Sandbackegatan, Malmö kommun

Sandbackegatan

Bostäder till salu - Sandbackegatan, Malmö kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

Igår

2 rum lägenhet på Sandbackegatan 8A Kirseberg, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sandbackegatan 8A Kirseberg, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sandbackegatan 8A Kirseberg, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sandbackegatan 8A Kirseberg, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sandbackegatan 8A Kirseberg, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:15

Sandbackegatan 8A

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 145 000 kr
48 m²
2 rum
vån 1/3
4 448 kr/mån
23 854 kr/m²

Välkommen till Sandbackegatan 8A – en mycket välplanerad tvåa om 48 kvm där varje kvadratmeter tas tillvara på bästa sätt. Bostaden är belägen en halvtrappa upp, vilket ger en smidig tillgänglighet samtidigt som läget känns privat och avskilt. Här möts du av en genomtänkt planlösning med bra ytor och ett fint ljusinsläpp som skapar en trivsam och inbjudande atmosfär. Vardagsrummet är rymligt…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

April 2026

Sandbackegatan 8A

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
895 000 kr
50,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 875 kr/mån
17 723 kr/m²

På våning 3 i populära BRF Huggaren finns nu denna välplanerade tvåa ute till försäljning. Ljusa rum, stor balkong och trevlig planlösning är bara några av de nyckelord som karaktäriserar denna lägenhet. Varmt välkommen på visning!

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet