Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uppsala

LF Fastighetsförmedling Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Myssinge 217, Alunda, Uppsala kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Myssinge 217

Villa
Alunda, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

75 m²

3 rum

2 810 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Skolgatan 15

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

88 m²

3 rum

6 432 kr/mån

Slutpris 6 250 000 kr+14 %

71 023 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Tiundagatan 39, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Tiundagatan 39

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

65 m²

2 rum

4 043 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 440 000 kr+11 %

37 538 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Frodegatan 15A

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

68 m²

3 rum

3 983 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 700 000 kr+6 %

54 412 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vackra Birgers väg 81, Gottsunda, Uppsala kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Vackra Birgers väg 81

Lägenhet
Gottsunda, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

66 m²

2,5 rum

4 953 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 245 000 kr+4 %

18 864 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Magasinsgatan 9D, Kungsängen, Uppsala kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Magasinsgatan 9D

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

98 m²

4 rum

5 053 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 850 000 kr

59 694 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Leopoldsgatan 2, Nyby, Uppsala kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Leopoldsgatan 2

Lägenhet
Nyby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

76,5 m²

3 rum

5 204 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

28 105 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Klarbärsgatan 111

Lägenhet
Slavsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

94 m²

4 rum

7 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 287 000 kr-3 %

24 330 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Salabacksgatan 24 A

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

79 m²

3 rum

6 471 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr+14 %

41 772 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Fyrisvallsgatan 12A, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Fyrisvallsgatan 12A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

29 m²

1 rum

2 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 570 000 kr-2 %

54 138 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Stigbergsvägen 5, Eriksberg, Uppsala kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Stigbergsvägen 5

Lägenhet
Eriksberg, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

60,9 m²

2 rum

3 389 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

32 841 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

S:t Johannesgatan 36 B

Lägenhet
Rackarberget, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

56 m²

3 rum

5 551 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-4 %

38 393 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Dag Hammarskjölds väg 246A, Sunnersta, Uppsala kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Dag Hammarskjölds väg 246A

Lägenhet
Sunnersta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

65,6 m²

2 rum

5 182 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr+51 %

22 866 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Stora Moga 10, Almunge / Moga, Uppsala kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Stora Moga 10

Gård/Skog
Almunge / Moga, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

156 m²

6 rum

77 ha

Slutpris 8 050 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Stora Kil 11, Vänge, Uppsala kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Stora Kil 11

Gård/Skog
Vänge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

443+311 m²

13 rum

7 ha

Slutpris 10 600 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Svampvägen 4A, Norby, Uppsala kommun
  • Såld 5 apr. 2026

Svampvägen 4A

Lägenhet
Norby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

60 m²

2 rum

4 328 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

35 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Basarbovägen 7 C, Ekeby, Uppsala kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Basarbovägen 7 C

Lägenhet
Ekeby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

83 m²

3 rum

5 915 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr+4 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Fyrislundsgatan 50, Årsta, Uppsala kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Fyrislundsgatan 50

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

79,5 m²

3 rum

3 345 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

28 302 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Ärnevilundsvägen 21, Gunsta, Uppsala kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Ärnevilundsvägen 21

Villa
Gunsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

67 m²

4 rum

886 m²

Slutpris 2 330 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Orgelgatan 7

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

94 m²

4 rum

7 186 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr-1 %

36 702 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Svedbovägen 20, Vänge, Uppsala kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Svedbovägen 20

Villa
Vänge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

96+96 m²

5 rum

818 m²

Slutpris 3 100 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Johannesbäcksgatan 36A, Salabacke, Uppsala kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Johannesbäcksgatan 36A

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

75 m²

3 rum

5 645 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

23 933 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Tiundagatan 49

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

60 m²

2 rum

4 106 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr+7 %

31 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Malma ringväg 64B

Villa
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

171 m²

8 rum

254 m²

Slutpris 5 850 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Rörgatan 12

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

104+41 m²

4 rum

8 127 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr+5 %

39 904 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala

Visar 51 - 75 av 525