Logotyp av Fastighetsbyrån Västervik
Logotyp av Fastighetsbyrån Västervik

Östersjövägen 50C

Karstorp, Västerviks kommun

Visa på karta

575 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    65 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 515 kr/mån
    Driftkostnad
    2 350 kr/år

Byggår
1971
Förening
HSB BRF Mistluren i Västervik
Energiklass
E
Pris/m²
8 846 kr/m²
Balkong
Nu finns chansen att hitta hem i en trivsam bostadsrätt i hjärtat av Västervik. Denna välplanerade tvåa på 65 kvadratmeter har ett härligt läge på markplan, perfekt för dig som söker bekvämlighet och smidighet i vardagen. Här väntar ett rymligt kök där ni enkelt kan samlas för mysiga middagar. Balkongen vetter mot söder, en perfekt plats för att avnjuta en god kopp kaffe eller en bok i sköna omgivningar. Boendet tillhör en stabil förening vilket ger en trygghet i ditt nya hem.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Mistluren i Västervik

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling