Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Husrum Fastighetsmäkleri
Mäklare Emma Rydell

Emma Rydell

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Södra Bangårdsgatan 4B Söder, Eskilstuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Södra Bangårdsgatan 4B Söder, Eskilstuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Södra Bangårdsgatan 4B Söder, Eskilstuna kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Södra Bangårdsgatan 4B Söder, Eskilstuna kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Södra Bangårdsgatan 4B Söder, Eskilstuna kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Södra Bangårdsgatan 4B

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
950 000 kr
49 m²
1,5 rum
vån 2/4
3 693 kr/mån
19 388 kr/m²

Välkommen till en perfekt planerad 1,5:a belägen på populära Södra Bangårdsgatan! Bostaden utmärker sig med vackert ljusinsläpp från spröjsade fönster, fransk balkong, originalparkett med fiskbensutförande och högt i tak. Genom att justera garderobsförvaringen i den inre hallen kan utrymmet användas som sovrum. Praktiskt och stilrent kök med önskvärt skafferi. Helkaklat badrum med en inre fond på…

Premium
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
5 rum radhus på Åletas väg 9D Skogstorp, Eskilstuna kommun - bild 1
5 rum radhus på Åletas väg 9D Skogstorp, Eskilstuna kommun - bild 2
5 rum radhus på Åletas väg 9D Skogstorp, Eskilstuna kommun - bild 3
5 rum radhus på Åletas väg 9D Skogstorp, Eskilstuna kommun - bild 4
5 rum radhus på Åletas väg 9D Skogstorp, Eskilstuna kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Åletas väg 9D

Radhus
Skogstorp, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
2 575 000 kr
115 m²
5 rum
vån 1/2
5 549 kr/mån
22 391 kr/m²

Nyproducerat bostadsrättsradhus i omtyckta Skogstorp! Varmt välkommen till Åletas väg 9D och detta välplanerade tvåplansradhus - en perfekt bostad för dig som söker ett bekvämt och hemtrevligt boende med plats för hela familjen. Bostaden präglas av en genomgående hög standard med stilrena ytskikt, enhetliga parkettgolv, fantastiskt ljusinsläpp och trevliga sällskapsytor både ute som inne. Här…

Premium
Uteplats
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
tomt på Flugsnapparvägen 27 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 1
tomt på Flugsnapparvägen 27 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 2
tomt på Flugsnapparvägen 27 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 3
tomt på Flugsnapparvägen 27 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 4
tomt på Flugsnapparvägen 27 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 5

Flugsnapparvägen 27

Tomt
Borsökna, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
795 000 kr
1 158 m²

Drömmer du om att bygga ditt eget hus? Nu ges möjligheten att förvärva denna tomt om 1158 kvm i populära Borsökna! Med kort avstånd till Borsöknasjön ligger denna trivsamma tomt i ett lugnt bostadsområde men samtidigt med naturen som granne. Här erbjuds en generös byggrätt, se mer information i bifogad detaljplan. Vid tomtgräns finns det kommunalt V/A och fiber, vilket innebär att alla…

Premium
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
4 rum lägenhet på Carlavägen 46A Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Carlavägen 46A Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Carlavägen 46A Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Carlavägen 46A Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Carlavägen 46A Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 5

Carlavägen 46A

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
1 195 000 kr
81 m²
4 rum
vån 1/3
7 718 kr/mån
14 753 kr/m²

Kontakta mäklaren för visning! Stilren genomgångslägenhet med härligt gavelläge på Djurgården! Varmt välkommen till Carlavägen 46A och denna välplanerade bostad med genomtänkta detaljer, fint ljusinsläpp, enhetligt parkettgolv och balkong i söderläge. Bostadens 81 kvm är fördelade över ett hemtrevligt kök i ljusa toner, tilltaget vardagsrum, tre trivsamma sovrum samt ett rymligt badrum utrustad…

Premium
Balkong
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
1,5 rum lägenhet på Eskilsgatan 27 Söder, Eskilstuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Eskilsgatan 27 Söder, Eskilstuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Eskilsgatan 27 Söder, Eskilstuna kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Eskilsgatan 27 Söder, Eskilstuna kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Eskilsgatan 27 Söder, Eskilstuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Eskilsgatan 27

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
1 195 000 kr
51,5 m²
1,5 rum
vån 1/3
3 962 kr/mån
23 204 kr/m²

Välplanerad och charmig 1,5:a på Söder! Varmt välkommen till Eskilsgatan 27 och denna optimalt planerade bostad med en hemtrevlig känsla, stilrena ytskikt och genomtänkta detaljer. Lägenheten är bekvämt belägen i markplan och erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, ett trivsamt sovrum samt ett helkaklat badrum. Här finns även en härlig uteplats – en perfekt plats för avkoppling.…

Premium
Balkong
Hiss
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
3 rum lägenhet på Tomtebogatan 14D Måsta, Eskilstuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tomtebogatan 14D Måsta, Eskilstuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tomtebogatan 14D Måsta, Eskilstuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tomtebogatan 14D Måsta, Eskilstuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tomtebogatan 14D Måsta, Eskilstuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Tomtebogatan 14D

Lägenhet
Måsta, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
1 250 000 kr
78 m²
3 rum
vån 4/4
4 899 kr/mån
16 026 kr/m²

Varmt välkommen till Tomtebogatan 14D – en välplanerad trea högst upp i huset, där parkeringsplats ingår i månadsavgiften! Denna rymliga genomgångslägenhet har en optimal planlösning med fint ljusinsläpp och trevliga sällskapsytor. Här erbjuds ett stilrent kök med goda förvaringsmöjligheter, ett generöst vardagsrum samt två trivsamma sovrum. Bostaden erbjuder även ett helkaklat badrum samt en…

Premium
Balkong
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Vasbergsgatan 10 Norr, Eskilstuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vasbergsgatan 10 Norr, Eskilstuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vasbergsgatan 10 Norr, Eskilstuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vasbergsgatan 10 Norr, Eskilstuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vasbergsgatan 10 Norr, Eskilstuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Vasbergsgatan 10

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
995 000 kr
40 m²
2 rum
vån 2/6
2 885 kr/mån
24 875 kr/m²

Stilren minitvåa med låg månadsavgift, inglasad balkong och ett attraktivt läge på Norr! Varmt välkommen till Vasbergsgatan 10 och denna optimalt planerade bostad med hemtrevlig känsla och renoverade ytskikt. Här erbjuds ett modernt och nyrenoverat kök, ett trivsamt sovrum samt ett generöst vardagsrum med utgång till den härliga, inglasade balkongen. Det funktionella badrummet är bekvämt utrustat…

Premium
Balkong
Hiss
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
1,5 rum lägenhet på Kungsvägen 16A Sveaplan, Eskilstuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Kungsvägen 16A Sveaplan, Eskilstuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Kungsvägen 16A Sveaplan, Eskilstuna kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Kungsvägen 16A Sveaplan, Eskilstuna kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Kungsvägen 16A Sveaplan, Eskilstuna kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Kungsvägen 16A

Lägenhet
Sveaplan, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
695 000 kr
38 m²
1,5 rum
vån 3/3
3 200 kr/mån
18 289 kr/m²

Väldisponerad och stilren 1,5:a med centrumnära läge! Varmt välkommen till Kungsvägen 16A och denna utmärkta bostad som präglas av fina ytskikt, vackert parkettgolv och generöst ljusinsläpp från stora fönster. Här erbjuds en yteffektiv lägenhet om 38 kvm fördelat över ett stilrent kök, trevligt vardagsrum med plats för både soffgrupp och matbord samt ett praktiskt sovrum. Bra…

Premium
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
1 rum lägenhet på Kriebsensgatan 14C Centrum, Eskilstuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kriebsensgatan 14C Centrum, Eskilstuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kriebsensgatan 14C Centrum, Eskilstuna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kriebsensgatan 14C Centrum, Eskilstuna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kriebsensgatan 14C Centrum, Eskilstuna kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Kriebsensgatan 14C

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
830 000 kr
36 m²
1 rum
vån 3/4
2 041 kr/mån
23 056 kr/m²

Välplanerad etta med centralt läge och låg månadsavgift – En perfekt bostad för förstagångsköparen, studenten, pendlaren eller för dig som söker ett trivsamt hem med låga boendekostnader! Varmt välkommen till Kriebsensgatan 14C och denna yteffektiva lägenhet om 36 kvm, där varje kvadratmeter används på bästa sätt. Här möts du av en inbjudande hall med bra förvaring, funktionellt badrum med…

Premium
Hiss
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
4 rum lägenhet på Bärnstensgången 34A Stenby, Eskilstuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bärnstensgången 34A Stenby, Eskilstuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bärnstensgången 34A Stenby, Eskilstuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bärnstensgången 34A Stenby, Eskilstuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bärnstensgången 34A Stenby, Eskilstuna kommun - bild 5

Bärnstensgången 34A

Lägenhet
Stenby, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
1 750 000 kr
86 m²
4 rum
vån 1/2
6 178 kr/mån
20 349 kr/m²

Välplanerad 4:a med radhuskänsla och två generösa uteplatser! Varmt välkommen till Bärnstensgången 34A och denna hemtrevliga bostad som präglas av stilrena ytskikt, trevliga sällskapsytor och ett centralt läge i omtyckta Stenby. Bostaden är bekvämt belägen i markplan och erbjuder en välkomnande hall, tre trivsamma sovrum, klädkammare samt både badrum och gäst-wc. Den öppna planlösningen mellan…

Premium
Uteplats
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Intagsgatan 18C Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Intagsgatan 18C Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Intagsgatan 18C Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Intagsgatan 18C Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Intagsgatan 18C Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Intagsgatan 18C

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
945 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1/3
3 676 kr/mån
16 875 kr/m²

Stilren och välplanerad genomgångslägenhet intill Djurgårdsparken! Varmt välkommen till Intagsgatan 18C och denna trivsamma bostad om 56 kvm fördelat över två rum och kök. Bostaden är bekvämt belägen en halv trappa upp och präglas av ljusa ytskikt, trevliga sällskapsytor och goda förvaringsutrymmen. Här möts du av en ljus och välkomnande hall, ett trivsamt sovrum och helkaklat badrum utrustad med…

Premium
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Hållsta, Eskilstuna kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Stenhagsvägen 4A

Villa
Hållsta, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri
3 250 000 kr
117 + 80 m²
6 rum
1 680 m² tomt
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri

Visar alla 12