Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö
Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö

Klubbegatan 4 B

Håkanstorp, Malmö kommun

Visa på karta

1 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    71 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 560 kr/mån
    Driftkostnad
    10 404 kr/år

Byggår
1957
Förening
Riksbyggen BRF Malmöhus nr 10
Energiklass
E
Pris/m²
21 056 kr/m²
Premium
Balkong
Mitt i trivsamma Håkanstorp finner vi denna ljusa, inflyttningsklara trerummare med välplanerad planlösning, goda möbleringsmöjligheter och bra förvaringsutrymmen i mycket stabil förening med låg belåningsgrad där mycket stora renoveringar redan är utförda. Kök och ytskikt är fräscha i både färg- och materialval. Från vardagsrummet bjuds det på trevligt ljusinsläpp. Som pricken över i:et hittar vi också en härlig balkong med grönskande utsikt mot den mysiga innergården. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Malmöhus nr 10

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling