Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Bergbyvägen 21A

Lägenhet
Bergby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

111 m²

4 rum

6 091 kr/mån

Slutpris 900 000 kr

8 108 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hattmakargatan 13A, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Hattmakargatan 13A

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

5 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

23 188 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lövens tä 28, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Lövens tä 28

Villa
Hemlingby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110 m²

4 rum

521 m²

Slutpris 4 050 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra stapeltorgsgatan 18, Söder, Gävle kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Södra stapeltorgsgatan 18

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74,5 m²

3 rum

4 201 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

25 503 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Fleminggatan 16B

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40,4 m²

2 rum

3 564 kr/mån

Slutpris 1 080 000 kr+9 %

26 733 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Verkstadsvägen 14, Bergby, Gävle kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Verkstadsvägen 14

Villa
Bergby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

147+22 m²

7 rum

2 713 m²

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Havsvägen 32, Furuvik, Gävle kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Havsvägen 32

Fritidshus
Furuvik, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

5 rum

3 786 m²

Slutpris 4 500 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Geodetgatan 33, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 11 apr. 2026

Geodetgatan 33

Lägenhet
Hemlingby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 465 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 275 000 kr-1 %

23 182 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjåaregatan 58B, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Sjåaregatan 58B

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109 m²

4 rum

  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 200 000 kr+6 %

47 706 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Norrtullsgatan 4B, Centralt Norr, Gävle kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Norrtullsgatan 4B

Lägenhet
Centralt Norr, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36,7 m²

1 rum

3 542 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr+3 %

25 886 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Furumovägen 16, Stigslund, Gävle kommun
  • Såld 3 apr. 2026

Furumovägen 16

Lägenhet
Stigslund, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

4 309 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

28 311 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Uttervägen 15, Olsbacka, Gävle kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Uttervägen 15

Villa
Olsbacka, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108+132 m²

4 rum

981 m²

Slutpris 5 150 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Geodetgatan 25, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Geodetgatan 25

Lägenhet
Hemlingby, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72 m²

3 rum

5 414 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

22 917 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Rännavägen 18

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

200+18 m²

2 484 m²

Slutpris 11 100 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vallrundan 6, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Vallrundan 6

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

165+124 m²

5 rum

1 567 m²

Slutpris 2 600 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Danängsstigen 26, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Danängsstigen 26

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78+102 m²

4 rum

1 372 m²

Slutpris 2 050 000 kr+59 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tranbärsvägen 13, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 29 mar. 2026

Tranbärsvägen 13

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

145+85 m²

6 rum

1 033 m²

Slutpris 4 550 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ängskavlestigen 20, Engesberg, Gävle kommun
  • Såld 29 mar. 2026

Ängskavlestigen 20

Villa
Engesberg, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

185+36 m²

5 rum

2 250 m²

Slutpris 7 100 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hedesundavägen 40, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 28 mar. 2026

Hedesundavägen 40

Villa
Valbo, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

137+74 m²

5 rum

1,9 ha

Slutpris 3 200 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vinbärsvägen 43A, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 28 mar. 2026

Vinbärsvägen 43A

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

5 538 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr+10 %

15 190 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stuvaregatan 54B, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Stuvaregatan 54B

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

2 rum

5 770 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

38 600 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kartlavsvägen 5, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Kartlavsvägen 5

Villa
Gävle, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

175+15 m²

7 rum

1 031 m²

Slutpris 5 900 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Källmursvägen 6, Sjöäng/Källö, Gävle kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Källmursvägen 6

Villa
Sjöäng/Källö, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

160 m²

4 rum

1 090 m²

Slutpris 4 400 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skogmursvägen 4, Olsbacka, Gävle kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Skogmursvägen 4

Lägenhet
Olsbacka, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85 m²

3,5 rum

6 463 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr-3 %

27 353 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stormgatan 86, Andersberg, Gävle kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Stormgatan 86

Villa
Andersberg, Gävle kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

112+112 m²

345 m²

Slutpris 2 630 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 295