Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall

Storgatan 63A

Sundsvall, Sundsvalls kommun

Visa på karta

995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    67,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 858 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Byggår
1946
Förening
HSB BRF Västra Tullen i Sundsvall
Energiklass
D
Pris/m²
14 741 kr/m²
Balkong
Trea med chans att skapa ditt drömhem – Storgatan 63A, Sundsvall Nu finns möjligheten att förvärva en trea på halvtrappa med massor av potential! Lägenheten är i behov av renovering – perfekt för dig som vill sätta din egen stil från grunden. Här bor du centralt med närhet till stadens utbud, samtidigt som du får chansen att skapa ett hem helt efter eget tycke och smak. Två toaletter, inglasad balkong och ett magiskt läge ger denna bostad det där lilla extra man söker! Varmt välkommen på visning.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Västra Tullen i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling