Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hövdingavägen 41A, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Hövdingavägen 41A

Lägenhet
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79,5 m²

3 rum

6 098 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 425 000 kr-4 %

17 925 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sörbygatan 67H, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Sörbygatan 67H

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

1 rum

3 075 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 890 000 kr-4 %

20 460 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Valbogatan 18A, Centrum, Gävle kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Valbogatan 18A

Lägenhet
Centrum, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

2 989 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

31 111 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brändströmsgatan 16A, Centralt Norr, Gävle kommun
  • Såld 25 maj. 2025

Brändströmsgatan 16A

Lägenhet
Centralt Norr, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 799 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

21 739 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 73B, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Bäckvägen 73B

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

123 m²

4 rum

962 m²

Slutpris 4 450 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Safarivägen 3, Furuvik, Gävle kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Safarivägen 3

Villa
Furuvik, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

198+12 m²

7 rum

2 826 m²

Slutpris 4 750 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bergsvägen 4, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Bergsvägen 4

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100+20 m²

1 767 m²

Slutpris 3 575 000 kr+20 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fleminggatan 18A, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Fleminggatan 18A

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40,4 m²

2 rum

3 619 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 860 000 kr±0 %

21 287 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Övre Sälängsvägen 16, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Övre Sälängsvägen 16

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79+60 m²

3 rum

1 065 m²

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vretvägen 11A, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Vretvägen 11A

Radhus
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

4 100 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

18 895 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fäbovägen 26, Bergby, Gävle kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Fäbovägen 26

Villa
Bergby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

4 rum

1 625 m²

Slutpris 410 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skogmursvägen 45C, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 11 maj. 2025

Skogmursvägen 45C

Radhus
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

132 m²

5 rum

7 470 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

22 727 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra kopparslagargatan 13, Söder, Gävle kommun
  • Såld 10 maj. 2025

Södra kopparslagargatan 13

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68,5 m²

2 rum

3 474 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr+22 %

28 467 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vallgångsvägen 19, Höjersdal, Gävle kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Vallgångsvägen 19

Radhus
Höjersdal, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97+58 m²

4 rum

490 m²

Slutpris 2 950 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hovslagarvägen 10, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Hovslagarvägen 10

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

128+125 m²

5 rum

1 138 m²

Slutpris 4 700 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra rådmansgatan 29B, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Södra rådmansgatan 29B

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

3 259 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

21 359 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sätrahöjden 29, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Sätrahöjden 29

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44,5 m²

1 rum

2 782 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 650 000 kr±0 %

14 607 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vinbärsvägen 209B, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Vinbärsvägen 209B

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

2 rum

5 094 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr-5 %

13 043 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Furumovägen 30C, Stigslund, Gävle kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Furumovägen 30C

Radhus
Stigslund, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

124 m²

5 rum

4 807 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 620 000 kr+7 %

21 129 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Idungatan 4, Villastaden, Gävle kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Idungatan 4

Villa
Villastaden, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

155+97 m²

5 rum

1 113 m²

Slutpris 7 250 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 276 - 295 av 295