Jönköpings län

Jönköpings län; Lägenheter

Lägenheter till salu - Jönköpings län

Sortera på

581 bostäder till salu

Augusti 2025

1,5 rum lägenhet på Barnarpsgatan 24 Centrum, Jönköpings kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Barnarpsgatan 24 Centrum, Jönköpings kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Barnarpsgatan 24 Centrum, Jönköpings kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Barnarpsgatan 24 Centrum, Jönköpings kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Barnarpsgatan 24 Centrum, Jönköpings kommun - bild 5
Budgivning pågår

Barnarpsgatan 24

Lägenhet
Centrum, Jönköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
50 m²
1,5 rum
vån 5/5
3 006 kr/mån
49 900 kr/m²

De flesta ettor får nöja sig med ett fönster. Här får du 50 kvm lägenhet och nästan lika mycket balkong – som ett litet penthouse mitt i stan. En terrass som sveper runt nästan hela bostaden, med plats för både bord, solsängar, odlingar och ett och annat spontant glas bubbel i kvällssolen. Högst upp i huset, utan någon större insyn, bor du som på en egen liten ö ovanför stadens brus. Här finns…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Juli 2025

Liljeholmen, Jönköpings kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Östra Storgatan 166

Lägenhet
Liljeholmen, Jönköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 450 000 kr
32,2 m²
1 rum
vån 1/4
2 921 kr/mån
45 031 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Juni 2025

5 rum lägenhet på Rolstorp Rolstorp, Värnamo kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Rolstorp Rolstorp, Värnamo kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Rolstorp Rolstorp, Värnamo kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Rolstorp Rolstorp, Värnamo kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Rolstorp Rolstorp, Värnamo kommun - bild 5

Rolstorp

Lägenhet
Rolstorp, Värnamo kommun
LF Fastighetsförmedling Värnamo
2 550 000 kr
116 m²
5 rum
vån 1
5 087 kr/mån
21 983 kr/m²

Välkommen till det perfekta boendet för den som älskar natur, vatten och rekreation. Vid sjön Vidöstern kommer nu en fantastisk nybyggnation ta plats, och du har chansen att säkra ditt drömboende redan idag! Området erbjuder enastående rekreationsytor med egen badstrand, där du kan njuta av soliga dagar och svalka dig i det klara vattnet. För båtälskaren finns även möjlighet till egen…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Värnamo
LF Fastighetsförmedling Värnamo
Huskvarna - City, Jönköpings kommun

Gillesgatan 1A

Lägenhet
Huskvarna - City, Jönköpings kommun
Bjurfors Jönköping
1 050 000 kr
45 m²
1 rum
vån 1/3
2 961 kr/mån
23 333 kr/m²
Bjurfors Jönköping
Bjurfors Jönköping
Aneby, Aneby kommun

Konserthusgatan 7B

Lägenhet
Aneby, Aneby kommun
LF Fastighetsförmedling Aneby
275 000 kr
42 m²
1 rum
4 367 kr/mån
6 548 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Aneby
LF Fastighetsförmedling Aneby
Anderstorp, Gislaveds kommun

Bergåsvägen 16

Lägenhet
Anderstorp, Gislaveds kommun
Mäklarhuset Gislaved
495 000 kr
109 m²
4 rum
5 876 kr/mån
4 541 kr/m²
Mäklarhuset Gislaved
Mäklarhuset Gislaved
Tranås, Tranås kommun

Romanäs Sjöbo 2

Lägenhet
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
1 195 000 kr
91 m²
3 rum
vån 2/3
7 431 kr/mån
13 132 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Norr, Eksjö kommun

Stockholmsvägen 15 K, 1 tr.

Lägenhet
Norr, Eksjö kommun
Fastighetsbyrån Eksjö
625 000 kr
38,5 m²
1 rum
vån 1
2 228 kr/mån
16 234 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Eksjö
Fastighetsbyrån Eksjö
3 rum lägenhet på Centralgatan 24A Åker, Nässjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Centralgatan 24A Åker, Nässjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Centralgatan 24A Åker, Nässjö kommun - bild 3
Ons 20 maj kl 17:00

Centralgatan 24A

Lägenhet
Åker, Nässjö kommun
LF Fastighetsförmedling Nässjö
825 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3
5 410 kr/mån
10 855 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nässjö
LF Fastighetsförmedling Nässjö
Östra Berg, Tranås kommun

Östra bergsgatan 8 A

Lägenhet
Östra Berg, Tranås kommun
Fastighetsbyrån Tranås
1 195 000 kr
100,5 m²
4 rum
vån 3/3
7 507 kr/mån
11 891 kr/m²
Fastighetsbyrån Tranås
Fastighetsbyrån Tranås

Maj 2025

Hägneområdet, Sävsjö kommun

Parallellgatan 1C

Lägenhet
Hägneområdet, Sävsjö kommun
LF Fastighetsförmedling Sävsjö
595 000 kr
70,5 m²
3 rum
vån 2/3
4 617 kr/mån
8 440 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sävsjö
LF Fastighetsförmedling Sävsjö
2 rum lägenhet på Västanbogatan 5B Västanbo, Nässjö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Västanbogatan 5B Västanbo, Nässjö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Västanbogatan 5B Västanbo, Nässjö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Västanbogatan 5B Västanbo, Nässjö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Västanbogatan 5B Västanbo, Nässjö kommun - bild 5

Västanbogatan 5B

Lägenhet
Västanbo, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö
950 000 kr
63,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 288 kr/mån
14 961 kr/m²

MARKPLAN | TOTALRENOVERAD | ALLT INGÅR Markplansdröm i en av Nässjös mest välskötta föreningar, insynsfritt med skogen som granne. Lägenheten om 63,5 kvm är totalrenoverad med nytt kök, nya golv och målade ytor. Välplanerad med fint ljusinsläpp. Låg avgift om 4 045 kr där värme, vatten, kabel-tv, bredband och hushållsel ingår. Nära centrum, station och service. Inflyttningsklart och prisvärt!

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Tis 19 maj kl 17:00

Östra Bergsgatan 4A

Lägenhet
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
480 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 3
3 426 kr/mån
11 294 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
3 rum lägenhet på Höggatan 12 A Centralt, Tranås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Höggatan 12 A Centralt, Tranås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Höggatan 12 A Centralt, Tranås kommun - bild 3
Tor 28 maj

Höggatan 12 A

Lägenhet
Centralt, Tranås kommun
Fastighetsbyrån Tranås
860 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/3
4 635 kr/mån
11 467 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Tranås
Fastighetsbyrån Tranås
2 rum lägenhet på Nyhagsgatan 3B Tomaslunden, Vetlanda kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nyhagsgatan 3B Tomaslunden, Vetlanda kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nyhagsgatan 3B Tomaslunden, Vetlanda kommun - bild 3

Nyhagsgatan 3B

Lägenhet
Tomaslunden, Vetlanda kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
650 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 2/3
3 731 kr/mån
11 111 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda

April 2025

3 rum lägenhet på Parallellgatan 1B Hägnen, Sävsjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Parallellgatan 1B Hägnen, Sävsjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Parallellgatan 1B Hägnen, Sävsjö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Parallellgatan 1B Hägnen, Sävsjö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Parallellgatan 1B Hägnen, Sävsjö kommun - bild 5

Parallellgatan 1B

Lägenhet
Hägnen, Sävsjö kommun
Fastighetsbyrån Sävsjö
450 000 kr
68 m²
3 rum
vån 3/3
4 804 kr/mån
6 618 kr/m²

Mycket fint renoverad lägenhet! Kök ljust renoverat med vitvaror av märket Bosch - fullstor kyl och frys. Badrum fräscht med kaklade väggar. Genomgående en ljus och fin lägenhet. Inglasad balkong i soligt läge.

Premium
Fastighetsbyrån Sävsjö
Fastighetsbyrån Sävsjö
Centralt/Lundåkra, Gislaveds kommun

Gröna Vägen 22 Hus 3

Lägenhet
Centralt/Lundåkra, Gislaveds kommun
Mäklarhuset Gislaved
395 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/2
6 266 kr/mån
5 064 kr/m²
Mäklarhuset Gislaved
Mäklarhuset Gislaved
Centrum, Vetlanda kommun

Storgatan 38C

Lägenhet
Centrum, Vetlanda kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
1 295 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 881 kr/mån
15 890 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
Pauliström, Vetlanda kommun

Järnbruksvägen 2B

Lägenhet
Pauliström, Vetlanda kommun
Mäklarhuset Vetlanda
80 000 kr
88 m²
3 rum
vån 2/2
3 188 kr/mån
909 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Vetlanda
Mäklarhuset Vetlanda
Habo, Habo kommun

Slåttergatan 39

Lägenhet
Habo, Habo kommun
LF Fastighetsförmedling Habo
1 395 000 kr
32 m²
1 rum
vån 6/6
3 393 kr/mån
43 594 kr/m²
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Habo
LF Fastighetsförmedling Habo

Artiklar från Hemnet

Centralt/Lundåkra, Gislaveds kommun

Lindvägen 19a Hus 9

Lägenhet
Centralt/Lundåkra, Gislaveds kommun
Mäklarhuset Gislaved
445 000 kr
78 m²
3 rum
vån 1/3
6 091 kr/mån
5 705 kr/m²
Mäklarhuset Gislaved
Mäklarhuset Gislaved
Aneby, Aneby kommun

Konserthusgatan 11C

Lägenhet
Aneby, Aneby kommun
LF Fastighetsförmedling Aneby
375 000 kr
55,1 m²
2 rum
vån 2/3
3 957 kr/mån
6 806 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Aneby
LF Fastighetsförmedling Aneby
3 rum lägenhet på Slakthusgatan 9 Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Slakthusgatan 9 Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Slakthusgatan 9 Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Slakthusgatan 9 Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Slakthusgatan 9 Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun - bild 5
Budgivning pågår

Slakthusgatan 9

Lägenhet
Södra Munksjön/Skeppsbron, Jönköpings kommun
HusmanHagberg Jönköping
3 495 000 kr
92,5 m²
3 rum
vån 1/10
6 376 kr/mån
37 784 kr/m²

Denna lägenhet erbjuder det bästa av två världar! Markplansfördelar med enkel tillgång till den privata innergården som gör vardagen smidig och bjuder radhuskänsla i bostadsrättsform. En fantastisk sjöutsikt från våning 1 utan insyn från förbipasserande. Gäster som kommer på besök uttrycker alltid beundran av utsikten som de slås av direkt när de kliver in i lägenheten. Att kliva upp här på…

Premium
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Jönköping
HusmanHagberg Jönköping

Mars 2025

2 rum lägenhet på Lasarettsgatan 43B Stensåkra, Vetlanda kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lasarettsgatan 43B Stensåkra, Vetlanda kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lasarettsgatan 43B Stensåkra, Vetlanda kommun - bild 3

Lasarettsgatan 43B

Lägenhet
Stensåkra, Vetlanda kommun
Mäklarhuset Vetlanda
550 000 kr
65 m²
2 rum
vån 3/3
4 168 kr/mån
8 462 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Vetlanda
Mäklarhuset Vetlanda
Junkaremålen, Tranås kommun
Sön 17 maj

Sofia Dahlbergs gata 3

Lägenhet
Junkaremålen, Tranås kommun
LF Fastighetsförmedling Tranås
850 000 kr
69 m²
2 rum
vån 5/5
3 633 kr/mån
12 319 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Tranås
LF Fastighetsförmedling Tranås
Huskvarna - Söder, Jönköpings kommun

Idrottsgatan 5B

Lägenhet
Huskvarna - Söder, Jönköpings kommun
Bjurfors Jönköping
1 100 000 kr
39,2 m²
1,5 rum
vån 3/3
2 405 kr/mån
28 061 kr/m²
Balkong
Bjurfors Jönköping
Bjurfors Jönköping
Östra Berg, Tranås kommun
Budgivning pågår

Östra Bergsgatan 6A

Lägenhet
Östra Berg, Tranås kommun
LF Fastighetsförmedling Tranås
1 050 000 kr
72 m²
2 rum
vån 3/3
4 826 kr/mån
14 583 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Tranås
LF Fastighetsförmedling Tranås
Aneby, Aneby kommun

Konserthusgatan 5B

Lägenhet
Aneby, Aneby kommun
LF Fastighetsförmedling Aneby
250 000 kr
43 m²
1 rum
vån 1/3
3 366 kr/mån
5 814 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Aneby
LF Fastighetsförmedling Aneby
Vetlanda, Vetlanda kommun

Storgatan 37B

Lägenhet
Vetlanda, Vetlanda kommun
Fastighetsbyrån Vetlanda
1 095 000 kr
56 m²
2 rum
vån 4/4
2 373 kr/mån
19 554 kr/m²
Fastighetsbyrån Vetlanda
Fastighetsbyrån Vetlanda
3 rum lägenhet på Östra Bergsgatan 3a Ö.bergsområdet, Tranås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Bergsgatan 3a Ö.bergsområdet, Tranås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Bergsgatan 3a Ö.bergsområdet, Tranås kommun - bild 3

Östra Bergsgatan 3a

Lägenhet
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
825 000 kr
64,5 m²
3 rum
3 266 kr/mån
12 791 kr/m²
Plus
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Tranås, Tranås kommun

Östra Bergsgatan 6C

Lägenhet
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
450 000 kr
40 m²
1 rum
vån 1
3 295 kr/mån
11 250 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Vråen, Värnamo kommun

Engelbrektsgatan 3

Lägenhet
Vråen, Värnamo kommun
Fastighetsbyrån Värnamo
845 000 kr
65,5 m²
2 rum
vån 2/2
4 532 kr/mån
12 901 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Värnamo
Fastighetsbyrån Värnamo

Februari 2025

Tomaslunden, Vetlanda kommun

Skyttevägen 7 A

Lägenhet
Tomaslunden, Vetlanda kommun
Mäklarhuset Vetlanda
875 000 kr
80 m²
3 rum
vån 3/3
4 596 kr/mån
10 938 kr/m²
Mäklarhuset Vetlanda
Mäklarhuset Vetlanda
2 rum lägenhet på Åbjörnsgatan 34C Gislaved, Gislaveds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Åbjörnsgatan 34C Gislaved, Gislaveds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Åbjörnsgatan 34C Gislaved, Gislaveds kommun - bild 3

Åbjörnsgatan 34C

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
350 000 kr
59 m²
2 rum
vån 2/2
4 897 kr/mån
5 932 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
Centralt, Tranås kommun

Tranåskvarnsgatan 10 C

Lägenhet
Centralt, Tranås kommun
Fastighetsbyrån Tranås
295 000 kr
28,5 m²
1 rum
vån 4/4
2 560 kr/mån
10 351 kr/m²
Fastighetsbyrån Tranås
Fastighetsbyrån Tranås
1 rum lägenhet på Torsgatan 15B Huskvarna, Jönköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Torsgatan 15B Huskvarna, Jönköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Torsgatan 15B Huskvarna, Jönköpings kommun - bild 3

Torsgatan 15B

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 250 000 kr
41,7 m²
1 rum
vån 2/3
2 865 kr/mån
29 976 kr/m²
Plus
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Imorgon kl 17:00

Östra Bergsgatan 6C

Lägenhet
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
379 000 kr
40 m²
1 rum
vån 2
3 321 kr/mån
9 475 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

Januari 2025

1 rum lägenhet på Gränsgatan 1C Torpa - Söder, Jönköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gränsgatan 1C Torpa - Söder, Jönköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gränsgatan 1C Torpa - Söder, Jönköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gränsgatan 1C Torpa - Söder, Jönköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gränsgatan 1C Torpa - Söder, Jönköpings kommun - bild 5

Gränsgatan 1C

Lägenhet
Torpa - Söder, Jönköpings kommun
Bjurfors Jönköping
1 445 000 kr
42 m²
1 rum
vån 1/3
3 700 kr/mån
34 405 kr/m²

Mitt i ett av stadens mest omtyckta områden finns en mycket fin lägenhet som verkligen känns som ett hem och där skicket är i absoluta topptrim. Här bor du på 42 rymliga kvadratmeter med gott om plats för både vardag och umgänge. Den egna entrén gör att bostaden känns privat och välkomnande, och den stora uteplatsen med trädäck blir snabbt en favoritplats för morgonkaffe, middag med vänner…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Bjurfors Jönköping
Bjurfors Jönköping
Kungsängen, Jönköpings kommun

Tellusgatan 8

Lägenhet
Kungsängen, Jönköpings kommun
Notar
2 595 000 kr
94,7 m²
4 rum
vån 1/4
7 488 kr/mån
27 402 kr/m²
Uteplats
Hiss
Notar
Notar
4 rum lägenhet på Tormenåsgatan 18B Huskvarna Söder, Jönköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tormenåsgatan 18B Huskvarna Söder, Jönköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tormenåsgatan 18B Huskvarna Söder, Jönköpings kommun - bild 3

Tormenåsgatan 18B

Lägenhet
Huskvarna Söder, Jönköpings kommun
Notar
1 950 000 kr
96 m²
4 rum
vån 1/3
5 367 kr/mån
20 313 kr/m²
Plus
Uteplats
Notar
Notar
3 rum lägenhet på Kanalgatan 5 Ingsberg, Nässjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kanalgatan 5 Ingsberg, Nässjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kanalgatan 5 Ingsberg, Nässjö kommun - bild 3

Kanalgatan 5

Lägenhet
Ingsberg, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö
975 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/4
4 564 kr/mån
12 500 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
3 rum lägenhet på Storgatan 45 C Centrum, Vetlanda kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 45 C Centrum, Vetlanda kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 45 C Centrum, Vetlanda kommun - bild 3

Storgatan 45 C

Lägenhet
Centrum, Vetlanda kommun
Fastighetsbyrån Vetlanda
695 000 kr
74,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 319 kr/mån
9 329 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Vetlanda
Fastighetsbyrån Vetlanda

December 2024

Nyhagsgatan 3B

Lägenhet
Tomaslunden, Vetlanda kommun
Mäklarhuset Vetlanda
595 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 1/3
3 731 kr/mån
10 171 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Vetlanda
Mäklarhuset Vetlanda

November 2024

Huskvarna, Jönköpings kommun

Drottninggatan 22 C

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Fastighetsbyrån Jönköping
1 035 000 kr
32 m²
1 rum
vån 1/3
1 939 kr/mån
32 344 kr/m²
Fastighetsbyrån Jönköping
Fastighetsbyrån Jönköping

Oktober 2024

Gislaved, Gislaveds kommun

Paradisgatan 15C

Lägenhet
Gislaved, Gislaveds kommun
Fastighetsbyrån Gislaved
545 000 kr
80 m²
3 rum
vån 3/3
4 362 kr/mån
6 813 kr/m²
Fastighetsbyrån Gislaved
Fastighetsbyrån Gislaved
5 rum lägenhet på Läkeörtsvägen 16 Norrahammar, Jönköpings kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Läkeörtsvägen 16 Norrahammar, Jönköpings kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Läkeörtsvägen 16 Norrahammar, Jönköpings kommun - bild 3

Läkeörtsvägen 16

Lägenhet
Norrahammar, Jönköpings kommun
HusmanHagberg Jönköping
Pris på förfrågan
115 m²
5 rum
7 895 kr/mån
Plus
Uteplats
Energieffektiv
HusmanHagberg Jönköping
HusmanHagberg Jönköping
Centralt, Sävsjö kommun

Parallellgatan 1D

Lägenhet
Centralt, Sävsjö kommun
Fastighetsbyrån Sävsjö
395 000 kr
71 m²
3 rum
vån 3/3
4 804 kr/mån
5 563 kr/m²
Fastighetsbyrån Sävsjö
Fastighetsbyrån Sävsjö
3 rum lägenhet på Kanalgatan 7A Centrum, Vetlanda kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kanalgatan 7A Centrum, Vetlanda kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kanalgatan 7A Centrum, Vetlanda kommun - bild 3

Kanalgatan 7A

Lägenhet
Centrum, Vetlanda kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
995 000 kr
89 m²
3 rum
vån 2/3
9 073 kr/mån
11 180 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda

September 2024

Centrum, Vetlanda kommun

Spinnaregränd 3B

Lägenhet
Centrum, Vetlanda kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
1 495 000 kr
82 m²
2 rum
vån 4/4
6 854 kr/mån
18 232 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
Dalvik, Jönköpings kommun

Jutevägen 24

Lägenhet
Dalvik, Jönköpings kommun
Bjurfors Jönköping
1 550 000 kr
69 m²
2,5 rum
vån 2/3
4 298 kr/mån
22 464 kr/m²
Balkong
Bjurfors Jönköping
Bjurfors Jönköping

Visar 501 - 550 av 581

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet