Slutpris

Femte tvärgatan 16

Lägenhet

Lägenhet - Brynäs, Gävle kommun - Såld 07 oktober 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris900 000 kr

Pris per kvadratmeter

13 333 kr/m²

Utgångspris

900 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

67,5 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 4, hiss finns

Byggår

1973

Avgift

3 775 kr/mån

Driftskostnad

1 270 kr/år

Antal besök

916

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (7 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Elsa HårrskogErik Olsson Fastighetsförmedling
Elsa Hårrskog

Karta

Slutpriser för liknande bostäder