Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Hedhamregatan 4B

Bollnäs kommun

Visa på karta

475 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    60 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 310 kr/mån
    Driftkostnad
    19 908 kr/år

Byggår
1968
Förening
HSB BRF Bäcken i Bollnäs
Energiklass
D
Pris/m²
7 917 kr/m²
Välkommen till en stilfull och väl omhändertagen lägenhet med fint ljusinsläpp från flera väderstreck, vilket skapar en ljus och luftig känsla genom hela bostaden. Köket är rustat i tidlös stil med vita skåpluckor, vitt kakel och gott om förvaringsmöjligheter. Här finns även en naturlig matplats vid fönstret. Vardagsrummet är ljust och trivsamt med flera fönster som ger ett generöst ljusflöde. Rummet rymmer både soffgrupp och matplats, eller som i nuvarande möblering – en praktisk arbetshörna. Sovrummet erbjuder plats för dubbelsäng och förvaring i inbyggda garderober samt har utgång till en härlig balkong. Helkaklat duschrum i stilren utformning med dusch, WC, tvättställ och handdukstork. Hall med garderober och en enhetlig design som binder ihop bostadens alla rum på ett smakfullt sätt.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bäcken i Bollnäs

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling