Peru-Lidhem, Västerviks kommun

Peru-Lidhem

Bostäder till salu - Peru-Lidhem, Västerviks kommun

Sortera på

76 bostäder till salu

Mars 2026

Johannesdal, Västerviks kommun
Tor 21 maj kl 16:30

Johannesbergsvägen 17

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
450 000 kr
46,5 m²
1 rum
vån 1/3
3 178 kr/mån
9 677 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik
2 rum lägenhet på Björklundsgatan 3C Peru, Västerviks kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Björklundsgatan 3C Peru, Västerviks kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Björklundsgatan 3C Peru, Västerviks kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Björklundsgatan 3C Peru, Västerviks kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Björklundsgatan 3C Peru, Västerviks kommun - bild 5

Björklundsgatan 3C

Lägenhet
Peru, Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
695 000 kr
59,1 m²
2 rum
vån 2/3
3 662 kr/mån
11 760 kr/m²

Fräsch och trivsam bostad med centralt läge och grönskande gård precis utanför. Du bor bekvämt med uppdaterade ytskikt, ett ljust kök och fina sällskapsytor som bjuder in till både vardag och umgänge. Läget ger dig nära till butiker, service och kommunikationer samtidigt som området upplevs lugnt och ombonat. Möjlighet till snabbt tillträde gör detta till ett smidigt val för dig som vill flytta…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
8 rum villa på Villa Stenlid / Stora Trädgårdsgatan 8A Marieborg, Västerviks kommun - bild 1
8 rum villa på Villa Stenlid / Stora Trädgårdsgatan 8A Marieborg, Västerviks kommun - bild 2
8 rum villa på Villa Stenlid / Stora Trädgårdsgatan 8A Marieborg, Västerviks kommun - bild 3

Villa Stenlid / Stora Trädgårdsgatan 8A

Villa
Marieborg, Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
6 395 000 kr
188 + 100 m²
8 rum
680 m² tomt
Plus
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik
Västralund, Västerviks kommun

Andra Västralundsgatan 1B

Radhus
Västralund, Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
1 250 000 kr
84 + 42 m²
4 rum
118 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik
Stenhagen, Västerviks kommun

Fridsborgsgatan 17

Lägenhet
Stenhagen, Västerviks kommun
430 000 kr
38 m²
1 rum
vån 3/3
3 066 kr/mån
11 316 kr/m²

Februari 2026

Västervik, Västerviks kommun

Jurastigen 22

Lägenhet
Västervik, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
695 000 kr
87,5 m²
4 rum
vån 2/2
6 690 kr/mån
7 943 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Peru, Västerviks kommun
Fre 22 maj kl 16:30

Ekbacksgatan 33A

Lägenhet
Peru, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
1 375 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 3/3
3 987 kr/mån
19 784 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik
3 rum lägenhet på Johannesbergsvägen 14 Johannesdal, Västerviks kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Johannesbergsvägen 14 Johannesdal, Västerviks kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Johannesbergsvägen 14 Johannesdal, Västerviks kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Johannesbergsvägen 14 Johannesdal, Västerviks kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Johannesbergsvägen 14 Johannesdal, Västerviks kommun - bild 5
Fre 22 maj kl 17:00

Johannesbergsvägen 14

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
560 000 kr
81 m²
3 rum
vån 1/3
7 108 kr/mån
6 914 kr/m²

Välkommen till en fräsch och välplanerad trerummare Johannesdal! Bostaden är belägen endast en halvtrappa upp och erbjuder en smart planlösning med fint ljusinsläpp och trivsamma ytor. Här möts du av ett funktionellt kök, ett rymligt vardagsrum med utgång till balkong – perfekt för morgonkaffet – samt två rofyllda sovrum med garderober. Lägenheten har dubbla toaletter i form av separat WC och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik
Peru, Västerviks kommun

Björklundsgatan 5D

Lägenhet
Peru, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
360 000 kr
35 m²
1 rum
vån 2/3
2 173 kr/mån
10 286 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik

Januari 2026

Fimmelstången, Västerviks kommun
Fre 15 maj kl 15:00

Stora Trädgårdsgatan 40

Lägenhet
Fimmelstången, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
695 000 kr
60,7 m²
2 rum
vån 1/3
3 328 kr/mån
11 450 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
1 rum lägenhet på Lysingsvägen 7A Johannesdal, Västerviks kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lysingsvägen 7A Johannesdal, Västerviks kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lysingsvägen 7A Johannesdal, Västerviks kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lysingsvägen 7A Johannesdal, Västerviks kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lysingsvägen 7A Johannesdal, Västerviks kommun - bild 5

Lysingsvägen 7A

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
340 000 kr
38 m²
1 rum
vån 2/3
2 876 kr/mån
8 947 kr/m²

Här erbjuds en välplanerad 1:a om 38 kvm på andra våningen med en stor balkong med kvällssol. Bostaden är belägen i det lugna och trivsamma området Johannesdal. Här har du närhet till kommunikationer, matbutik, restaurang/pub samt Västerviks resort med bad, golfbana och aktiviteter. Till centrum har du endast ca 2 km. Här finner du en ljus & välplanerad lägenhet som fördelas på en hall med…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

December 2025

Johannesdal, Västerviks kommun

Lysingsvägen 7a

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
895 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1/3
5 573 kr/mån
11 933 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Johannesdal., Västerviks kommun

Östersjövägen 81B

Lägenhet
Johannesdal., Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
535 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 079 kr/mån
9 145 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik

November 2025

Fimmelstången, Västerviks kommun

Albert Tengers väg 41B

Lägenhet
Fimmelstången, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
650 000 kr
61,5 m²
3 rum
vån 2/3
5 025 kr/mån
10 569 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik
Centralt, Västerviks kommun
Fre 22 maj kl 16:30

Strömsgatan 23

Villa
Centralt, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
4 650 000 kr
150 + 22 m²
5 rum
224 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik

Oktober 2025

Östermalm, Västerviks kommun

Hallströmsgatan 11

Lägenhet
Östermalm, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
1 095 000 kr
76,7 m²
3 rum
vån 3/3
5 052 kr/mån
14 276 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik
3 rum lägenhet på Jurastigen 74D Kvännaren, Västerviks kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Jurastigen 74D Kvännaren, Västerviks kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Jurastigen 74D Kvännaren, Västerviks kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Jurastigen 74D Kvännaren, Västerviks kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Jurastigen 74D Kvännaren, Västerviks kommun - bild 5

Jurastigen 74D

Lägenhet
Kvännaren, Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
775 000 kr
75,5 m²
3 rum
vån 1/2
5 892 kr/mån
10 265 kr/m²

Kontakta mäklaren för visning! Trivsam trea i markplan med egen ingång och uteplats – perfekt för dig som vill bo bekvämt utan trappor. Lägenheten har en smart planlösning med ljusa ytor och plats för både umgänge och avkoppling. Den egna uteplatsen blir en naturlig samlingspunkt för morgonkaffe, middagar i solen eller lugna kvällar utomhus. Här bor du i ett lugnt område med närhet till…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik

September 2025

Fimmelstången, Västerviks kommun

Albert Tengers Väg 39A

Lägenhet
Fimmelstången, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
795 000 kr
73 m²
3 rum
vån 3/3
6 092 kr/mån
10 890 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

Augusti 2025

Stenhagen, Västerviks kommun

Folkparksvägen 17

Övrigt
Stenhagen, Västerviks kommun
Ludvig & Co Fastighetsförmedling
3 495 000 kr
320 + 100 m²
672 m² tomt
Ludvig & Co Fastighetsförmedling
Ludvig & Co Fastighetsförmedling

Januari 2025

2 rum lägenhet på Södermalmsgatan 6 Södermalm, Västerviks kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södermalmsgatan 6 Södermalm, Västerviks kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södermalmsgatan 6 Södermalm, Västerviks kommun - bild 3

Södermalmsgatan 6

Lägenhet
Södermalm, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
850 000 kr
59,7 m²
2 rum
vån 2/3
3 647 kr/mån
14 238 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik

Artiklar från Hemnet

Johannesdal, Västerviks kommun

Johannesbergsvägen 14

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
LF Fastighetsförmedling Västervik
615 000 kr
81 m²
4 rum
vån 3/3
6 851 kr/mån
7 593 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Västervik
LF Fastighetsförmedling Västervik

December 2024

Västervik, Västerviks kommun

Fredriksdalsgatan 2

Tomt
Västervik, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
1 400 000 kr
1 401 m²
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

November 2024

Västervik, Västerviks kommun
Ons 20 maj kl 12:00

Odengatan 13A

Villa
Västervik, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
2 350 000 kr
130 + 70 m²
6 rum
268 m² tomt
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

September 2024

3 rum villa på Duvgatan 6 Arabien, Västerviks kommun - bild 1
3 rum villa på Duvgatan 6 Arabien, Västerviks kommun - bild 2
3 rum villa på Duvgatan 6 Arabien, Västerviks kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 16:30

Duvgatan 6

Villa
Arabien, Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
2 250 000 kr
70 + 60 m²
3 rum
580 m² tomt
Plus
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik

Mars 2024

Johannesdal., Västerviks kommun

Holmgatan 1G

Radhus
Johannesdal., Västerviks kommun
Fastighetsbyrån Västervik
1 900 000 kr
121 m²
5 rum
197 m² tomt
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Västervik
Fastighetsbyrån Västervik
Johannesdal, Västerviks kommun

Lysingsvägen 10A

Lägenhet
Johannesdal, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
900 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 050 kr/mån
14 634 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

Visar 51 - 76 av 76

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet