Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uppsala

LF Fastighetsförmedling Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Höganäsgatan 8 C

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

66 m²

2,5 rum

4 560 kr/mån

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

39 318 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Salagatan 12A, Höganäs, Uppsala kommun
  • Såld 10 maj. 2026

Salagatan 12A

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

44,5 m²

1,5 rum

3 354 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

47 191 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Gustaf Kjellbergs väg 34

Lägenhet
Ulleråker, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

99,5 m²

4 rum

6 404 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 530 000 kr+13 %

45 528 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Åkra 203, Örbyhus, Tierps kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Åkra 203

Fritidshus
Örbyhus, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

54+13 m²

4 rum

1 873 m²

Slutpris 1 200 000 kr+21 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Eda mossväg 24, Eda, Knivsta kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Eda mossväg 24

Fritidshus
Eda, Knivsta kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

47 m²

3 rum

1 872 m²

Slutpris 2 120 000 kr+18 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Portalgatan 9, Kapellgärdet, Uppsala kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Portalgatan 9

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

101 m²

4 rum

6 827 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+13 %

33 168 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Islandsgatan 12

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

76 m²

3 rum

4 824 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+6 %

44 737 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Fyrisvallsgatan 12A

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

29 m²

1 rum

2 364 kr/mån

Slutpris 1 590 000 kr±0 %

54 828 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Gimogatan 11B, Norra Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Gimogatan 11B

Lägenhet
Norra Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

119,5 m²

5 rum

7 906 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

33 431 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Svartbäcksgatan 105B, Svartbäcken, Uppsala kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Svartbäcksgatan 105B

Lägenhet
Svartbäcken, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

50,5 m²

2 rum

4 442 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

36 634 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Årstagatan 15

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

57 m²

2 rum

4 013 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

29 737 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Malma ringväg 68B, Norby, Uppsala kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Malma ringväg 68B

Radhus
Norby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

179 m²

9 rum

253 m²

Slutpris 5 650 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Fyrisvallsgatan 8B

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

117 m²

5 rum

7 131 kr/mån

Slutpris 3 800 000 kr±0 %

32 479 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Göte Turessons väg 7B, Ultuna, Uppsala kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Göte Turessons väg 7B

Lägenhet
Ultuna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

72 m²

3,5 rum

5 359 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

37 431 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Tiundagatan 43

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

76 m²

3 rum

5 124 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 070 000 kr+24 %

40 395 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Sturegatan 3

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

40,1 m²

1 rum

4 757 kr/mån

Slutpris 1 975 000 kr±0 %

49 252 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Skediga 10

Villa
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

136+131 m²

3 267 m²

Slutpris 6 100 000 kr
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Gröna gatan 3A, Salabacke, Uppsala kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Gröna gatan 3A

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

68,5 m²

3 rum

4 698 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

27 664 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Götgatan 11, Främre Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Götgatan 11

Lägenhet
Främre Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

16 m²

1 rum

705 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr+4 %

90 625 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Stenbrohultsvägen 107

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

80,1 m²

3 rum

8 252 kr/mån

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

13 670 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Irisvägen 95, Tunabackar, Uppsala kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Irisvägen 95

Fritidshus
Tunabackar, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

34,8 m²

2 rum

405 m²

Slutpris 895 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026

Lidnersgatan 5

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

76,5 m²

3 rum

5 120 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr

29 412 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Ölandsresan 57, Sävja, Uppsala kommun
  • Såld 26 apr. 2026

Ölandsresan 57

Radhus
Sävja, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

126+14 m²

5,5 rum

232 m²

Slutpris 4 000 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vretgränd 12A, Centrum, Uppsala kommun
  • Såld 25 apr. 2026

Vretgränd 12A

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

98 m²

4 rum

5 676 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 950 000 kr-6 %

40 306 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Nämndemansvägen 38

Radhus
Nåntuna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

126+65 m²

4 rum

641 m²

Slutpris 5 285 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala

Visar 1 - 25 av 523