Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av BOSTHLM Nacka
Mäklare Adam Stephani

Adam Stephani

Om mig

Jag är din erfarna och engagerade fastighetsmäklare. Med dedikation och kunskap guidar jag dig genom din bostadsresa. Jag strävar alltid efter att överträffa dina förväntningar och skapa en smidig och positiv upplevelse. Med min vänliga inställning och expertis vid din sida kan du känna dig trygg i att just din bostadsaffär kommer bli så bra som möjligt.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Garverigränd 7 Järla sjö, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Garverigränd 7 Järla sjö, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Garverigränd 7 Järla sjö, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Garverigränd 7 Järla sjö, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Garverigränd 7 Järla sjö, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Garverigränd 7

Lägenhet
Järla sjö, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
6 995 000 kr
87 m²
3 rum
vån 3/6
5 221 kr/mån
80 402 kr/m²

Det finns många adresser och byggnader att välja mellan när man väl har fastnat för urhärliga Järlasjö. Däribland Garverigränd 7 som du finner i den kanske mest omtalade och historierika byggnaden i hela området, "Läderfabriken"! Fabriken byggdes 1898 för Joh. Wideqvists Läder- och Remfabriksaktiebolag. Där tillverkades bland annat drivremmar av den typ som användes flitigt i nästan alla…

Premium
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Ekuddsvägen 2, 1tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
2 250 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1/10
3 336 kr/mån
62 500 kr/m²

Ekuddsvägen 2 – smakfullt renoverad etta med västvänd balkong Välkommen till en mycket välplanerad och nyrenoverad etta om 36 kvm där varje kvadratmeter tagits tillvara på bästa sätt. Här möts du av ett hem med stilren och genomtänkt interiör, harmoniska färgval och en planlösning som skapar en luftig och inbjudande helhet. Bostaden erbjuder ett generöst allrum med naturliga ytor för både…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
2 rum lägenhet på Tre kronors väg 27 Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tre kronors väg 27 Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tre kronors väg 27 Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tre kronors väg 27 Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tre kronors väg 27 Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 5

Tre kronors väg 27

Lägenhet
Nacka - Kvarnholmen, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
3 395 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2/3
4 507 kr/mån
60 625 kr/m²

Unik möjlighet att bo mitt i historiska Kvarnholmen i en charmig funkistvåa! Denna fantastiska tvåa i Sveriges första funkishus från 1930-talet bjuder på ett nyrenoverat ytskikt i en tidsenlig stil. Med takhöjden och de stora, djupa fönstren som släpper in ljuset från två håll, känns lägenheten rymlig och ljus hela dagen. Vid första anblicken möts du av en hall med gott om…

Premium
Balkong
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
5 rum parhus på Björnbergsvägen 25D Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun - bild 1
5 rum parhus på Björnbergsvägen 25D Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun - bild 2
5 rum parhus på Björnbergsvägen 25D Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun - bild 3
5 rum parhus på Björnbergsvägen 25D Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun - bild 4
5 rum parhus på Björnbergsvägen 25D Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Björnbergsvägen 25D

Radhus
Nacka - Saltsjö-boo, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
6 650 000 kr
133 m²
5 rum
6 842 kr/mån
50 000 kr/m²

Välkommen till Björnbergsvägen 25D – ett stilrent och välplanerat brf-parhus om 133 kvm i tre våningar, där det moderna boendet möter en ovanligt härlig utomhusmiljö. Här bor du med en social planlösning, generösa sällskapsytor och upp till 4 sovrum/allrum, men framför allt: en trädgård och altanmiljö som verkligen blir hemmets naturliga samlingspunkt från tidig vår till sena kvällar. Trädgård…

Premium
Uteplats
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
Nacka - Finntorp, Nacka kommun

Finntorpsvägen 3, 4tr

Lägenhet
Nacka - Finntorp, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
1 495 000 kr
18 m²
1 rum
vån 4/4
1 630 kr/mån
83 056 kr/m²
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
2 rum lägenhet på Finntorpsvägen 9, 7tr Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Finntorpsvägen 9, 7tr Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Finntorpsvägen 9, 7tr Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Finntorpsvägen 9, 7tr Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Finntorpsvägen 9, 7tr Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun - bild 5
Budgivning pågår

Finntorpsvägen 9, 7tr

Lägenhet
Nacka - Sicklaön - Finntorp, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
3 295 000 kr
58 m²
2 rum
vån 7/8
4 029 kr/mån
56 810 kr/m²

Välkommen till Finntorpsvägen 9, där varje dag blir en njutning i detta moderna och välplanerade hem med milsvid utsikt! Morgonsolen på den inglasade balkongen ger en perfekt start på dagen, och när solen blir intensiv, öppna upp inglasningen och låt den friska brisen komma in. På vintern skapar värmelampan och några fårfällar en mysig atmosfär med ett spektakulärt himlaspel. Hallen är…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun

Ekuddsvägen 2, 4tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
4 750 000 kr
88 m²
4 rum
vån 4/10
7 933 kr/mån
53 977 kr/m²
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Visar alla 7