Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Artagan Keskin

Artagan Keskin

Om mig

Jag är fastighetsmäklare sedan 2011 och specialiserar mig på bostadsrätter. Jag levererar hög kvalitet och god kommunikation i affärens alla led, med målet att min kund ska rekommendera mig till andra och komma tillbaka när det är dags för nästa affär. För mig är det viktigt att du som kund känner att du får den bästa hjälpen och rätt pris för din bostad. Vi har Sveriges nöjdaste kunder för 7:e året i rad och sitter med bank och försäkring vilket ger stora fördelar för dig som kund. /A.K
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Korstavägen 17 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Korstavägen 17 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Korstavägen 17 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Korstavägen 17 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Korstavägen 17 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 5

Korstavägen 17

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
560 000 kr
63 m²
2 rum
vån 6/7
5 958 kr/mån
8 889 kr/m²

Stor tvåa i hus med hiss! Söker du en modern lägenhet där det bara är att flytta in så har du kommit helt rätt. Här bor du dessutom på våning 6 av 7 och får en magisk utsikt från alla fönster. Helt utan insyn. Denna stora 2:a ligger på gaveln och erbjuder en öppen planlösning. Fint ljusinflöde och en luftig känsla. Bekvämt med hiss i huset. Bredband ingår i månadsavgiften. I området…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
2 rum lägenhet på Sveavägen 27 Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sveavägen 27 Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sveavägen 27 Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sveavägen 27 Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sveavägen 27 Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:00

Sveavägen 27

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
695 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3/3
5 199 kr/mån
11 780 kr/m²

Välkommen till en rymlig tvåa med bra planlösning och inglasad balkong. Trivsamt kök med gedigna arbetsbänkar och utrymme för matplats. Vardagsrummet är stort och luftigt och har öppning mot köket samt utgång till den härliga balkongen som är inglasad och ligger i ett soligt läge. Vardagsrummet är generöst tilltaget och här ryms även en matplats för många gäster. Sovrummet ligger avskilt till…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 rum lägenhet på Mogatan 16 Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Mogatan 16 Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Mogatan 16 Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Mogatan 16 Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Mogatan 16 Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 5
Fre 15 maj kl 08:30

Mogatan 16

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
895 000 kr
35,6 m²
1 rum
vån 2/3
2 480 kr/mån
25 140 kr/m²

Mycket fint läge på Östermalm med låg månadsavgift och bekvämt med bilplats garanterat. Uppskattat läge med närhet till såväl stadskärna, universitet och rikt friluftsliv med gångavstånd till Södra Berget. Lägenheten är en mycket bra planerad 1,5:a med allt som går att önska för denna storlek. Superfina vyer med utsikt mot Södra Berget, havet och stadskärnan. -Renoverat kök med tidlös…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3 rum lägenhet på Storgatan 52A Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 52A Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 52A Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storgatan 52A Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storgatan 52A Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 17:00

Storgatan 52A

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 650 000 kr
87 m²
3 rum
vån 5/8
5 799 kr/mån
18 966 kr/m²

Välkommen till Storgatan 52 A och denna trivsamma & rymliga 3:a med två ordentliga sovrum. Här bor du på absolut cityläge men med ett rofyllt hem utan insyn – och med fina vyer. Inglasad balkong finns. Lägenheten har ljus färgsättning och luftiga ytor. Den separata hallen är både rymlig och praktisk med gott om plats för ytterkläder och förvaring. En trappa tar dig upp till själva bostaden,…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3 rum lägenhet på Riddargatan 3A Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Riddargatan 3A Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Riddargatan 3A Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Riddargatan 3A Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Riddargatan 3A Haga, Sundsvalls kommun - bild 5

Riddargatan 3A

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 650 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/2
6 092 kr/mån
19 643 kr/m²

För er som söker det lilla extra är detta ett hem utöver det vanliga – perfekt för den kräsne som uppskattar både stil och funktion. Här möts ni av generösa ytor, genomgående påkostade materialval och smarta lösningar som gör vardagen enkel och trivsam. Det stilfulla köket bjuder på full maskinpark, gott om arbetsyta, rymlig matplats samt ett stort skafferi som ger fantastisk förvaring. Badrummet…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Nacksta, Sundsvalls kommun

Nackstavägen 54C

Lägenhet
Nacksta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
520 000 kr
76 m²
3 rum
vån 4/6
6 370 kr/mån
6 842 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 5

Neptunigatan 9A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3 395 000 kr
131 m²
5 rum
vån 1/3
8 046 kr/mån
25 916 kr/m²

Sällan får vi chansen att presentera bostadsrätter likt denna storlek på Södermalm - Hörnlägenhet om 131 kvm fördelat på 5 rum och kök där ni även får möjlighet till fullt komplett uthyrningsrum med både kokvrå dusch samt toa. Ett boende som ger skäl till att fastna lite extra för där jag tycker att allt från det lugna med stadsnära läget, skicket på bostaden och sist men inte minst storleken…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Kvissleby, Sundsvalls kommun

Affärsgatan 12B

Lägenhet
Kvissleby, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 295 000 kr
112,5 m²
4 rum
vån 2/3
5 886 kr/mån
11 511 kr/m²
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Bredsand, Sundsvalls kommun

Tallvägen 7 B

Lägenhet
Bredsand, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
395 000 kr
41 m²
1 rum
vån -1/7
2 956 kr/mån
9 634 kr/m²
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Visar alla 9