Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Artagan Keskin

Artagan Keskin

Om mig

Jag är fastighetsmäklare sedan 2011 och specialiserar mig på bostadsrätter. Jag levererar hög kvalitet och god kommunikation i affärens alla led, med målet att min kund ska rekommendera mig till andra och komma tillbaka när det är dags för nästa affär. För mig är det viktigt att du som kund känner att du får den bästa hjälpen och rätt pris för din bostad. Vi har Sveriges nöjdaste kunder för 7:e året i rad och sitter med bank och försäkring vilket ger stora fördelar för dig som kund. /A.K
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Västergatan 25A

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

55 m²

2 rum

3 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr+7 %

26 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Albäcksgatan 31A, Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Albäcksgatan 31A

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

64,5 m²

2 rum

3 959 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

23 256 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Granmodalsgatan 13C

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

75,7 m²

4 rum

5 952 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr+3 %

25 760 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Snickaregatan 6A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

89 m²

4 rum

5 906 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

24 719 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Fredsgatan 36

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

78,1 m²

3 rum

3 942 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-4 %

27 529 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Albäcksgatan 33 A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

98,9 m²

4 rum

5 576 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr+1 %

28 564 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Östra Långgatan 5B, Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Östra Långgatan 5B

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

65 m²

2 rum

5 810 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 470 000 kr-1 %

22 615 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Bergsgatan 21B - Hiss

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

111,5 m²

4 rum

6 858 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+3 %

32 287 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Tomtegränd 8C

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

58,5 m²

2 rum

3 557 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr+4 %

24 786 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Albäcksgatan 31A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

64,5 m²

2 rum

3 959 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

24 031 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Bragegatan 3A

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

72 m²

3 rum

4 490 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

25 694 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Baldersvägen 58

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

20,5 m²

1 rum

1 411 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 480 000 kr-4 %

23 415 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Bergsgatan 19A - Hiss

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

80,4 m²

3 rum

4 588 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr+9 %

32 338 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Nybrogatan 52D, Södermalm, Sundsvalls kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Nybrogatan 52D

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

65,7 m²

3 rum

4 409 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

24 353 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Kyrkbergsvägen 20C, Skönsmon, Sundsvalls kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Kyrkbergsvägen 20C

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

74,5 m²

3 rum

5 073 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 990 000 kr±0 %

13 289 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Bågevägen 103C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

83 m²

3 rum

5 615 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr-9 %

8 675 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Trädgårdsgatan 8C, Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Trädgårdsgatan 8C

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

72 m²

3 rum

6 528 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

23 611 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Ludvigsbergsvägen 22A, Alliero, Sundsvalls kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Ludvigsbergsvägen 22A

Lägenhet
Alliero, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

98,5 m²

4 rum

4 748 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-4 %

31 980 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Trädgårdsgatan 14, Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Trädgårdsgatan 14

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

84 m²

3 rum

7 234 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-4 %

26 786 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Skönsbergsvägen 27A, Haga, Sundsvalls kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Skönsbergsvägen 27A

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

60 m²

2 rum

5 061 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr-5 %

12 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Björneborgsgatan 20A, Östermalm, Sundsvalls kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Björneborgsgatan 20A

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

56,5 m²

2 rum

3 617 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 830 000 kr-2 %

14 690 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Hakon Ahlbergs väg 73

Lägenhet
Sidsjö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

76 m²

3 rum

5 598 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+3 %

32 237 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Fridhemsgatan 94D

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

119,6 m²

5 rum

7 485 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 390 000 kr±0 %

11 622 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Skolhusallén 13, Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Skolhusallén 13

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

68,7 m²

2 rum

3 208 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

23 290 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Kungsvägen 3, Haga, Sundsvalls kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Kungsvägen 3

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

59,6 m²

2 rum

3 627 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

23 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Visar 1 - 25 av 77