Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Valbogatan 35

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105,5 m²

3 rum

7 170 kr/mån

Slutpris 3 225 000 kr+8 %

30 569 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brynäsgränd 1B, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Brynäsgränd 1B

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

4 746 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 540 000 kr+3 %

19 250 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Furängsvägen 4, Norra Åbyggeby, Gävle kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Furängsvägen 4

Villa
Norra Åbyggeby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143 m²

5 rum

1 687 m²

Slutpris 4 450 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sockerbruksgatan 48A, Söder, Gävle kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Sockerbruksgatan 48A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

3 084 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 490 000 kr±0 %

24 833 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Jägargatan 10C, Sörby, Gävle kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Jägargatan 10C

Radhus
Sörby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

83,5 m²

4 rum

6 527 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-3 %

29 940 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grafikergatan 45B, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Grafikergatan 45B

Radhus
Hemlingby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117 m²

5 rum

6 990 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 730 000 kr-2 %

23 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Lokattvägen 18

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120+32 m²

4 rum

554 m²

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Trollsvedsvägen 29, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Trollsvedsvägen 29

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72+35 m²

3 rum

825 m²

Slutpris 2 100 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Övre arbetshusgatan 54B

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61,9 m²

2 rum

4 149 kr/mån

Slutpris 1 770 000 kr-4 %

28 595 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Gräsullsvägen 4

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

165 m²

6 rum

1 061 m²

Slutpris 5 500 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Utnoravägen 231, Björke/Utnora, Gävle kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Utnoravägen 231

Villa
Björke/Utnora, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

113 m²

4 rum

4 969 m²

Slutpris 3 300 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Lillmyravägen 99

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

4 rum

252 m²

Slutpris 2 650 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stigsrundan 35, Stigslund, Gävle kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Stigsrundan 35

Radhus
Stigslund, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97+6 m²

4 rum

419 m²

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stenbäcksvägen 18, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Stenbäcksvägen 18

Villa
Hagaström, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

234+43 m²

7 rum

2 236 m²

Slutpris 7 150 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grafikergatan 37B, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Grafikergatan 37B

Radhus
Hemlingby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117 m²

5 rum

6 990 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 775 000 kr-1 %

23 718 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rudsjöstrand 1B, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Rudsjöstrand 1B

Radhus
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75+37,5 m²

3 rum

4 529 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 390 000 kr+3 %

18 533 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stubbrättsvägen 8B, Höjersdal, Gävle kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Stubbrättsvägen 8B

Radhus
Höjersdal, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98+48 m²

4 rum

5 419 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 875 000 kr+5 %

29 337 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Berghemsgatan 26, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Berghemsgatan 26

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

203 m²

6 rum

764 m²

Slutpris 2 835 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Agavägen 25D

Lägenhet
Sandviken, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Slutpris 1 600 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Töregatan 26, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Töregatan 26

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130 m²

5 rum

596 m²

Slutpris 2 750 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Norra Varvavägen 40D, Hille, Gävle kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Norra Varvavägen 40D

Radhus
Hille, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97+46 m²

4 rum

249 m²

Slutpris 3 200 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fjärde Tvärgatan 58B, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Fjärde Tvärgatan 58B

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,5 m²

2 rum

2 808 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

19 626 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Staketgatan 12B, Centrum, Gävle kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Staketgatan 12B

Lägenhet
Centrum, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 862 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 440 000 kr+3 %

27 692 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västbyggevägen 32, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Västbyggevägen 32

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

179+38 m²

6 rum

802 m²

Slutpris 4 250 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Långbackavägen 98, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Långbackavägen 98

Radhus
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

129+75 m²

6 rum

204 m²

Slutpris 2 950 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 295