Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö
Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö

Torekovsgatan 4

Östra Sorgenfri, Malmö kommun

Visa på karta

1 195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54,7 m²
    Våning
    3
    Avgift
    4 881 kr/mån
    Driftkostnad
    4 940 kr/år

Byggår
1947
Förening
BRF Mellersta
Energiklass
E
Pris/m²
21 846 kr/m²
Premium
Kontakta mäklaren för att boka visning! Varmt välkomna till Torekovsgatan 4 och denna välplanerade tvårummare med renoverat kök och badrum! Med genomgående planlösning bjuder lägenheten på fantastiskt ljusinsläpp. Köket som renoverades 2021 är fräscht och fullutrustat med plats för matbord, badrummet är helkaklat med duschhörna, sovrummet är ljust och luftigt och vardagsrummet är rymligt med plats för både soffgrupp och matbord. Här bor du i lugnt kvarter med goda kommunikationsmöjligheter och närhet till såväl city som parker och grönska. Varmt välkommen att kontakta ansvarig mäklare vid intresse!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Mellersta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling