Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum villa på Rydins väg 38 Svenljunga, Svenljunga kommun - bild 1
6 rum villa på Rydins väg 38 Svenljunga, Svenljunga kommun - bild 2
6 rum villa på Rydins väg 38 Svenljunga, Svenljunga kommun - bild 3
6 rum villa på Rydins väg 38 Svenljunga, Svenljunga kommun - bild 4
6 rum villa på Rydins väg 38 Svenljunga, Svenljunga kommun - bild 5

Rydins väg 38

Villa
Svenljunga, Svenljunga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 095 000 kr
146 m²
6 rum
649 m² tomt

Välkommen till detta ljusa och moderna enplanshus om ca 146 kvm på en attraktiv hörntomt i hjärtat av Svenljunga. Huset är nyligen renoverat och utbyggt med bland annat tillbyggt kök (2022), tillbyggd entré (2017) och inglasat uterum (ca 4 år). Yttertaket är omlagt 2023, större delen av fasaden är bytt från 2019 och framåt, och samtliga fönster är utbytta. Carport med förråd samt parkering…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Sturegatan 54 Villastaden, Borås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sturegatan 54 Villastaden, Borås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sturegatan 54 Villastaden, Borås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sturegatan 54 Villastaden, Borås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sturegatan 54 Villastaden, Borås kommun - bild 5
Budgivning pågår

Sturegatan 54

Lägenhet
Villastaden, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 795 000 kr
118 m²
3 rum
vån 5/5
6 888 kr/mån
49 110 kr/m²

Välkommen till populära Brf Tuppen i Villastaden! Här bor du centralt med vackra Annelundsparken som granne och endast ett stenkast från centrum. Här erbjuds ett modernt boende som har allt man kan önska sig. Hiss i huset som tar dig smidigt upp till bostaden. Här erbjuds du ett modernt boende med en fantastisk atmosfär tack vare den öppna och sociala planlösningen. Extra många garderober!…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum lägenhet på Hestra Ringväg 15 Hestra, Borås kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Hestra Ringväg 15 Hestra, Borås kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Hestra Ringväg 15 Hestra, Borås kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Hestra Ringväg 15 Hestra, Borås kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Hestra Ringväg 15 Hestra, Borås kommun - bild 5

Hestra Ringväg 15

Lägenhet
Hestra, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 700 000 kr
97 + 36 m²
5 rum
vån 1/5
7 816 kr/mån
27 835 kr/m²

Unikt hem med egen ingång, takhöjd upp till nock och naturen runt hörnet. 5 rok på sammanlagd golvyta på 118 kvm Välkommen till ett hem som kombinerar arkitektonisk elegans med praktisk komfort och naturnära livskvalitet! Här bor du med egen ingång, takhöjd upp till ca 6 meter och generösa ljusinsläpp som skapar en känsla av rymd och frihet. De 97 välplanerade kvadratmetrarna, fördelade på…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Värmlandsgatan 27 B Norrby, Borås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Värmlandsgatan 27 B Norrby, Borås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Värmlandsgatan 27 B Norrby, Borås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Värmlandsgatan 27 B Norrby, Borås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Värmlandsgatan 27 B Norrby, Borås kommun - bild 5

Värmlandsgatan 27 B

Lägenhet
Norrby, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
495 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 463 kr/mån
8 761 kr/m²

Välkommen till denna 2:a med balkong, belägen på Norrby med promenadavstånd till stadskärnan. Här bor du med närhet till kommunikationer, restauranger, skolor och annan service – allt inom bekvämt gångavstånd. Bostaden består av ett rymligt vardagsrum med utgång till balkong. Hall med klädkammare och 2 garderober. Ljust kök med ljusa kakelplattor ovanför plats för matsalsbord, sovrum,…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hökerum, Ulricehamns kommun

Svärdhem 103

Villa
Hökerum, Ulricehamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 875 000 kr
89 m²
4 rum
2 813 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
7 rum villa på Kvarnvägen 4 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 1
7 rum villa på Kvarnvägen 4 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 2
7 rum villa på Kvarnvägen 4 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 3
7 rum villa på Kvarnvägen 4 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 4
7 rum villa på Kvarnvägen 4 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 5

Kvarnvägen 4

Villa
Hökerum, Ulricehamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 495 000 kr
200 + 35 m²
7 rum
1 140 m² tomt

Varmt välkomna till ett total renoverat hus med exklusiva materialval samt känsla för detalj! På framsidan har man tillgång för 4st bilar samt carport med förråd. Vid sidan har man även installerat ett attefallshus på 15 kvm. Här har man gjort allt, fiber installerat, nyare yttertak, samtliga fönster, fasad, kök, badrum, tvättstuga samt samtliga rum med ytskikt. Rymligt hus på över 200kvm…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum villa på Slätthult 7 Målsryd, Borås kommun - bild 1
5 rum villa på Slätthult 7 Målsryd, Borås kommun - bild 2
5 rum villa på Slätthult 7 Målsryd, Borås kommun - bild 3
5 rum villa på Slätthult 7 Målsryd, Borås kommun - bild 4
5 rum villa på Slätthult 7 Målsryd, Borås kommun - bild 5

Slätthult 7

Villa
Målsryd, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 370 000 kr
125 m²
5 rum
2 208 m² tomt

Högt och fint läge med underbar utsikt. Här har ni möjlighet att vara med från början och flytta in i ert framtida drömhem från Myresjöhus/Smålandsvillan på en naturnära tomt belägen 700 m från Gånghester och med närhet till Dalsjöfors. Bara ca 500 meter till bussen. Gångväg till Målsryd samhälle där skola och andra aktiviteter finns. Här bor du i ett bra läge i en lugn miljö med skogen…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 5
Fre 15 maj kl 17:00

Barnhemsgatan 14

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
695 000 kr
68,9 m²
3 rum
vån 3/4
4 466 kr/mån
10 087 kr/m²

Varmt välkomna till Barnhemsgatan 14! Upptäck denna rymliga trerummare om 70 kvm, perfekt för er! Köket är stilfullt inrett med ljusa och harmoniska materialval. Hallen välkomnar dig med gott om praktisk förvaring. Vardagsrummet är rymligt med bevarade originaldetaljer i form av pardörrar och vacker fiskbensparkett på golvet. Via vardagsrummet finns access till balkongen med högt och fritt…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
7 rum villa på Drabantvägen 8 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 1
7 rum villa på Drabantvägen 8 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 2
7 rum villa på Drabantvägen 8 Hökerum, Ulricehamns kommun - bild 3

Drabantvägen 8

Villa
Hökerum, Ulricehamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 250 000 kr
149 + 118 m²
7 rum
796 m² tomt
Plus
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjöbo, Borås kommun
Budgivning pågår

Björksätersgatan 14

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
495 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 4/4
4 249 kr/mån
8 609 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjöbo, Borås kommun

Sjöbogatan 48

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
495 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1/3
2 389 kr/mån
13 750 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 51 - 61 av 61