Sundsvall Västermalm-Norrmalm, Sundsvalls kommun

Sundsvall Västermalm-Norrmalm; Lägenheter

Lägenheter till salu - Sundsvall Västermalm-Norrmalm, Sundsvalls kommun

Sortera på

65 bostäder till salu

Mars 2026

2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 3

Västra allén 8B

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
995 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 508 kr/mån
17 611 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Sundsvall, Sundsvalls kommun
Ons 20 maj kl 17:45

Storgatan 63A

Lägenhet
Sundsvall, Sundsvalls kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
995 000 kr
67,5 m²
3 rum
vån 1/3
5 858 kr/mån
14 741 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
HAGA - NORRLIDEN, Sundsvalls kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Baldersvägen 50

Lägenhet
HAGA - NORRLIDEN, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
2 295 000 kr
81,5 m²
4 rum
4 996 kr/mån
28 160 kr/m²
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall
4 rum lägenhet på Kungsvägen 13 Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kungsvägen 13 Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kungsvägen 13 Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kungsvägen 13 Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kungsvägen 13 Haga, Sundsvalls kommun - bild 5

Kungsvägen 13

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
HusmanHagberg Sundsvall
2 995 000 kr
100 m²
4 rum
vån 2/8
6 121 kr/mån
29 950 kr/m²

Välkommen till Kungsvägen 13 – ett bekvämt och stilfullt hem med fantastisk utsikt! Nu har du chansen att förvärva denna rymliga 4:a om 100 kvm på attraktiva Kungsvägen 13. Här bor du på tredje våningen i ett hus med hiss, i en mycket omtyckt och välskött förening, bara ett stenkast från Norrlidsparkens gröna oas. Lägenheten bjuder på en välplanerad planlösning med generösa sällskapsytor,…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Sundsvall
HusmanHagberg Sundsvall

Januari 2026

Haga, Sundsvalls kommun

Baldersvägen 56

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
650 000 kr
28 m²
1 rum
vån 3/3
1 860 kr/mån
23 214 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Centrum, Sundsvalls kommun

Bergsgatan 79A

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
675 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 2/3
4 203 kr/mån
16 667 kr/m²
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå

November 2025

Haga, Sundsvalls kommun
Mån 18 maj kl 11:30

Kungsvägen 3

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
550 000 kr
26,7 m²
1 rum
vån 2/3
2 036 kr/mån
20 599 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

September 2025

Västermalm, Sundsvalls kommun

Storgatan 54B

Lägenhet
Västermalm, Sundsvalls kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
675 000 kr
32 m²
1 rum
vån 4/8
2 375 kr/mån
21 094 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Centralt, Sundsvalls kommun

Hovrättsbacken 12

Lägenhet
Centralt, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
750 000 kr
33 m²
1 rum
vån -1/3
2 747 kr/mån
22 727 kr/m²
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall

Augusti 2025

Södermalm, Sundsvalls kommun
Sön 17 maj kl 15:00

Sveavägen 16

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
HusmanHagberg Sundsvall
850 000 kr
54 m²
2 rum
vån 3/3
5 234 kr/mån
15 741 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Sundsvall
HusmanHagberg Sundsvall

Juni 2025

Haga, Sundsvalls kommun
Budgivning pågår

Kungsvägen 11

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
480 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/7
1 805 kr/mån
19 200 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

Maj 2025

Centralt, Sundsvalls kommun
Tor 21 maj kl 16:00

Hovrättsbacken 10

Lägenhet
Centralt, Sundsvalls kommun
Mäklarhuset Sundsvall
795 000 kr
33 m²
1 rum
vån -1/3
2 747 kr/mån
24 091 kr/m²
Mäklarhuset Sundsvall
Mäklarhuset Sundsvall

Mars 2025

Sallyhill/sidsjö, Sundsvalls kommun

Bergsgatan 85A

Lägenhet
Sallyhill/sidsjö, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
795 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 1/3
5 062 kr/mån
14 587 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
Tor 28 maj kl 16:00

Bergsgatan 79 B

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
750 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 2/3
5 264 kr/mån
13 761 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Januari 2025

Centrum, Sundsvalls kommun

Västra allén 10C

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
595 000 kr
40 m²
1 rum
vån 2/3
4 279 kr/mån
14 875 kr/m²
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå

Visar 51 - 65 av 65

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet