår
1961
Förening
HSB BRF Blåklinten i Bollnäs
Energiklass
D
Pris/m²
5 556 kr/m²
Välkommen till denna ljusa och fräscha 1:a – ett utmärkt val för dig som söker ett smart och bekvämt boende med låg månadsavgift. Här bor du i en trivsam och välplanerad 1:a med balkong, med närhet till både natur och service. Bostaden erbjuder genomtänkta ytor med fräscha ytskikt, ett helkaklat badrum med golvvärme och egen tvättmaskin – allt för att förenkla vardagen. En rymlig klädkammare ger extra förvaring och bidrar till den praktiska planlösningen. I Brf HSB Blåklinten 3 bor du med direkt närhet till grönområden, perfekta för promenader och avkoppling. Restauranger, butiker och annan service nås enkelt inom gångavstånd. För dig som pendlar eller vill upptäcka staden erbjuder närliggande kollektivtrafik smidiga förbindelser. Lägenheten har dessutom en härlig balkong – den perfekta platsen att njuta av en kopp kaffe eller bara koppla av i det fria. Detta är ett hem som passar perfekt för dig som vill ha en lättskött och trivsam bostad i ett omtyckt område. Välkommen att boka din visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Blåklinten i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling