Mälardalen

Mälardalen; Lägenheter

Lägenheter till salu - Mälardalen

Sortera på

1 351 bostäder till salu

November 2025

Centralt / Blåsbo, Västerås kommun

Skultunavägen 16b

Lägenhet
Centralt / Blåsbo, Västerås kommun
745 000 kr
26,3 m²
1 rum
vån 1
2 328 kr/mån
28 327 kr/m²
Nyckelberget, Köpings kommun

Torsgatan 25D

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
495 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
4 395 kr/mån
9 000 kr/m²

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Oktober 2025

2 rum lägenhet på Ringvägen 49H Köping, Köpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ringvägen 49H Köping, Köpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ringvägen 49H Köping, Köpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ringvägen 49H Köping, Köpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ringvägen 49H Köping, Köpings kommun - bild 5

Ringvägen 49H

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
450 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/3
3 338 kr/mån
8 491 kr/m²

Välkommen till en trivsam bostadsrätt med attraktivt läge i hjärtat av Köping! Här bor du på en lugn och omtyckt adress med gångavstånd till centrum, butiker och service. Från den rymliga balkongen har du en lummig utsikt mot grönska och natur. Föreningen är välskött med god ekonomi och låga månadsavgifter, vilket ger ett bekvämt och tryggt boende på lång sikt. Bostaden är i gott skick med fina…

Premium
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 9B Centrum, Köpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 9B Centrum, Köpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Barnhemsgatan 9B Centrum, Köpings kommun - bild 3

Barnhemsgatan 9B

Lägenhet
Centrum, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
950 000 kr
70,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 601 kr/mån
13 475 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
2,5 rum lägenhet på Lövhagsgatan 63 Råby, Västerås kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Lövhagsgatan 63 Råby, Västerås kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Lövhagsgatan 63 Råby, Västerås kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Lövhagsgatan 63 Råby, Västerås kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Lövhagsgatan 63 Råby, Västerås kommun - bild 5

Lövhagsgatan 63

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
650 000 kr
63 m²
2,5 rum
vån 3/3
4 626 kr/mån
10 317 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och rymliga 2,5:a om 63 kvm. Lägenheten har fönster åt två håll med inglasad balkong mot innergård. Till lägenheten hör ett källarförråd och ett hobbyrum/förråd om ca 10 kvm, hobbyrum/förråd har el och fönster. Kontakta gärna mäklaren för visning!

Premium
Balkong
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Sön 17 maj

Herrgårdsgatan 91

Lägenhet
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta
1 850 000 kr
66 m²
3 rum
vån 0/4
5 428 kr/mån
28 030 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Nyckelberget, Köpings kommun

Torsgatan 27b

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping
795 000 kr
74 m²
3 rum
vån 1/3
5 716 kr/mån
10 743 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
2 rum lägenhet på Intagsgatan 7B Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Intagsgatan 7B Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Intagsgatan 7B Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Intagsgatan 7B Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Intagsgatan 7B Djurgården, Eskilstuna kommun - bild 5

Intagsgatan 7B

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling
975 000 kr
36,5 m²
2 rum
vån 2/4
2 609 kr/mån
26 712 kr/m²

Mysig och yteffektiv tvåa belägen på Djurgården. Högre takhöjd gör lägenheten väldigt ljus och trivsam. Vardagsrum med utgång till balkong med eftermiddags- och kvällssol. Snyggt kök från 2015 med bra arbetsyta och förvaring. Nyligen renoverat badrum i snygg grå kulör med kommod, spegelskåp och dusch bakom glasvägg. Sovrum med plats för dubbelsäng. Bra förvaring i två klädkammare. Stambytt…

Premium
Balkong
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Nyckelberget, Köpings kommun

Odensvivägen 7C

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
195 000 kr
25,5 m²
1 rum
vån 2/3
2 606 kr/mån
7 647 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
Bredsand, Enköpings kommun

Regalskeppsvägen 20

Lägenhet
Bredsand, Enköpings kommun
995 000 kr
55,4 m²
2 rum
vån 2/2
5 702 kr/mån
17 960 kr/m²
Balkong
Nyckelberget, Köpings kommun

Torsgatan 27A

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
750 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/3
5 876 kr/mån
10 135 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
Gryta, Västerås kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Gotlandsgatan 11

Lägenhet
Gryta, Västerås kommun
1 095 000 kr
48,6 m²
2 rum
vån 2/2
4 373 kr/mån
22 531 kr/m²
Gideonsberg, Västerås kommun

Blomstergatan 9

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
1 150 000 kr
60,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 262 kr/mån
19 008 kr/m²
Balkong
2 rum lägenhet på Spantgatan 4G Stohagen, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Spantgatan 4G Stohagen, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Spantgatan 4G Stohagen, Västerås kommun - bild 3

Spantgatan 4G

Lägenhet
Stohagen, Västerås kommun
895 000 kr
41,5 m²
2 rum
vån 2/3
3 330 kr/mån
21 566 kr/m²
Plus
Balkong
Östanås, Köpings kommun

Hagavägen 34C

Lägenhet
Östanås, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
575 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 1/3
3 681 kr/mån
9 350 kr/m²
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Råby, Västerås kommun

Bofinksvägen 31

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
595 000 kr
41,5 m²
2 rum
vån 2/3
2 779 kr/mån
14 337 kr/m²
Karlsdal Köping, Köpings kommun

Bergslagsvägen 6C

Lägenhet
Karlsdal Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
745 000 kr
71 m²
3 rum
vån 1/3
4 531 kr/mån
10 493 kr/m²
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Råby, Västerås kommun

Bofinksvägen 21

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
495 000 kr
63 m²
2 rum
vån 3/3
4 658 kr/mån
7 857 kr/m²
Balkong
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun
Lör 23 maj kl 12:15

Tingstugatan 44A

Lägenhet
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs
1 350 000 kr
65,7 m²
2 rum
vån 1/3
4 357 kr/mån
20 548 kr/m²
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
5 rum lägenhet på Karl Hovbergsgatan 33B Skiftinge, Eskilstuna kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Karl Hovbergsgatan 33B Skiftinge, Eskilstuna kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Karl Hovbergsgatan 33B Skiftinge, Eskilstuna kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Karl Hovbergsgatan 33B Skiftinge, Eskilstuna kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Karl Hovbergsgatan 33B Skiftinge, Eskilstuna kommun - bild 5

Karl Hovbergsgatan 33B

Lägenhet
Skiftinge, Eskilstuna kommun
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
1 350 000 kr
113 m²
5 rum
vån 5/6
8 219 kr/mån
11 947 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade femrummare i Skiftinge. Här bor du bekvämt med närhet till allt du behöver i vardagen såsom mataffär, förskola, Skiftingehus F–9 samt smidiga kommunikationer som tar dig in till Eskilstuna centrum på bara några minuter. Läget är också optimalt för dig som pendlar med enkel access till motorvägen. Bostaden erbjuder en tilltalande planlösning med…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna

Artiklar från Hemnet

Tingstuhöjden, Strängnäs kommun

Tingstugatan 40C

Lägenhet
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs
1 075 000 kr
50,7 m²
2 rum
vån 1/3
4 279 kr/mån
21 203 kr/m²
Hiss
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
4 rum lägenhet på Jägarbacken 21E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Jägarbacken 21E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Jägarbacken 21E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Jägarbacken 21E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Jägarbacken 21E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 5

Jägarbacken 21E

Lägenhet
Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 095 000 kr
85 m²
4 rum
6 842 kr/mån
24 647 kr/m²

Denna bostad är ett drömhem för dig som söker ett modernt och bekvämt boende med ett av områdets absolut bästa lägen! Med sina 85 kvm och en smart planlösning som kombinerar kök och vardagsrum i en öppen anslutning, är detta en perfekt plats för socialt umgänge. Tre rymliga sovrum ger gott om plats för familj eller gäster, och badrummet är både väl tilltaget och komplett med både tvättmaskin och…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
5 rum lägenhet på Hummelbäcksgatan 3c Centralt, Köpings kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Hummelbäcksgatan 3c Centralt, Köpings kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Hummelbäcksgatan 3c Centralt, Köpings kommun - bild 3

Hummelbäcksgatan 3c

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
1 200 000 kr
98,5 m²
5 rum
vån 3/3
4 447 kr/mån
12 183 kr/m²
Plus
Nyckelberget, Köpings kommun

Torsgatan 21 A

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
165 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 1/4
3 184 kr/mån
4 074 kr/m²
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
1 rum lägenhet på Rekylgatan 14 Norra Haga, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Rekylgatan 14 Norra Haga, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Rekylgatan 14 Norra Haga, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Rekylgatan 14 Norra Haga, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Rekylgatan 14 Norra Haga, Västerås kommun - bild 5

Rekylgatan 14

Lägenhet
Norra Haga, Västerås kommun
650 000 kr
36,5 m²
1 rum
vån 2/13
2 936 kr/mån
17 808 kr/m²

Välkommen till denna välskötta och ljusa 1:a på andra våningen med hiss. Här erbjuds ett fräscht badrum med dusch och ett bra kök med matplats. Det uppskattade allrummet har en avskiljd sovalkov, vilket ger en praktisk och funktionell planlösning. Internet ingår i den låga månadsavgiften, vilket är ett stort plus. Förutom det bekväma boendet kan du även njuta av föreningens fantastiska…

Premium
Hiss
Centralt, Eskilstuna kommun

Rademachergatan 28A

Lägenhet
Centralt, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna
2 650 000 kr
94 m²
3 rum
vån 1/5
5 950 kr/mån
28 191 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna

September 2025

4 rum lägenhet på Tingshusgatan 13c Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tingshusgatan 13c Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tingshusgatan 13c Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 3

Tingshusgatan 13c

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
995 000 kr
114 m²
4 rum
6 000 kr/mån
8 728 kr/m²
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
3 rum lägenhet på Gunnilbogatan 6C Malmaberg, Västerås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gunnilbogatan 6C Malmaberg, Västerås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gunnilbogatan 6C Malmaberg, Västerås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gunnilbogatan 6C Malmaberg, Västerås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gunnilbogatan 6C Malmaberg, Västerås kommun - bild 5

Gunnilbogatan 6C

Lägenhet
Malmaberg, Västerås kommun
Mäklarcentrum
845 000 kr
66,4 m²
3 rum
vån 4/4
6 566 kr/mån
12 726 kr/m²

Välplanerad trea högst upp med hiss och balkong! Välkommen till en välplanerad trerumslägenhet om ca 66,4 kvadratmeter belägen högst upp i huset på Gunnilbogatan 6C i det trivsamma området Malmaberg, Västerås. Denna lägenhet erbjuder ett bekvämt boende med hiss och en härlig balkong. Här finner du två sovrum och ett luftigt vardagsrum som ger plats för både avkoppling och umgänge. …

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarcentrum
Mäklarcentrum
2 rum lägenhet på Drottninggatan 38 B Centrum, Enköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Drottninggatan 38 B Centrum, Enköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Drottninggatan 38 B Centrum, Enköpings kommun - bild 3

Drottninggatan 38 B

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
Fastighetsbyrån Enköping
1 695 000 kr
53 m²
2 rum
vån -1/3
3 281 kr/mån
31 981 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Enköping
Fastighetsbyrån Enköping
Västerås, Västerås kommun

Blomstergatan 6

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
895 000 kr
58 m²
2 rum
vån 6/10
3 653 kr/mån
15 431 kr/m²
Balkong
Hiss
Romberga, Enköpings kommun

Rombergsgatan 16

Lägenhet
Romberga, Enköpings kommun
Mäklarringen Enköping
725 000 kr
28,5 m²
1 rum
vån 1/4
1 811 kr/mån
25 439 kr/m²
Mäklarringen Enköping
Mäklarringen Enköping
Råby, Västerås kommun

Morkullegatan 30

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
995 000 kr
90 m²
4 rum
vån 2/3
4 632 kr/mån
11 056 kr/m²
Balkong
Läggesta, Strängnäs kommun
Lör 23 maj

Jägarbacken 19D

Lägenhet
Läggesta, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs
1 995 000 kr
85 m²
4 rum
vån 2/2
6 842 kr/mån
23 471 kr/m²
Balkong
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
4 rum lägenhet på Enöglavägen 20A Enögla, Enköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Enöglavägen 20A Enögla, Enköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Enöglavägen 20A Enögla, Enköpings kommun - bild 3
Lör 23 maj kl 13:00

Enöglavägen 20A

Lägenhet
Enögla, Enköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 095 000 kr
67 m²
4 rum
vån 0/2
6 040 kr/mån
16 343 kr/m²
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Råby, Västerås kommun
Tis 19 maj kl 17:00

Ringduvegatan 41

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
995 000 kr
87 m²
3 rum
vån 2/3
5 030 kr/mån
11 437 kr/m²
Balkong

Augusti 2025

1 rum lägenhet på Prästhagsvägen 11 Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Prästhagsvägen 11 Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Prästhagsvägen 11 Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Prästhagsvägen 11 Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Prästhagsvägen 11 Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun - bild 5

Prästhagsvägen 11

Lägenhet
Strandvägsområdet - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro
695 000 kr
26 m²
1 rum
vån 2/3
4 823 kr/mån
26 731 kr/m²

Mälarnära gavellägenhet om 26 kvm. Fem kvm större än normalt och det utmärkta läget på hörnet ger ljusinsläpp från fönster i två väderstreck. Perfekt förstaboende! Fräsch och öppen lägenhet med allrum, kokvrå och helkaklat badrum. Golvvärme i hela lägenheten. Centralt läge med kort promenadavstånd till Centrum med affärer och service samt till tågstation varifrån pendeln avgår in mot Stockholm C…

Premium
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
1 rum lägenhet på Kyrkogatan 28B Centrum, Enköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kyrkogatan 28B Centrum, Enköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kyrkogatan 28B Centrum, Enköpings kommun - bild 3

Kyrkogatan 28B

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
1 175 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/4
2 676 kr/mån
34 559 kr/m²
Plus
Hiss
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
Köping, Köpings kommun

Ringvägen 49 D

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
495 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/3
3 404 kr/mån
9 340 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun

Tingstugatan 33B

Lägenhet
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
925 000 kr
42,5 m²
2 rum
vån 1/2
4 130 kr/mån
21 765 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 rum lägenhet på Unnas väg 4 Bro Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Unnas väg 4 Bro Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Unnas väg 4 Bro Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun - bild 3

Unnas väg 4

Lägenhet
Bro Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun
Bjurfors Järfälla & Upplands-Bro
1 295 000 kr
39 m²
2 rum
vån 4/4
3 846 kr/mån
33 205 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Bjurfors Järfälla & Upplands-Bro
Bjurfors Järfälla & Upplands-Bro
Torshälla, Eskilstuna kommun

Aliforsgatan 6D

Lägenhet
Torshälla, Eskilstuna kommun
Fastighetsbyrån Eskilstuna
2 295 000 kr
99 m²
4 rum
vån 1
4 870 kr/mån
23 182 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Fastighetsbyrån Eskilstuna
Centrum, Enköpings kommun

Rådmansgatan 11

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
2 195 000 kr
69 m²
3 rum
vån 3/3
2 482 kr/mån
31 812 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
Sön 17 maj kl 16:45

Poseidongatan 9

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
Mäklarcentrum
1 495 000 kr
35 m²
2 rum
vån 3/5
2 933 kr/mån
42 714 kr/m²
Balkong
Hiss
Mäklarcentrum
Mäklarcentrum
Söder, Eskilstuna kommun
Sön 24 maj kl 10:30

Eskilsgatan 85

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Mälardalens Bostadsbyrå
1 995 000 kr
72 m²
3 rum
vån 3/3
5 481 kr/mån
27 708 kr/m²
Balkong
Hiss
Mälardalens Bostadsbyrå
Mälardalens Bostadsbyrå
5 rum lägenhet på Solbackavägen 13E Ekeby/Flacksta, Eskilstuna kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Solbackavägen 13E Ekeby/Flacksta, Eskilstuna kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Solbackavägen 13E Ekeby/Flacksta, Eskilstuna kommun - bild 3

Solbackavägen 13E

Lägenhet
Ekeby/Flacksta, Eskilstuna kommun
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
1 825 000 kr
115 m²
5 rum
vån 1
8 886 kr/mån
15 870 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Centrum, Västerås kommun

Linnégatan 8

Lägenhet
Centrum, Västerås kommun
1 195 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/4
2 104 kr/mån
35 147 kr/m²
Balkong
Västerås, Västerås kommun

Benvägen 37

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
850 000 kr
78 m²
2 rum
vån 3
6 573 kr/mån
10 897 kr/m²
1 rum lägenhet på Kopparbergsvägen 18B Centralt, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kopparbergsvägen 18B Centralt, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kopparbergsvägen 18B Centralt, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kopparbergsvägen 18B Centralt, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kopparbergsvägen 18B Centralt, Västerås kommun - bild 5

Kopparbergsvägen 18B

Lägenhet
Centralt, Västerås kommun
1 095 000 kr
38,5 m²
1 rum
vån 1
2 859 kr/mån
28 442 kr/m²

Letar du efter den perfekta ettan i hjärtat av Västerås? Då har du kommit helt rätt! Denna fantastiska 38,5 kvadratmeter stora lägenhet är det ultimata boendet för dig som önskar ett bekvämt och praktiskt boende i centrala Västerås. Ljus och rymlig design: Det första som slår dig när du kliver in i denna lägenhet är den lätta och luftiga atmosfären, där till fönster i två väderstreck för ett…

Premium
Nordanby Gärde, Västerås kommun

BANGATAN 25

Lägenhet
Nordanby Gärde, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
595 000 kr
34 m²
1 rum
vån 3/3
2 292 kr/mån
17 500 kr/m²
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Haga, Västerås kommun

Rekylgatan 6

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
650 000 kr
36,5 m²
1 rum
vån 7
3 194 kr/mån
17 808 kr/m²
Hiss

Visar 1201 - 1250 av 1351

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet