Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Apoteksgatan 8B

Bollnäs, Bollnäs kommun

Visa på karta

725 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    36 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 107 kr/mån

Byggår
1936
Förening
BRF Blomstergården i Bollnäs
Energiklass
F
Pris/m²
20 139 kr/m²
Premium
Välkommen till Apoteksgatan 8B till denna fina och lättskötta lägenhet på 36 kvadratmeter, perfekt för dig som vill bo smart, centralt och bekvämt i ett trivsamt område. Lägenheten är belägen i ett mycket trevligt område där du har nära till all tänkbar service. Inom kort gångavstånd hittar du både mataffärer, caféer och andra bekvämligheter som gör vardagen smidig. Kommunikationerna är också mycket goda, med buss och tågstation i närheten och enkel access till större vägar, vilket gör pendling och resor smidiga. Det finns grönytor och parker i närheten, vilket ger fina möjligheter till promenader, joggingturer eller annat du har i behov. Samtidigt har du stadens puls inom räckhåll när du vill ta del av kulturevenemang, shopping eller nöjen. Varmt välkommen att kontakta oss för visning 🌸
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Blomstergården i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling