Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Stenstaliden 6B

Lägenhet
Stenstaliden, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

63 m²

2 rum

3 192 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 350 000 kr-7 %

5 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Enserudsgatan 19B

Lägenhet
Enserud, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

80,5 m²

3 rum

5 653 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 350 000 kr±0 %

4 348 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 dec. 2025

Lokplan 1D

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

71,5 m²

3 rum

4 824 kr/mån

Slutpris 450 000 kr+20 %

6 294 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025

Fågelvägen 3

Villa
Jakobsberg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

135+75 m²

4 rum

691 m²

Slutpris 1 860 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 nov. 2025

Geijervägen 20

Villa
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

108+75 m²

5 rum

772 m²

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Västerlånggatan 18 B, Centralt, Kristinehamns kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Västerlånggatan 18 B

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

98,5 m²

4 rum

4 769 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

9 645 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 nov. 2025

Södra Ringvägen 39

Lägenhet
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

56,7 m²

2 rum

4 220 kr/mån

Slutpris 300 000 kr-14 %

5 291 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Älvsborgsvägen 13, Kvarnbyn/mellankvarn, Kristinehamns kommun
  • Såld 11 nov. 2025

Älvsborgsvägen 13

Villa
Kvarnbyn/mellankvarn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

126+68 m²

6 rum

956 m²

Slutpris 2 900 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Stationsgatan 11 A

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

72,5 m²

3 rum

3 500 kr/mån

Slutpris 680 000 kr-12 %

9 379 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Geijervägen 12

Villa
Sanna/Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

79+92 m²

4 rum

731 m²

Slutpris 1 150 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Västerlånggatan 27 F

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

55,5 m²

2 rum

4 402 kr/mån

Slutpris 255 000 kr-14 %

4 595 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 okt. 2025

Nolbygatan 3

Lägenhet
Stenfallet, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

57 m²

2 rum

3 705 kr/mån

Slutpris 320 000 kr-9 %

5 614 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Västgötagatan 8D, Centralt, Kristinehamns kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Västgötagatan 8D

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

121 m²

4 rum

6 725 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr±0 %

6 198 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Parbovägen 5

Lägenhet
Björneborg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

59,5 m²

2 rum

4 245 kr/mån

Slutpris 45 000 kr-36 %

756 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Högalidsgatan 11

Villa
Fältet, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

59+94 m²

3 rum

505 m²

Slutpris 1 250 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Västra Spårgatan 7

Villa
Villastaden, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

157 m²

917 m²

Slutpris 2 200 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Södra Ringvägen 41

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

56,7 m²

2 rum

4 220 kr/mån

Slutpris 280 000 kr-29 %

4 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Högalidsgatan 5

Villa
Fältet, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

72+35 m²

2 rum

880 m²

Slutpris 525 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Skaraborgsvägen 24

Lägenhet
Drevsta, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

51,5 m²

2 rum

5 767 kr/mån

Slutpris 140 000 kr-22 %

2 718 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Stampbrogatan 22

Lägenhet
Sunneberg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

36,5 m²

1 rum

2 567 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 265 000 kr-10 %

7 260 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Karlskogavägen 25

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

82 m²

3 rum

4 675 kr/mån

Slutpris 600 000 kr-14 %

7 317 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Sannagatan 56K

Lägenhet
Sanna/Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

49,5 m²

2 rum

3 664 kr/mån

Slutpris 250 000 kr±0 %

5 051 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Lantmannagatan 1

Villa
Östermalm, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

98+52 m²

6 rum

855 m²

Slutpris 1 200 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Stampbrogatan 22

Lägenhet
Sunneberg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

71 m²

3 rum

4 357 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 860 000 kr-2 %

12 113 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Stampbrogatan 9, Sunneberg, Kristinehamns kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Stampbrogatan 9

Tomt
Sunneberg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

933 m²

Slutpris 439 413 kr+46 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn

Visar 26 - 50 av 79