Vallås, Halmstads kommun

Vallås

Bostäder till salu - Vallås, Halmstads kommun

Sortera på

24 bostäder till salu

Igår

3 rum lägenhet på Korundvägen 9 Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Korundvägen 9 Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Korundvägen 9 Vallås, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Korundvägen 9 Vallås, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Korundvägen 9 Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 10:00

Korundvägen 9

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
2 345 000 kr
83 + 15 m²
3 rum
vån 1/1
6 891 kr/mån
28 253 kr/m²

På ett av föreningens bästa lägen erbjuds detta moderna och lättskötta radhus i bostadsrättsform. Bostaden stod färdig 2018 och präglas av stilrena materialval och en genomtänkt planlösning. Den öppna ytan mellan kök och vardagsrum skapar en luftig och social miljö med fint ljusinsläpp. Här bor du bekvämt med vattenburen golvvärme, som ger en jämn och behaglig temperatur i hela bostaden. Det…

Premium
Uteplats
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

2 dagar

1 rum lägenhet på Bergängsvägen 9 F Vallås, Halmstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 9 F Vallås, Halmstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 9 F Vallås, Halmstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 9 F Vallås, Halmstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 9 F Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 15:00

Bergängsvägen 9 F

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Listed
750 000 kr
37 m²
1 rum
3 653 kr/mån
20 270 kr/m²

Här bor du i en kvadratsmart och välplanerad bostad om 37 kvm med en tydlig känsla av hus – helt utan trappor och med egen ingång direkt från utsidan. Ett lättillgängligt boende som passar alla åldrar, perfekt för dig som värdesätter ett smidigt boende i markplan, oavsett livssituation. Den generösa uteplatsen i eftermiddagssol blir sommartid ett extra vardagsrum. Här finns plats för både…

Premium
Uteplats
Listed
Listed

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
2 rum lägenhet på Bergängsvägen 1A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergängsvägen 1A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergängsvägen 1A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergängsvägen 1A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergängsvägen 1A Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Bergängsvägen 1A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
1 095 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/2
4 948 kr/mån
17 381 kr/m²

På populära Vallås finns denna välplanerade tvåa med stor inglasad balkong som nu söker efter ny lycklig ägare. Här trivs du på 63m2 med fräscht kök och helkaklat badrum med tvättmöjligheter. Bostadens ytor är öppna, luftiga samt erbjuder flera olika möbleringsalternativ. Här bor du dessutom i en mycket välskött förening med flera gemensamma utrymmen som b.la. flera tvättstugor, festlokal,…

Premium
Balkong
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

3 dagar

Vallås, Halmstads kommun
Idag kl 16:45

Blyvägen 15

Radhus
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
2 900 000 kr
130 m²
6 rum
325 m² tomt
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

4 dagar

2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 23 C Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 23 C Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 23 C Vallås, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 23 C Vallås, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 23 C Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:00

Kornhillsvägen 23 C

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
1 195 000 kr
66 m²
2 rum
vån 2/2
5 142 kr/mån
18 106 kr/m²

Varmt välkommen till denna trivsamma och välplanerade tvåa om 66 kvm, belägen på populära Vallås! Här bor du i ett hem som erbjuder både ljus, rymd och funktionella ytor – perfekt för dig som söker ett mysigt boende med det lilla extra. Bostaden bjuder på ett luftigt vardagsrum med stora fönsterpartier som ger ett fantastiskt ljusinsläpp och skapar en inbjudande atmosfär. Här finns gott om plats…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

11 dagar

2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 21 C Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 21 C Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 21 C Vallås, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 21 C Vallås, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kornhillsvägen 21 C Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Kornhillsvägen 21 C

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
1 250 000 kr
66 m²
2 rum
vån 2/2
5 142 kr/mån
18 939 kr/m²

På attraktivt område väntar denna hemtrevliga bostad på en ny ägare. Totalrenoverade kvadratmeter bjuder på ombyggd hall med avhängningsmöjligheter, toppmodernt kök med stor matplats, rymligt sovrum med liknande walk-in-closet, inglasad balkong i fint västerläge, helkaklat badrum med tvättmöjligheter och ett generöst vardagsrum. Allt detta omgjort så sent som 2023. I den välskötta föreningen…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad
3 rum lägenhet på Kornhillsvägen 25D Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kornhillsvägen 25D Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kornhillsvägen 25D Vallås, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kornhillsvägen 25D Vallås, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kornhillsvägen 25D Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Tis 2 jun kl 16:30

Kornhillsvägen 25D

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
1 345 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/3
5 743 kr/mån
17 933 kr/m²

Ta chansen att förvärva en av de populära treorna i välskötta Riksbyggen brf Halmstadshus nr 6! I markplan finner du 75 m2 som genomgått omfattande renoveringar under nuvarande ägares tid. B.la. renoverat kök och badrum , två luftiga sovrum samt inglasad uterum. Förutom det även en grönskande trädgård, med kanske föreningens bästa solläge! Föreningen har utfört nästan alla stora underhåll de…

Premium
Balkong
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

12 dagar

4 rum lägenhet på Bergängsvägen 13 A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bergängsvägen 13 A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bergängsvägen 13 A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bergängsvägen 13 A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bergängsvägen 13 A Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Bergängsvägen 13 A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
1 395 000 kr
89 m²
4 rum
vån 1/2
6 248 kr/mån
15 674 kr/m²

Varmt välkomna till Bergängsvägen 13A – en trivsam och välplanerad bostad om hela 89 kvm som nu väntar på sin nya ägare. Lägenheten är belägen på entréplan från ingången, men ligger en våning upp på balkongsidan, vilket ger både bekvämlighet och en trevlig känsla av avskildhet. Bostaden disponeras i dagsläget som 3 rok, men planlösningen erbjuder goda möjligheter att skapa en 4 rok för den som…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad

14 dagar

3 rum lägenhet på Bergängsvägen 13A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bergängsvägen 13A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bergängsvägen 13A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bergängsvägen 13A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bergängsvägen 13A Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:30

Bergängsvägen 13A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
1 395 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/2
5 398 kr/mån
18 600 kr/m²

Vad sägs som nyrenoverad trea med modernt kök, helkaklat badrum samt inglasad balkong i välskött förening med fördelaktiga avgifter där värme, kallvatten, TV (T2-flex), internet (fiber 250/250 mbits) samt bostadsrättstillägg ingår i månadsavgiften? Föreningen erbjuder dessutom nybyggt servicehus med flera tvättstugor, festlokal/samlingslokal, gym & bastu. När gäster kommer på besök kan en…

Premium
Balkong
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad
4 rum lägenhet på Nordalavägen 110 Vallås, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Nordalavägen 110 Vallås, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Nordalavägen 110 Vallås, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Nordalavägen 110 Vallås, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Nordalavägen 110 Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Nordalavägen 110

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 995 000 kr
85 m²
4 rum
vån 1/2
6 210 kr/mån
23 471 kr/m²

På ett attraktivt hörnläge finner vi denna inflyttningsklara fyra om hela 85 kvm. Här erbjuds du alla bekvämligheter du kan önska i en modern nyproduktionslägenhet med tre rymliga sovrum, två klädkammare, stort helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare, stilrent kök med lyxig kvartskompositskiva från Silestone. Köket har en öppen planlösning mot vardagsrum samt en rejäl altan och inhägnad…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

15 dagar

3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18 C Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18 C Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18 C Vallås, Halmstads kommun - bild 3

Sutarängsvägen 18 C

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
1 095 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/2
4 804 kr/mån
14 600 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

27 dagar

6 rum villa på Kornhills Norrgränd 21 Vallås, Halmstads kommun - bild 1
6 rum villa på Kornhills Norrgränd 21 Vallås, Halmstads kommun - bild 2
6 rum villa på Kornhills Norrgränd 21 Vallås, Halmstads kommun - bild 3
6 rum villa på Kornhills Norrgränd 21 Vallås, Halmstads kommun - bild 4
6 rum villa på Kornhills Norrgränd 21 Vallås, Halmstads kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 11:00

Kornhills Norrgränd 21

Villa
Vallås, Halmstads kommun
HusmanHagberg Halmstad
3 195 000 kr
150 + 10 m²
6 rum
262 m² tomt

Välkommen till denna smakfullt renoverade och välplanerade villa i populära Vallås – ett hem där varje kvadratmeter är genomtänkt för trivsel och funktion. Här bor du bekvämt i ett inflyttningsklart hus med en ljus och luftig planlösning som passar både den mindre och den växande familjen. Bostaden har utökats med ett allrum om ca 30 kvm, där en hel vägg med fönsterpartier ger ett vackert…

Premium
HusmanHagberg Halmstad
HusmanHagberg Halmstad

28 dagar

2 rum lägenhet på Älesvägen 12E Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Älesvägen 12E Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Älesvägen 12E Vallås, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Älesvägen 12E Vallås, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Älesvägen 12E Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Älesvägen 12E

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
895 000 kr
59 m²
2 rum
vån 2/2
5 775 kr/mån
15 169 kr/m²

Välkommen till denna moderna och ljusa bostad, belägen på ett attraktivt hörnläge som idag används som en 2:a men som i föreningens register är registrerad som en 3:a och lätt kan göras om till. Bostaden erbjuder ett fantastiskt ljusinsläpp och en rymlig balkong som är perfekt att njuta av sommaren på. Lägenheten erbjuder idag ett välplanerat sovrum, ett rymligt badrum med egen tvättavdelning…

Premium
Balkong
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad
5 rum villa på Kornhills Norrgränd 19 Vallås, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Kornhills Norrgränd 19 Vallås, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Kornhills Norrgränd 19 Vallås, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Kornhills Norrgränd 19 Vallås, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Kornhills Norrgränd 19 Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Kornhills Norrgränd 19

Villa
Vallås, Halmstads kommun
HusmanHagberg Halmstad
3 195 000 kr
119 m²
5 rum
262 m² tomt

1½-plansvilla på Vallås om 119 kvadratmeter, fyra sovrum och en planlösning som faktiskt är byggd för att en familj ska fungera i den. Entréplanet rymmer hall, sovrum, badrum och tvättstuga, men det är köket som tar över när man väl kommit in. Köksön är generös och planlösningen öppen mot vardagsrummet på ett sätt som gör att rummen flödar ihop utan att kännas röriga. Man förstår direkt varför…

Premium
HusmanHagberg Halmstad
HusmanHagberg Halmstad

29 dagar

3 rum lägenhet på Korundvägen 11 Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Korundvägen 11 Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Korundvägen 11 Vallås, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Korundvägen 11 Vallås, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Korundvägen 11 Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Korundvägen 11

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Bostad&Co
2 295 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/1
6 891 kr/mån
27 651 kr/m²

Vill du bo lättskött med villakänsla? Då är detta bostaden för dig! Vi kan nu erbjuda en lägenhet om tre rum och kök som väntar på att nya ägare ska flytta in och trivas. Genomgående stilrena materialval med kök från HTH och kapitalvaror från Siemens. Inglasat uterum och uteplats där vi gärna sitter och njuter en skön sommarkväll. Ett stenhus är inte bara tilltalande för ögat utan uppfattas…

Premium
Uteplats
Bostad&Co
Bostad&Co

April 2026

3 rum lägenhet på Nordalavägen 18 Vallås / Travet, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nordalavägen 18 Vallås / Travet, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nordalavägen 18 Vallås / Travet, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nordalavägen 18 Vallås / Travet, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nordalavägen 18 Vallås / Travet, Halmstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:30

Nordalavägen 18

Lägenhet
Vallås / Travet, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad
1 725 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/2
5 258 kr/mån
23 958 kr/m²

Välkommen till denna fina trerummare om 72 kvm i trivsamma Brf BoKlok Travet i utkanten av Vallås angränsande till härlig natur! I denna lägenheten har vi balkong åt väster vilket betyder eftermiddags- och kvällssol! Vi gillar smidigheten med loftgång, intilliggande parkeringsplats(ingår) samt goda utrymmen för sopsortering och förråd. Invändigt erbjuder lägenheten en ljus och modern boendemiljö…

Premium
Balkong
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17 C Vallås, Halmstads kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17 C Vallås, Halmstads kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17 C Vallås, Halmstads kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17 C Vallås, Halmstads kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17 C Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Bergängsvägen 17 C

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Listed
1 995 000 kr
105 m²
5 rum
vån 1
6 260 kr/mån
19 000 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade bostad om 5 rum och kök, belägen i ett lugnt och trevligt område på Vallås i Halmstad. Här erbjuds ett bekvämt och funktionellt boende i två plan med gott om plats för hela familjen och utsikt mot sjön. Bostaden välkomnar med en inbjudande hall som leder vidare till hemmets sociala ytor. Det rymliga och ljusa vardagsrummet erbjuder generöst med plats…

Premium
Balkong
Uteplats
Listed
Listed

Mars 2026

3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sutarängsvägen 18A Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Sutarängsvägen 18A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
1 495 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/2
5 398 kr/mån
19 933 kr/m²

Välkomna till Sutarängsvägen 18A – en smakfullt renoverad 3:a med lugnt och naturnära läge! Här möts ni av ett hem som varsamt renoverats i modern stil där hela bostaden – förutom köket – fått ett rejält lyft. Nya ytskikt, stilrena golv och ett lyxigt, helkaklat badrum gör att ni som nya ägare bara kan flytta rakt in och börja trivas från dag ett. Det naturnära läget är något som verkligen…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Bergängsvägen 17A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
995 000 kr
42 m²
1 rum
vån 1/2
2 841 kr/mån
23 690 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska markplanslägenhet med en egen liten trädgård. Här finner du en nyrenoverad pärla som bjuder på både stil och komfort. Med en stabil ekonomi i föreningen kan du känna dig trygg i ditt investeringsval. Det renoverade köket blir hjärtat i ditt hem, med moderna detaljer och praktiska lösningar. Det lyxiga golvet med designspackel sträcker sig genom hela lägenheten…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Oktober 2025

Vallås, Halmstads kommun
Budgivning pågår

Ängsgårdsvägen 53

Villa
Vallås, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
2 625 000 kr
127 m²
6 rum
336 m² tomt
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

Artiklar från Hemnet

2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Älesvägen 14B

Lägenhet
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 150 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1/2
5 771 kr/mån
19 492 kr/m²

Letar du efter ett boende där det i princip bara är att ställa in möblerna och börja trivas? Då borde du ta en närmare titt på den här lägenheten på markplan med generös trädgårdsyta. Bostaden används som en 2:a men som i föreningens register är registrerad som en 3:a och lätt kan göras om till detta genom att sätt upp en vägg i vardagsrummet. På Älesvägen 14B hittar du denna välskötta och…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

September 2025

Vallås, Halmstads kommun
Lör 23 maj kl 10:00

Bergängsvägen 1 B

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
995 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/3
4 948 kr/mån
15 794 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

September 2023

2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 3

Älesvägen 12F

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
995 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/2
4 606 kr/mån
20 729 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Juni 2020

5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17D Vallås, Halmstads kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17D Vallås, Halmstads kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Bergängsvägen 17D Vallås, Halmstads kommun - bild 3

Bergängsvägen 17D

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 195 000 kr
105 m²
5 rum
vån 1/2
7 380 kr/mån
20 905 kr/m²
Plus
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Visar alla 24

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet