Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö
Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö

Aktrisgatan 18

Lindeborg, Malmö kommun

Visa på karta

1 675 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    62 m²
    Våning
    8 av 8, hiss finns
    Avgift
    3 656 kr/mån

Byggår
1972
Förening
HSB BRF Sofieholm i Malmö
Energiklass
D
Pris/m²
27 016 kr/m²
Balkong
Hiss
Ljus och optimalt planerad lägenhet om två rum och kök, med fin och inglasad balkong. Bostaden ligger i ett barnvänligt och naturnära läge med populära, snabbväxande och nybyggda kvarter i närheten. Här bor du alldeles intill förskola, lekparker, köpcentrum och bra kommunikationer. Det finns busshållsplatser precis i närheten. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Sofieholm i Malmö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling