Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum villa på Kärragårdsvägen 11 Brämhult, Borås kommun - bild 1
6 rum villa på Kärragårdsvägen 11 Brämhult, Borås kommun - bild 2
6 rum villa på Kärragårdsvägen 11 Brämhult, Borås kommun - bild 3
6 rum villa på Kärragårdsvägen 11 Brämhult, Borås kommun - bild 4
6 rum villa på Kärragårdsvägen 11 Brämhult, Borås kommun - bild 5
Kommande

Kärragårdsvägen 11

Villa
Brämhult, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 195 000 kr
160 + 4 m²
6 rum
502 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i ett populärt område med ett fantastiskt läge mot grönområde på baksidan. Här bor du i ett hus som har vårdats av samma ägare sedan det byggdes – ett tydligt kvitto på trivsel och kvalitet. Bostaden erbjuder generösa sociala ytor med ett rymligt vardagsrum i två delar, perfekt för både umgänge och avkoppling. Det ljusa och inbjudande köket med…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum lägenhet på Kransvägen 172 Trandared, Borås kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Kransvägen 172 Trandared, Borås kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Kransvägen 172 Trandared, Borås kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Kransvägen 172 Trandared, Borås kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Kransvägen 172 Trandared, Borås kommun - bild 5
Kommande

Kransvägen 172

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 895 000 kr
124 m²
5 rum
vån 1/3
7 869 kr/mån
23 347 kr/m²

Välkommen till Kransvägen 172, ett område utan genomfartstrafik, tyst och lugnt, – ett hem att verkligen trivas i! Här erbjuds ett stilfullt och välplanerat boende med härlig radhuskänsla i populära Brf Brotorp på Trandared. Lägenheten har en egen entré och omfattar generösa 124 kvm fördelade över två plan, med hög standard och noggrant utvalda materialval. Här finns dessutom tre toaletter,…

Premium
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Kindsgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kindsgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kindsgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kindsgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kindsgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 5
Kommande

Kindsgatan 4

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
88,3 m²
4 rum
vån 1/3
5 998 kr/mån

Välkommen hem! Här kommer du att trivas! Ny och fräsch lägenhet som färdigställdes i september 2023. Helt nybyggt hus som har alla moderna bekvämligheter med hög standard som behövs för en bekväm vardag. Här bor du i ett trevligt och barnvänligt område nära Borås centrum. I närliggande område finns Bergsäter och Bergsbo. Med sina 89 kvm och fyra rum och kök erbjuder lägenheten gott om…

Premium
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum villa på Segloravägen 54 Seglora, Borås kommun - bild 1
5 rum villa på Segloravägen 54 Seglora, Borås kommun - bild 2
5 rum villa på Segloravägen 54 Seglora, Borås kommun - bild 3
5 rum villa på Segloravägen 54 Seglora, Borås kommun - bild 4
5 rum villa på Segloravägen 54 Seglora, Borås kommun - bild 5
Kommande

Segloravägen 54

Villa
Seglora, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
132 m²
5 rum
1 077 m² tomt

Välkommen till Segloravägen 54, en friliggande villa som förkroppsligar det moderna boendet med stil och komfort. Denna enplansvilla om 132 kvadratmeter erbjuder en ljus och luftig atmosfär tack vare sin generösa takhöjd på 3,80 meter, vilket skapar en känsla av rymd och elegans. Här finner du en harmonisk social planlösning där kök och vardagsrum smälter samman, perfekt för både vardagsliv och…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 8 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 8 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 8 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 8 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 8 Sjöbo, Borås kommun - bild 5
Kommande

Barnhemsgatan 8

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
70 m²
3 rum
vån 3/3
4 673 kr/mån

Upptäck denna ljusa och välplanerade trerummare på 70 kvadratmeter där fönster åt tre väderstreck fyller rummen med naturligt ljus. Den halvöppna planlösningen mellan kök och vardagsrum erbjuder bra yta för socialt umgänge. Balkongen i söderläge blir en perfekt plats för avkoppling i solen. Två rymliga sovrum kompletteras av generösa förvaringslösningar. Bostadsrättsföreningen erbjuder en…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum villa på Källhagsgatan 38 Viskafors, Borås kommun - bild 1
4 rum villa på Källhagsgatan 38 Viskafors, Borås kommun - bild 2
4 rum villa på Källhagsgatan 38 Viskafors, Borås kommun - bild 3
4 rum villa på Källhagsgatan 38 Viskafors, Borås kommun - bild 4
4 rum villa på Källhagsgatan 38 Viskafors, Borås kommun - bild 5
Kommande

Källhagsgatan 38

Villa
Viskafors, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 195 000 kr
105 + 98 m²
4 rum
856 m² tomt

Välkommen till en trivsam och välskött villa med ett attraktivt läge och en härlig tomt som bjuder på flera uteplatser i bästa solläge. Här erbjuds ett hem som kombinerar funktion, flexibilitet och löpande renoveringar – perfekt för dig som söker ett bekvämt boende med plats för hela familjen. Bostaden har en genomtänkt planlösning med generösa sällskapsytor och flera sovrum, där det även…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum villa på Stuvered 9 Borås, Borås kommun - bild 1
4 rum villa på Stuvered 9 Borås, Borås kommun - bild 2
4 rum villa på Stuvered 9 Borås, Borås kommun - bild 3
4 rum villa på Stuvered 9 Borås, Borås kommun - bild 4
4 rum villa på Stuvered 9 Borås, Borås kommun - bild 5
Kommande

Stuvered 9

Villa
Borås, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
91 + 66 m²
4 rum
8 439 m² tomt

Lantlig idyll med stilren komfort – renoverad 2018, stor tomt om 8 439 kvm och garage med lift. Öppen planlösning, två eldstäder, Attefallshus, uterum, växthus, hönshus och garage – ett hem med både känsla och möjligheter Välkommen till ett fantastiskt hem där stilren design möter funktion och komfort! Här bor du på en naturskön och generös tomt om hela 8 439 kvm, med gott om utrymme för…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 12 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 12 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 12 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 12 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 12 Sjöbo, Borås kommun - bild 5
Kommande

Barnhemsgatan 12

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
800 000 kr
64 m²
2 rum
vån 2/3
4 436 kr/mån
12 500 kr/m²

Denna moderna och välplanerade bostadsrätt på Barnhemsgatan erbjuder en perfekt kombination av stil och funktionalitet, med generösa ytor som ger stora möjligheter för socialt umgänge. Med en yta på 62 kvadratmeter, en ljus och öppen planlösning samt modern utrustning är detta hem ett utmärkt val för den som söker både komfort och möjlighet till att bjuda in gäster. Lägenheten har en trivsam…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 8