Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Enskede

Fastighetsbyrån Enskede

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
7 rum villa på Tistelvägen 18 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 1
7 rum villa på Tistelvägen 18 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 2
7 rum villa på Tistelvägen 18 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 3
7 rum villa på Tistelvägen 18 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 4
7 rum villa på Tistelvägen 18 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Tistelvägen 18

Villa
Enskededalen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
14 995 000 kr
145 + 66 m²
7 rum
660 m² tomt

1924 byggdes detta vackra hus som just nu genomgått en totalrenovering. Ett nytt värmesystem är på plats liksom ny el i hela huset och ett stilrent kök som gör vardagen både bekväm och funktionell. Med 2-3 smakfullt inredda badrum och 3-4 rymliga sovrum är detta ett hem för hela familjen. Här finns även en separat uthyrningsdel, perfekt för långväga gäster eller en extra inkomst. Fokus på…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Majrovägen 39 Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Majrovägen 39 Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Majrovägen 39 Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Majrovägen 39 Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Majrovägen 39 Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Majrovägen 39

Lägenhet
Gubbängen - Enskede, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 695 000 kr
34 m²
1 rum
3 103 kr/mån
49 853 kr/m²

Välkommen till Gubbängen och denna 1,5:a (möjlig 2:a) om 34 kvm på Majrovägen 39. Här erbjuds en perfekt bostad för dig som under årets varmare månader uppskattar möjligheten att bjuda över vänner och duka upp för stora sällskapet på den insynsskyddade uteplatsen. Eller varför inte total avslappning i solstolen sippande på en väl kyld törstsläckare. Här får du möjligheten av verkligen njuta av…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Horisontvägen 87B Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Horisontvägen 87B Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Horisontvägen 87B Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Horisontvägen 87B Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Horisontvägen 87B Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår
Idag kl 18:00

Horisontvägen 87B

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 195 000 kr
65 m²
2 rum
vån 2/3
5 338 kr/mån
33 769 kr/m²

- Stilrent renoverat badrum (2025) - Rymligt och fint renoverat kök (2023) - Goda förvaringsmöjligheter - Generös balkong i fritt läge - Förening med gott om hyresrätter kvar Varmt välkommen till denna smakfullt renoverade tvåa om 65 kvm i naturnära Skarpnäck! Här erbjuds ett hem med genomgående hög standard, goda förvaringsmöjligheter och ett fantastiskt ljusinsläpp. Bostaden präglas av en…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Nynäsvägen 361 Gamla Enskede, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nynäsvägen 361 Gamla Enskede, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nynäsvägen 361 Gamla Enskede, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nynäsvägen 361 Gamla Enskede, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nynäsvägen 361 Gamla Enskede, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Nynäsvägen 361

Lägenhet
Gamla Enskede, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
3 595 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/3
3 701 kr/mån
63 070 kr/m²

Ljus 2:a med bevarade 20-talsdetaljer i Gamla Enskede Här erbjuds en yteffektiv och praktisk lägenhet där klassiska originaldetaljer möter en modern planlösning. Bostaden har genomgående nyslipade trägolv, väl tilltagen takhöjd och stora spröjsade fönster i två väderstreck som ger ett bra naturligt ljusinsläpp. Navet i lägenheten är den öppna ytan där kök, matplats och vardagsrum hänger ihop.…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Olaus Magnus Väg 56 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Olaus Magnus Väg 56 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Olaus Magnus Väg 56 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Olaus Magnus Väg 56 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Olaus Magnus Väg 56 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Olaus Magnus Väg 56

Lägenhet
Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 495 000 kr
37 m²
2 rum
vån 1/3
3 161 kr/mån
67 432 kr/m²

Välkomna till en trivsam och välplanerad lägenhet i populära Hammarbyhöjden. Här bor du med direkt närhet till natur och grönska, utan att kompromissa med pulsen – tunnelbanan ligger en kort promenad bort och tar dig till Södermalm på drygt 6 minuter. Bostaden är i genomgående fint skick med smarta förvaringsmöjligheter och stilrena färgval. Vardagsrummet badar i ljus tack vare stora…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Vivstavarvsvägen 163 Stureby, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vivstavarvsvägen 163 Stureby, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vivstavarvsvägen 163 Stureby, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vivstavarvsvägen 163 Stureby, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vivstavarvsvägen 163 Stureby, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:10

Vivstavarvsvägen 163

Lägenhet
Stureby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 895 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/3
4 596 kr/mån
45 952 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade lägenhet vackert belägen på lugn återvändsgata invid lummiga Hemskogen. Generösa fönsterytor i två väderstreck i kombination med lättillgängliga rum ger rikligt med ljusinsläpp och skapar rymd. Ypperligt läge i Stureby nära natur och grönområden men aldrig långt ifrån citylivet. Utmärkta kommunikationer med busshållplats ett stenkast från porten och bekvämt…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
3 rum lägenhet på Fallskärmsgatan 4 Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Fallskärmsgatan 4 Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Fallskärmsgatan 4 Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Fallskärmsgatan 4 Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Fallskärmsgatan 4 Skarpnäck, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Fallskärmsgatan 4

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 595 000 kr
76,3 m²
3 rum
6 669 kr/mån
34 010 kr/m²

Varmt välkomna hem till denna fantastiskt fina och välplanerade lägenhet om 3 rok! Genomgående i lägenheten finner man ett vackert parkettgolv. Två sovrum i fridfulla lägen med gott om plats för både stora sängar och övrigt möblemang. Förvaringsmöjligheterna är goda med en stor klädkammare samt ett förråd som tillhör lägenheten. Ny slipade golv i kök, vardagsrum och hall samt ny spis. Lugnt…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
3 rum lägenhet på Skulptörvägen 16 Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skulptörvägen 16 Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skulptörvägen 16 Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Skulptörvägen 16 Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Skulptörvägen 16 Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Skulptörvägen 16

Lägenhet
Globen/gullmarsplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
5 495 000 kr
85 m²
3 rum
5 716 kr/mån
64 647 kr/m²

Välkomna till Skulptörvägen 16 och den populära föreningen Brf Kvarnparken! Här finner ni en ljus och rymlig 3:a med generös takhöjd och soldränkt balkong i söderläge mot föreningens grönskande yta – perfekt för småbarnfamiljen! Bostaden bjuder på ett generöst vardagsrum, vackert avskärmat från köket. Här ger en fransk balkong och stora fönsterpartier ett rikligt naturligt ljusinsläpp från två…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Fyrskeppsvägen 34 Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Fyrskeppsvägen 34 Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Fyrskeppsvägen 34 Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 3

Fyrskeppsvägen 34

Lägenhet
Kärrtorp, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 195 000 kr
50 m²
2 rum
vån -1/3
4 744 kr/mån
43 900 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2,5 rum lägenhet på Ätravägen 16 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Ätravägen 16 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Ätravägen 16 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 3

Ätravägen 16

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
3 350 000 kr
66 m²
2,5 rum
vån 1/3
4 894 kr/mån
50 758 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
3 rum lägenhet på Kyrkogårdsvägen 49 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kyrkogårdsvägen 49 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kyrkogårdsvägen 49 Enskededalen, Stockholms kommun - bild 3

Kyrkogårdsvägen 49

Lägenhet
Enskededalen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
4 995 000 kr
59 m²
3 rum
vån 2/2
4 637 kr/mån
84 661 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Bastuhagsvägen  51 Stureby, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bastuhagsvägen  51 Stureby, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bastuhagsvägen  51 Stureby, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bastuhagsvägen  51 Stureby, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bastuhagsvägen  51 Stureby, Stockholms kommun - bild 5

Bastuhagsvägen 51

Lägenhet
Stureby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 200 000 kr
32,5 m²
1 rum
vån 2/4
2 785 kr/mån
67 692 kr/m²

Välkommen till en modern och välplanerad etta från 2014 – ett hem som erbjuder både stil, komfort och en genomtänkt funktionalitet. Här kliver du in i en ljus och harmonisk bostad där de stora fönsterpartierna fyller rummet med naturligt ljus från tidig morgon till sen eftermiddag. Den öppna planlösningen skapar en generös och luftig känsla där varje kvadratmeter används på ett smart och…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Rusthållarvägen 139 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Rusthållarvägen 139 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Rusthållarvägen 139 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Rusthållarvägen 139 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Rusthållarvägen 139 Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

Rusthållarvägen 139

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 850 000 kr
27 m²
1 rum
vån 2/3
3 348 kr/mån
68 519 kr/m²

Varmt välkommen hem till denna fantastiskt fina och välplanerade etta med fransk balkong! Trevligt allrum med fint ljusinsläpp samt smart plats för sovalkov. Här finns även plats för soffgrupp och matplats. Lägenheten har goda förvaringsmöjligheter med rymlig klädkammare samt tillhörande källarförråd. En perfekt första bostad för den som vill bo i ett lugnt och omtyckt område med närhet till…

Premium
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Kolbäcksgränd 28  Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kolbäcksgränd 28  Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kolbäcksgränd 28  Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kolbäcksgränd 28  Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kolbäcksgränd 28  Bagarmossen, Stockholms kommun - bild 5

Kolbäcksgränd 28 

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 895 000 kr
26 m²
1 rum
vån 2/3
2 334 kr/mån
72 885 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 1rok. Lägenheten är belägen i ett lugnt läge med en fantastisk utsikt över den lummiga innergården. Perfekt första lägenhet eller som smidig övernattningsbostad. Välplanerade kvadratmetrar tillsammans med funktionellt kök utrustat med diskmaskin, induktionshäll, m.m. Med bra förvaring och fint ljusinsläpp detta är verkligen en optimal bostad. Här bor…

Premium
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Enskede Gård, Stockholms kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Palmfeltsvägen 49

Lägenhet
Enskede Gård, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 950 000 kr
26 m²
1 rum
vån 1/3
2 279 kr/mån
75 000 kr/m²
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Globen/ Johanneshov, Stockholms kommun

Pastellvägen 15

Lägenhet
Globen/ Johanneshov, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 895 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/6
1 946 kr/mån
75 800 kr/m²
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
7 rum villa på Barbro Stigsdotters väg 105 Kärringstan / Enskededalen, Stockholms kommun - bild 1
7 rum villa på Barbro Stigsdotters väg 105 Kärringstan / Enskededalen, Stockholms kommun - bild 2
7 rum villa på Barbro Stigsdotters väg 105 Kärringstan / Enskededalen, Stockholms kommun - bild 3
Budgivning pågår

Barbro Stigsdotters väg 105

Villa
Kärringstan / Enskededalen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
17 495 000 kr
161 + 88 m²
7 rum
645 m² tomt
Plus
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Idag kl 12:00

Boskapsvägen

Lägenhet
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
4 050 000 kr
42 m²
2 rum
vån 5
4 375 kr/mån
96 429 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Idag kl 12:00

Boskapsvägen

Lägenhet
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
3 450 000 kr
36 m²
2 rum
vån 5
3 930 kr/mån
95 833 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Idag kl 12:00

Boskapsvägen

Lägenhet
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
10 995 000 kr
87 m²
4 rum
vån 6
6 815 kr/mån
126 379 kr/m²
Nyproduktion
Vintern -27/28
Balkong
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Palandergatan 21 Skärmarbrink, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Palandergatan 21 Skärmarbrink, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Palandergatan 21 Skärmarbrink, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Palandergatan 21 Skärmarbrink, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Palandergatan 21 Skärmarbrink, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:45

Palandergatan 21

Lägenhet
Skärmarbrink, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 995 000 kr
32 m²
2 rum
2 929 kr/mån
62 344 kr/m²

Varmt välkomna till denna fantastiska lägenhet i populära Skärmarbrink. Det attraktiva läget kombinerat med närheten till stad och natur gör detta till ett oslagbart boende. Lägenheten har en väl genomtänkt planlösning med rymligt sovrum och fräscht badrum. På baksidan av huset finner du ett lugnt och lummigt grönområde med grillplats. Brf Barkborren 8 är en stabil och lågt belånad förening…

Premium
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Kärrtorpsvägen 34, 11tr Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kärrtorpsvägen 34, 11tr Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kärrtorpsvägen 34, 11tr Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kärrtorpsvägen 34, 11tr Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kärrtorpsvägen 34, 11tr Kärrtorp, Stockholms kommun - bild 5

Kärrtorpsvägen 34, 11tr

Lägenhet
Kärrtorp, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 995 000 kr
26 m²
1 rum
vån 11/11
2 275 kr/mån
76 731 kr/m²

Välkomna till en fantastisk lägenhet om 26 kvm på 11:e våningen med milsvid utsikt. Här finner du en fin etta i toppskick som har allt du kan önska! Lägenheten är optimalt planerad och erbjuder en underbar balkong med slående utsikt, som under sommarhalvåret bjuder på många fina soltimmar och som dessutom ger känslan av en förlängd boyta året om tack vare inglasningen. Här bor du i en stor och…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
1 rum lägenhet på Oppundavägen 13 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Oppundavägen 13 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Oppundavägen 13 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Oppundavägen 13 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Oppundavägen 13 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 5

Oppundavägen 13

Lägenhet
Svedmyra, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
1 750 000 kr
34 m²
1 rum
vån -1/3
2 956 kr/mån
51 471 kr/m²

Kontakta mäklare för visning I populära Svedmyra väntar denna moderna och välplanerade bostad med egen ingång – perfekt för dig som söker ett privat och lättskött boende. Här bor du ostört med en tydlig “egen bostad”-känsla, samtidigt som stadens utbud finns inom bekvämt räckhåll. Bostaden är nyproducerad 2021 och belägen på källarplan i husets gavel, med fönster i sydligt läge. Planlösningen…

Premium
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
2 rum lägenhet på Strahlenbergsgatan 25 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Strahlenbergsgatan 25 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Strahlenbergsgatan 25 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Strahlenbergsgatan 25 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Strahlenbergsgatan 25 Hammarbyhöjden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:00

Strahlenbergsgatan 25

Lägenhet
Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
2 475 000 kr
39 m²
2 rum
vån 1/3
4 455 kr/mån
63 462 kr/m²

Välkomna till denna ljusa och välplanerade bostad som garanterat bjuder dig på en exklusiv känsla med fönster i tre väderstreck! Något som fyller samtliga rum med ett naturligt ljus. Här möts stil och komfort på bästa sätt då man finner ett rymligt vardagsrum med plats för både umgänge och avkoppling, tillsammans med ett smakfullt och modernt kök, tidstypiska detaljer och stilfullt badrum. …

Premium
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede
Slakthusområdet, Stockholms kommun
4 lediga bostäder

The Mews

Lägenhet
Slakthusområdet, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Enskede
fr. 3 450 000 kr
36-88 m²
2-4 rum
fr. 3 930 kr/mån
fr. 80 625 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Fastighetsbyrån Enskede
Fastighetsbyrån Enskede

Visar 1 - 25 av 37