Furutorpsgatan, Helsingborgs kommun

Furutorpsgatan

Bostäder till salu - Furutorpsgatan, Helsingborgs kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

8 dagar

2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 30B Söder, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 30B Söder, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 30B Söder, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 30B Söder, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 30B Söder, Helsingborgs kommun - bild 5

Furutorpsgatan 30B

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
Andersson o Co Fastighetsförmedling
950 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 4/6
4 632 kr/mån
15 447 kr/m²

I populära och välskötta HSB Brf Sachsen erbjuds nu en yteffektiv och välplanerad bostad på fjärde våningen med hiss! Lägenheten har en mysig inglasad balkong i solläge med härlig utsikt över föreningens grönskande innergård. Vidare finns ett trevligt vardagsrum, kök men matplats, ett rofyllt sovrum samt ett badrum med tvättmöjligheter. Det här är en bostad för dig som önskar att bo i en gedigen…

Premium
Balkong
Hiss
Andersson o Co Fastighetsförmedling
Andersson o Co Fastighetsförmedling

21 dagar

2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 32 Söder, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 32 Söder, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 32 Söder, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 32 Söder, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Furutorpsgatan 32 Söder, Helsingborgs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:30

Furutorpsgatan 32

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
HusmanHagberg Helsingborg
995 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3/7
4 048 kr/mån
18 598 kr/m²

Välkommen till denna inbjudande och smakfullt renoverade tvåa om 53,5 kvm – ett hem där varje kvadratmeter är smart disponerad för att skapa både funktion och trivsel. På Furutorpsgatan 32 bor du i en populär och välskött bostadsrättsförening med stabil ekonomi, vilket ger dig ett tryggt och bekvämt boende över tid. Redan i hallen möts du av en ljus och välkomnande känsla som följer dig genom…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Helsingborg
HusmanHagberg Helsingborg

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Mars 2026

Söder, Helsingborgs kommun
Sön 17 maj

Furutorpsgatan 56c

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
1 195 000 kr
85 m²
3 rum
7 174 kr/mån
14 059 kr/m²
Hiss

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet