Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Pressgatan 3

Villa
Björneborg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

102+102 m²

4 rum

808 m²

Slutpris 580 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 sep. 2025

Visnums-Kil Hyllerud

Gård/Skog
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

171+26 m²

5 rum

5,2 ha

Slutpris 1 750 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Norra Gren 2034, Rudskoga, Kristinehamns kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Norra Gren 2034

Villa
Rudskoga, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

128 m²

5 rum

2 456 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 605 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Magasinsvägen 19

Villa
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

105+70 m²

4 rum

835 m²

Slutpris 1 250 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Västgötagatan 26 B

Lägenhet
Södermalm, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

58 m²

2 rum

3 397 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 230 000 kr-22 %

3 966 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Dalåsen Sundet , Kristinehamn, Storfors kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Dalåsen Sundet

Villa
Kristinehamn, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

100+120 m²

7 rum

3 743 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 510 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025

Jutviksvägen 31

Fritidshus
Skärgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

80+2 m²

2 rum

1 670 m²

Slutpris 2 700 000 kr+23 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Gärdesgatan 11

Villa
Storfors, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

78+38 m²

2 rum

1 582 m²

Slutpris 300 000 kr-40 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025

Tullportsgatan 5B

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

64 m²

2 rum

4 728 kr/mån

Slutpris 550 000 kr±0 %

8 594 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jul. 2025

Brattsandsvägen 29

Fritidshus
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

49 m²

3 rum

2 110 m²

Slutpris 600 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Nolbygatan 7

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

31 m²

1 rum

2 492 kr/mån

Slutpris 115 000 kr-8 %

3 710 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Spelmansgatan 59D

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

38,5 m²

1 rum

2 786 kr/mån

Slutpris 217 500 kr-9 %

5 649 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Vassgårda Lindås , Kristinehamn, Storfors kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Vassgårda Lindås

Fritidshus
Kristinehamn, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

65 m²

2 rum

3 230 m²

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Stenbacken 8 B

Lägenhet
Stenbacken, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

57 m²

2 rum

3 401 kr/mån

Slutpris 375 000 kr±0 %

6 579 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Käxsundet fritid 6

Villa
Kristinehamn, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

72 m²

3 rum

1 983 m²

Slutpris 2 905 000 kr+46 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Irisdalsgatan 5

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

102 m²

4 rum

5 587 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-6 %

7 843 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Kölneholmsgatan 1C, Centralt, Kristinehamns kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Kölneholmsgatan 1C

Villa
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

99 m²

4 rum

234 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Föraregatan 2B

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

39 m²

1 rum

3 200 kr/mån

Slutpris 210 000 kr-7 %

5 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Fastingsgatan 30

Villa
Stenstaliden, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

103+75 m²

6 rum

635 m²

Slutpris 1 650 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Gjutaregatan 2B, Sanna/Djurgården, Kristinehamns kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Gjutaregatan 2B

Radhus
Sanna/Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

109,2 m²

4 rum

5 567 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 220 000 kr-6 %

11 172 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Tullportsgatan 3A

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

64 m²

2 rum

4 728 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 660 000 kr+2 %

10 313 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Magasinsvägen 27, Djurgården, Kristinehamns kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Magasinsvägen 27

Villa
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

112 m²

4 rum

966 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 125 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Södra ringvägen 57 A, Södermalm, Kristinehamns kommun
  • Såld 25 maj. 2025

Södra ringvägen 57 A

Lägenhet
Södermalm, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

59 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 160 000 kr-36 %

2 712 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Bengtsgård 51, Nybble, Kristinehamns kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Bengtsgård 51

Fritidshus
Nybble, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

46 m²

2 rum

1 500 m²
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Notbindarvägen 34

Villa
Storfors, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

126+110 m²

6 rum

1 410 m²

Slutpris 745 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn

Visar 51 - 75 av 79