Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Fastighetsbyrån Kristinehamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Föraregatan 2B

Lägenhet
Villastaden, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

51 m²

2 rum

3 828 kr/mån

Slutpris 295 000 kr-8 %

5 784 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Spjutbäcken Vagnstorp

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

88 m²

3 rum

Slutpris 600 000 kr
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2026

Liljebäcksgatan 3

Villa
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

130+40 m²

4 rum

870 m²

Slutpris 1 700 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Irisdalsgatan 9

Lägenhet
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

61 m²

2 rum

3 525 kr/mån

Slutpris 360 000 kr-15 %

5 902 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Södra Staketgatan 44, Centralt, Kristinehamns kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Södra Staketgatan 44

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

62 m²

2 rum

3 679 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 620 000 kr-5 %

10 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Skaraborgsvägen 22

Lägenhet
Drevsta, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

69 m²

3 rum

7 105 kr/mån

Slutpris 125 000 kr-4 %

1 812 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Oscar Stjernegatan 10A

Lägenhet
Södermalm, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

75,5 m²

3 rum

5 108 kr/mån

Slutpris 420 000 kr-7 %

5 563 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Värngatan 5

Villa
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

110+139 m²

4 rum

770 m²

Slutpris 1 700 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 apr. 2026

Persbolsvägen 7

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

74 m²

4 rum

Slutpris 600 000 kr
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Murkelvägen 6

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

147 m²

5 rum

Slutpris 1 500 000 kr
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Lillvägen 1B

Radhus
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

113 m²

4 rum

171 m²

Slutpris 1 350 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Södra Ringvägen 61A

Lägenhet
Södermalm, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

59 m²

2 rum

5 387 kr/mån

Slutpris 300 000 kr-6 %

5 085 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Stampbrogatan 28

Lägenhet
Sunneberg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

73 m²

3 rum

4 614 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-12 %

10 274 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Musseronvägen 5

Villa
Sandfallet, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

151 m²

5 rum

900 m²

Slutpris 1 650 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Västerlånggatan 18 A

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

79 m²

3 rum

3 880 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-10 %

11 392 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Hanbovägen 1

Villa
Björneborg, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

117+37 m²

4 rum

990 m²

Slutpris 650 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Skaraborgsvägen 24

Lägenhet
Drevsta, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

50,5 m²

2 rum

5 700 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr-9 %

2 970 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Hagaborgsgatan 6

Villa
Smedby, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

94+35 m²

4 rum

589 m²

Slutpris 1 730 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Orkanvinden 11 A

Lägenhet
Strand, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

64,5 m²

2 rum

5 577 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr±0 %

10 078 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Södra Ringvägen 44 A lgh 1202

Lägenhet
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

65 m²

2 rum

4 855 kr/mån

Slutpris 385 000 kr-3 %

5 923 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Södra Ringvägen 44 A

Lägenhet
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

93,5 m²

3 rum

6 454 kr/mån

Slutpris 660 000 kr-12 %

7 059 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Karlskogavägen 17B

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

78 m²

3 rum

5 300 kr/mån

Slutpris 375 000 kr±0 %

4 808 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Havsvinden 10

Radhus
Strand, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

106,5 m²

4 rum

5 073 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-14 %

8 451 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026

Tullportsgatan 5 C

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

113 m²

4 rum

8 078 kr/mån

Slutpris 975 000 kr-2 %

8 628 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jan. 2026

Djurgårdsvägen 55 B

Lägenhet
Djurgården, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

84 m²

3 rum

3 571 kr/mån

Slutpris 645 000 kr-19 %

7 679 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn

Visar 1 - 25 av 79