Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uppsala

LF Fastighetsförmedling Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ekoxvägen 8, Ultuna, Uppsala kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Ekoxvägen 8

Lägenhet
Ultuna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

79 m²

3 rum

6 132 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 515 000 kr+1 %

31 835 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Dragontorpsvägen 10

Villa
Bälinge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

110+122 m²

7 rum

1 000 m²

Slutpris 4 800 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Myrvägen 47, Skyttorp, Uppsala kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Myrvägen 47

Villa
Skyttorp, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

133+32 m²

5 rum

1 327 m²

Slutpris 3 850 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Eldkvarnsgatan 7

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

111 m²

4 rum

5 104 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 600 000 kr+2 %

59 459 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Kungsgatan 91B

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

88 m²

3 rum

6 210 kr/mån

Slutpris 3 725 000 kr+2 %

42 330 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Portalgatan 60, Kapellgärdet, Uppsala kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Portalgatan 60

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

81,5 m²

3 rum

5 406 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 910 000 kr-3 %

35 706 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Sturegatan 3

Lägenhet
Främre Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

38,9 m²

1 rum

4 678 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

51 285 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Fålhagsleden 13

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

38 m²

1 rum

2 812 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

48 684 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Dag Hammarskjölds väg 15A, Kåbo, Uppsala kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Dag Hammarskjölds väg 15A

Lägenhet
Kåbo, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

29 m²

1 rum

3 266 kr/mån

Slutpris 1 555 000 kr+4 %

53 621 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Gimogatan 4C, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Gimogatan 4C

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

104 m²

4 rum

6 210 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 010 000 kr+9 %

38 558 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Dimgatan 14, Gränby, Uppsala kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Dimgatan 14

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

77 m²

3 rum

6 037 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 760 000 kr-2 %

22 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Släggvägen 18

Tomt
Skölsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

800 m²

  • Nyproduktion

Slutpris 2 695 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Hjalmar Brantingsgatan 31, Fålhagen, Uppsala kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Hjalmar Brantingsgatan 31

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

41 m²

1 rum

2 971 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-5 %

42 683 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Banérgatan 16 B

Lägenhet
Kåbo, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

89 m²

4 rum

6 455 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 450 000 kr+9 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Fyrisvallsgatan 12A, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Fyrisvallsgatan 12A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

29 m²

1 rum

2 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

55 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vattholmavägen 6A, Kapellgärdet, Uppsala kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Vattholmavägen 6A

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

81 m²

3 rum

4 986 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

36 420 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Bäverns gränd 15B, Centrum, Uppsala kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Bäverns gränd 15B

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

86 m²

3 rum

3 915 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 975 000 kr±0 %

46 221 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Släggvägen 23

Tomt
Skölsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

972 m²

  • Nyproduktion

Slutpris 2 595 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Kolugnsvägen 74, Gredelby, Knivsta kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Kolugnsvägen 74

Radhus
Gredelby, Knivsta kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

77 m²

3 rum

5 692 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 345 000 kr+2 %

30 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Byggmästargatan 17D, Salabacke, Uppsala kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Byggmästargatan 17D

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

78,5 m²

3 rum

5 098 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

26 688 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Sågargatan 15 C, Kungsängen, Uppsala kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Sågargatan 15 C

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

81 m²

3 rum

5 371 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+5 %

50 617 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Viragatan 3

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

78 m²

3 rum

5 367 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

44 808 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Karlsrogatan 93C, Sommarro, Uppsala kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Karlsrogatan 93C

Lägenhet
Sommarro, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

80 m²

3 rum

4 606 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 650 000 kr+8 %

45 625 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Åskmolnsvägen 34

Radhus
Storvreta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

136 m²

5 rum

409 m²

Slutpris 3 630 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Göte Turessons väg 7A, Ultuna, Uppsala kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Göte Turessons väg 7A

Lägenhet
Ultuna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

75 m²

3 rum

5 491 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

36 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala

Visar 126 - 150 av 525