Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Waldenströmsplan 2B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Waldenströmsplan 2B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

3 847 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 520 000 kr-8 %

20 822 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eldaregränd 12, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Eldaregränd 12

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

133 m²

4 rum

7 780 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr-4 %

28 947 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rösgatan 32, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Rösgatan 32

Villa
Strömsbro, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110+111 m²

5 rum

973 m²

Slutpris 3 910 000 kr+12 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stigsrundan 56, Stigslund, Gävle kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Stigsrundan 56

Radhus
Stigslund, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98+30 m²

4 rum

412 m²

Slutpris 3 350 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bergbyvägen 19E, Bergby, Gävle kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Bergbyvägen 19E

Radhus
Bergby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

111 m²

4 rum

6 091 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 890 000 kr±0 %

8 018 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nävergatan 28, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Nävergatan 28

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

158 m²

6 rum

873 m²

Slutpris 4 550 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Polhemsgatan 8, Örta, Sandvikens kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Polhemsgatan 8

Villa
Örta, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80+75 m²

5 rum

689 m²

Slutpris 2 050 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Svedens gränd 5, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Svedens gränd 5

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144+30 m²

6 rum

412 m²

Slutpris 3 900 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Valbogatan 31B, Centralt Norr, Gävle kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Valbogatan 31B

Lägenhet
Centralt Norr, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63,6 m²

2 rum

5 056 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

25 157 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Myrbackavändan 34, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Myrbackavändan 34

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142 m²

6 rum

222 m²

Slutpris 2 850 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vikingavägen 39C, Södra Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Vikingavägen 39C

Lägenhet
Södra Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

126 m²

5 rum

6 416 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 925 000 kr-4 %

15 278 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sekatörsslingan 92, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Sekatörsslingan 92

Radhus
Strömsbro, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120 m²

6 rum

5 742 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

22 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Karlavägen 16, Vallbacken, Gävle kommun
  • Såld 12 okt. 2025

Karlavägen 16

Lägenhet
Vallbacken, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

5 085 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

25 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gammel Annavägen 1, Harkskär, Gävle kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Gammel Annavägen 1

Fritidshus
Harkskär, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86+14 m²

4 rum

1 421 m²

Slutpris 2 490 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västra Vägen 30B, Centrum, Gävle kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Västra Vägen 30B

Lägenhet
Centrum, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

30,1 m²

1 rum

1 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-3 %

29 900 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tranbärsvägen 17, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Tranbärsvägen 17

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

129+129 m²

5 rum

1 521 m²

Slutpris 5 000 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sörbygatan 67H, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Sörbygatan 67H

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,5 m²

2 rum

3 552 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 170 000 kr-2 %

24 632 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Femte tvärgatan 16, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Femte tvärgatan 16

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67,5 m²

2 rum

3 775 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr±0 %

13 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bygränsvägen 7, Hille, Gävle kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Bygränsvägen 7

Villa
Hille, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

115+63 m²

4 rum

808 m²

Slutpris 3 400 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Djuphamnsvägen 43A, Bönan, Gävle kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Djuphamnsvägen 43A

Villa
Bönan, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 348 m²

Slutpris 6 200 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sörbygatan 71C, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Sörbygatan 71C

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

1,5 rum

2 961 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 965 000 kr-1 %

22 184 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Folketshusgatan 16, Älvkarleby, Älvkarleby kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Folketshusgatan 16

Villa
Älvkarleby, Älvkarleby kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

153+32 m²

8 rum

3 066 m²

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dragbacksvägen 19, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Dragbacksvägen 19

Villa
Hagaström, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

168+116 m²

10 rum

977 m²

Slutpris 3 900 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Parkvägen 30A, Olsbacka, Gävle kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Parkvägen 30A

Lägenhet
Olsbacka, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

4 221 kr/mån

Slutpris 975 000 kr-2 %

18 396 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rosengatan 5, Skutskär, Älvkarleby kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Rosengatan 5

Villa
Skutskär, Älvkarleby kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

1 175 m²

Slutpris 1 060 000 kr+12 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 151 - 175 av 295