Skåne län

Skåne län; Lägenheter

Kommande lägenheter - Skåne län

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

252 kommande bostäder

Tomelilla, Tomelilla kommun
Kommande

Västergatan 43

Lägenhet
Tomelilla, Tomelilla kommun
Fastighetsbyrån Tomelilla
495 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1/3
4 715 kr/mån
9 167 kr/m²
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Tomelilla
Fastighetsbyrån Tomelilla
Råbylund, Lunds kommun
Kommande

Agronomvägen 8

Lägenhet
Råbylund, Lunds kommun
Fastighetsbyrån Lund
2 295 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/5
3 557 kr/mån
41 727 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Lund
Fastighetsbyrån Lund
1 rum lägenhet på Kullagatan 40B Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kullagatan 40B Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kullagatan 40B Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kullagatan 40B Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kullagatan 40B Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Kommande

Kullagatan 40B

Lägenhet
Helsingborg, Helsingborgs kommun
Bjurfors Helsingborg Norr
2 295 000 kr
52 m²
1 rum
vån 3/3
3 600 kr/mån
44 135 kr/m²

Varmt välkommen till Kullagatan 40B och denna öppna och ljusa vindsvåning mitt i Helsingborgs hjärta! En bostad som genomsyrar ljus och charm med originella detaljer så som öppen spis (ej i bruk) och slipat furugolv. Inte nog att charmen talar sitt språk utan du bor även lättsamt med en låg avgift och möjlig p-plats precis utanför dörren. Denna enrummare som innan har varit en tvårummare har…

Premium
Uteplats
Bjurfors Helsingborg Norr
Bjurfors Helsingborg Norr
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Serenadgatan 50

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 545 000 kr
82,5 m²
3 rum
vån 3/3
5 009 kr/mån
18 727 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Segevång, Malmö kommun
Kommande

Kronetorpsgatan 62C

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 050 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 160 kr/mån
18 584 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Helsingborg, Helsingborgs kommun
Kommande

Gyhultsvägen 46

Lägenhet
Helsingborg, Helsingborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Helsingborg
Pris på förfrågan
66 m²
3 rum
vån 1/5
4 603 kr/mån
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Helsingborg
Svensk Fastighetsförmedling Helsingborg
Oxie, Malmö kommun
Kommande

Keramikvägen 41

Lägenhet
Oxie, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 595 000 kr
93 m²
3 rum
vån 1/2
5 451 kr/mån
17 151 kr/m²
Balkong
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
Elinegård, Malmö kommun
Kommande

Räfsgatan 21

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 249 000 kr
58 m²
2 rum
vån 5/5
4 667 kr/mån
38 776 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Serenadgatan 72

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 495 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 8/8
5 231 kr/mån
18 344 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Kulladal, Malmö kommun
Kommande

Kulladalsgatan 6C

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 895 000 kr
86,5 m²
3 rum
vån 8/8
5 752 kr/mån
21 908 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Limhamn, Malmö kommun
Kommande

Storabackegatan 17C

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
49,9 m²
2 rum
vån 2/3
5 337 kr/mån
29 960 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Typografgatan 4A Folkets Park, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Typografgatan 4A Folkets Park, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Typografgatan 4A Folkets Park, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Typografgatan 4A Folkets Park, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Typografgatan 4A Folkets Park, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Typografgatan 4A

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 550 000 kr
29 m²
1 rum
vån 7/10
2 920 kr/mån
53 448 kr/m²

Med glädje presenterar vi nu detta moderna hem om 29 väldisponerade kvadratmeter, högt upp i huset bara ett stenkast från Folkets Park och S:t Knuts torg! Här njuter man av såväl avskildhet med egen balkong och fantastisk gemensam takterrass, som närheten till stadens sus och brus - det perfekta av två världar. Med egna tvättmöjligheter, hiss från markplan, generös balkong och öppen planlösning…

Premium
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Hästhagen, Malmö kommun
Kommande

Örsholmsgången 4B

Lägenhet
Hästhagen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
37 m²
1 rum
vån 1/4
3 571 kr/mån
45 811 kr/m²
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Högalidsvägen 55B Norr, Trelleborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Högalidsvägen 55B Norr, Trelleborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Högalidsvägen 55B Norr, Trelleborgs kommun - bild 3
Kommande

Högalidsvägen 55B

Lägenhet
Norr, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg
1 495 000 kr
52 m²
2 rum
vån 4/5
4 387 kr/mån
28 750 kr/m²
Plus
Hiss
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Håkanstorp, Malmö kommun
Kommande

Sköldgatan 6C

Lägenhet
Håkanstorp, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 175 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1
4 811 kr/mån
20 259 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Erikslust, Malmö kommun
Kommande

Torupsgatan 1B

Lägenhet
Erikslust, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 295 000 kr
66 m²
3 rum
vån 3/3
4 650 kr/mån
34 773 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Serenadgatan 39

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 445 000 kr
82,5 m²
3 rum
vån 3/5
5 231 kr/mån
17 515 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Malmö, Malmö kommun
Kommande

Solvändegatan 5D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 445 000 kr
78 m²
4 rum
vån 4/4
5 922 kr/mån
18 526 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Ribersborg, Malmö kommun
Kommande

Beritta Gurrisgatan 9C

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
3 895 000 kr
76 m²
2 rum
vån 1/4
4 618 kr/mån
51 250 kr/m²
Balkong
Hiss
4 rum lägenhet på Tornfalksgatan 8A Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tornfalksgatan 8A Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tornfalksgatan 8A Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tornfalksgatan 8A Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tornfalksgatan 8A Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Tornfalksgatan 8A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
2 295 000 kr
95 m²
4 rum
vån 2/8
5 461 kr/mån
24 158 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska bostadsrättslägenhet på Tornfalksgatan 2B i det familjevänliga området Söderkulla i Malmö. Med sina generösa 95 kvadratmeter och smarta planlösning är detta det perfekta hemmet för den stora familjen. Här erbjuds en modern och stilren lägenhet med gott om utrymme för att skapa unika och personliga rum där hela familjen kan trivas. Läget är oslagbart med närhet…

Kommande

Engelbrektsgatan 18A

Lägenhet
Centralt, Trelleborg, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
995 000 kr
55,5 m²
1,5 rum
vån 2/3
4 596 kr/mån
17 928 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26D Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26D Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26D Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
Kommande

Södra Gulsparvsgatan 26D

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 995 000 kr
86 m²
4 rum
vån 9/13
4 979 kr/mån
23 198 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Serenadgatan 24

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
695 000 kr
48 m²
1,5 rum
vån 12/17
3 930 kr/mån
14 479 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Serenadgatan 55

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 245 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 4/8
5 209 kr/mån
15 276 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
2 rum lägenhet på Rödkullastigen 6C Almhög, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rödkullastigen 6C Almhög, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rödkullastigen 6C Almhög, Malmö kommun - bild 3
Kommande

Rödkullastigen 6C

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
995 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 2/4
3 950 kr/mån
17 611 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Stattena, Skurups kommun
Kommande

Stattenagatan 11C

Lägenhet
Stattena, Skurups kommun
LF Fastighetsförmedling Skurup
1 545 000 kr
59,5 m²
2 rum
3 812 kr/mån
25 966 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Skurup
LF Fastighetsförmedling Skurup
3 rum lägenhet på Rödkullastigen 2 Almhög, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Rödkullastigen 2 Almhög, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Rödkullastigen 2 Almhög, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Rödkullastigen 2 Almhög, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Rödkullastigen 2 Almhög, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Rödkullastigen 2

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 400 000 kr
140 m²
3 rum
vån -1/4
6 075 kr/mån
10 000 kr/m²

Har drömmen om att driva egen verksamhet alltid lockat? Nu finns möjligheten att förverkliga era drömmar genom investering i en topprenoverad lokal! Bostadsrättslokalen används i dagsläget som yoga- och dansstudio samt fotostudio och här finns alla möjligheter till andra verksamheter. Det stora rummet ligger i öppen planlösning med det modernt renoverade köket och tack vare genomtänkt och väldigt…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Rydbovägen 1E Perstorp, Perstorps kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Rydbovägen 1E Perstorp, Perstorps kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Rydbovägen 1E Perstorp, Perstorps kommun - bild 3
Kommande

Rydbovägen 1E

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm
895 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/2
5 113 kr/mån
11 623 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Västra Kattarp, Malmö kommun
Kommande

Botildenborgsvägen 9B

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 295 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/4
3 675 kr/mån
22 719 kr/m²
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Västra Hamnen, Malmö kommun
Kommande

Bomgatan 18

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 345 000 kr
54 m²
2 rum
vån 5/6
4 665 kr/mån
43 426 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eslöv Trollsjön, Eslövs kommun
Kommande

Remmarlövsvägen 13

Lägenhet
Eslöv Trollsjön, Eslövs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Eslöv
2 195 000 kr
89,5 m²
3 rum
vån 1/2
6 145 kr/mån
24 525 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Eslöv
Svensk Fastighetsförmedling Eslöv
Segevång, Malmö kommun
Kommande

Kronetorpsgatan 68A

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 345 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 4/9
3 823 kr/mån
24 679 kr/m²
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 5
Kommande

Parternas gränd 49

Lägenhet
Norra Fäladen, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 595 000 kr
90 m²
4 rum
vån 2/4
7 434 kr/mån
28 833 kr/m²

Visningar kommer bli möjliga från söndag 7 juni 2026. På attraktivt gavelläge väntar denna genomgående och ypperligt välplanerade 4:a på sina nya ägare. Vi möts av ett fantastiskt ljusflöde från generösa fönsterpartier i tre väderstreck. Här pryder vacker ekparkett och ljusa väggar i enhetlig anda med enkelhet att sätta en egen prägel. Vardagsrummet bjuder på rymd där vi vidare leds ut på…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Nöbbelövs torg 3 Nöbbelöv, Lunds kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Nöbbelövs torg 3 Nöbbelöv, Lunds kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Nöbbelövs torg 3 Nöbbelöv, Lunds kommun - bild 3
Kommande

Nöbbelövs torg 3

Lägenhet
Nöbbelöv, Lunds kommun
Fastighetsbyrån Lund
1 495 000 kr
32,4 m²
1 rum
vån 4/6
2 558 kr/mån
46 142 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Lund
Fastighetsbyrån Lund
Nydala, Malmö kommun
Kommande

Lektorsgången 5A

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 495 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/8
5 168 kr/mån
18 924 kr/m²
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
3,5 rum lägenhet på Ormvråksgatan 23 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Ormvråksgatan 23 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Ormvråksgatan 23 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Ormvråksgatan 23 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Ormvråksgatan 23 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Kommande

Ormvråksgatan 23

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 595 000 kr
89,5 m²
3,5 rum
vån 1/8
5 618 kr/mån
17 821 kr/m²

Välkommen till denna hörnlägenhet som det finns något genuint och väldigt hemtrevligt över. En barnvänlig 3.5a i fint skick som bland annat erbjuder bra planlösning, mycket dagsljus och stora fönster.   I denna bostad välkomnas du av en stor, välplanerad och lättmöblerad hall med goda avhängningsmöjligheter och platsbyggda garderober. Vidare finns ett stort, härligt och öppet kök samt ett…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Högaholm, Malmö kommun
Kommande

Balladgatan 41

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 695 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 2/8
5 177 kr/mån
20 798 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Malmö, Malmö kommun
Kommande

Lilla Varvsgatan 21E

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
2 345 000 kr
48 m²
2 rum
vån 1/5
3 222 kr/mån
48 854 kr/m²
Uteplats
Hiss
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
Centrum, Ängelholms kommun
Kommande

Bruksgatan 31A

Lägenhet
Centrum, Ängelholms kommun
1 595 000 kr
77 m²
3 rum
vån 3/4
5 249 kr/mån
20 714 kr/m²
Balkong
Norr, Helsingborgs kommun
Kommande

Persgatan 53

Lägenhet
Norr, Helsingborgs kommun
Mäklarhuset Helsingborg
1 495 000 kr
38 m²
1 rum
vån 4/4
3 221 kr/mån
39 342 kr/m²
Mäklarhuset Helsingborg
Mäklarhuset Helsingborg
Nobeltorget, Malmö kommun
Kommande

Vitemöllegatan 1A

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 345 000 kr
44 m²
2 rum
vån 1,5/4
3 835 kr/mån
30 568 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Sorgenfri, Malmö kommun
Kommande

Spånehusvägen 62F

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 595 000 kr
52,5 m²
2 rum
vån 2/4
4 838 kr/mån
30 381 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Lindeborg, Malmö kommun
Kommande

Aktrisgatan 18

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 675 000 kr
62 m²
2 rum
vån 8/8
3 656 kr/mån
27 016 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Söderkulla, Malmö kommun
Kommande

Tornfalksgatan 13

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
86 m²
3 rum
vån 1
5 665 kr/mån
23 198 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Västra Kattarp, Malmö kommun
Kommande

Jägersrovägen 16B

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 125 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 233 kr/mån
19 912 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Elisetorpsvägen 15A Arlöv, Burlövs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Elisetorpsvägen 15A Arlöv, Burlövs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Elisetorpsvägen 15A Arlöv, Burlövs kommun - bild 3
Kommande

Elisetorpsvägen 15A

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 795 000 kr
76,5 m²
3 rum
vån 3/8
4 165 kr/mån
23 464 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Lönngården, Malmö kommun
Kommande

Lönngatan 36B

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 295 000 kr
48 m²
2 rum
vån 1/4
3 223 kr/mån
26 979 kr/m²
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Söderkulla, Malmö kommun
Kommande

Södra gulsparvsgatan 56

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 245 000 kr
60 m²
2 rum
vån 6/8
4 632 kr/mån
20 750 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Högaborg, Helsingborgs kommun
Kommande

Gasverksgatan 57

Lägenhet
Högaborg, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
1 850 000 kr
111 m²
5 rum
vån 3
5 655 kr/mån
16 667 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Ringstorp, Helsingborgs kommun
Kommande

Hammarbergsgatan 4

Lägenhet
Ringstorp, Helsingborgs kommun
Mäklarhuset Helsingborg
3 695 000 kr
78 m²
3 rum
vån 10/16
5 622 kr/mån
47 372 kr/m²
Hiss
Mäklarhuset Helsingborg
Mäklarhuset Helsingborg

Visar 201 - 250 av 252

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet