Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Nackstavägen 54C

Nacksta, Sundsvalls kommun

Visa på karta

520 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    76 m²
    Våning
    4 av 6, hiss finns
    Avgift
    6 370 kr/mån
    Driftkostnad
    4 824 kr/år

Byggår
1974
Förening
HSB:s BRF Rågen i Sundsvall
Energiklass
E
Pris/m²
6 842 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Nu finns denna trevliga 3:a med inglasad balkong tillgänglig. Mycket bra läge i huset där ni slipper insyn och från fjärde våningen får ni en trevlig utsikt. Bekvämt med hiss i huset och dubbla förråd varav ena förrådet är precis utanför dörren. Genomgående välskött lägenhet med vitt kök där ni bland annat får stor kyl stor frys & diskmaskin, helkaklat badrum med badkar, tvättmaskin och golvvärme. Två ordentliga sovrum och ett rymligt allrum med fin utsikt. Reparationsfond på 9 900 kr finns. Internet 500Mbit/s via Telenor. Brf Rågen är en kvalitetscertifierad HSB förening belägen väster om stan, nära en skön natur med många möjligheter till promenader i skog och mark. Runtom husen finns mycket grönområden som ger området en trivsam och ombonad känsla. Många parkeringsplatser med bland annat motorvärmare och garagehus.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB:s BRF Rågen i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling