Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Torsgatan 15B

Huskvarna, Jönköpings kommun

Visa på karta

1 250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    41,7 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 865 kr/mån
    Driftkostnad
    3 680 kr/år

Byggår
1944
Förening
BRF Drottningholm
Energiklass
D
Pris/m²
29 976 kr/m²
Plus
Balkong
Välkommen till denna fina etta på Torsgatan i centrala Huskvarna! Lägenheten är ljust och luftigt med stora fönster och ett rymligt vardagsrum som rymmer både soffgrupp och säng. Köket är utrustat med allt du behöver för att laga god mat och här finns också gott om förvaringsutrymme och plats för köksbord med fyra stolar. Badrummet är helkaklat i tidlösa färger och är utrustat med duschhörna med glasdörrar, handfat och wc. Lägenheten är i mycket bra skick och du bor bekvämt och modernt med en härlig atmosfär med mjölkafållan precis utanför dörren. Med det centrala läget har ni närhet till allt ni behöver, såsom mataffärer, restauranger och kommunikationer. Varmt välkomna!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Drottningholm

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling