Logotyp av LF Fastighetsförmedling Köping
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Köping

Odensvivägen 7C

Nyckelberget, Köpings kommun

Visa på karta

195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    25,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 606 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Förening
Riksbyggen BRF Köpingshus nr 2
Energiklass
E
Pris/m²
7 647 kr/m²
Välplanerad etta med hall, allrum, kokvrå och duschrum med wc på Odensvivägen 7C i Köping! Hallen har god förvaring med garderober och plats för avhängning. Allrummet är ljust med fint ljusinsläpp och rymmer både säng och mindre sittdel. Kokvrån ligger i anslutning till allrummet och är utrustad med grundläggande köksutrustning. Duschrum med wc i praktisk utformning. Ett kompakt och funktionellt boende med närhet till service och kommunikationer. Lägenheten ligger i ett lugnt och etablerat bostadsområde i Köping. Här bor du med gångavstånd till matbutik, grönområden och kollektivtrafik. Centrum nås enkelt med cykel eller en kort promenad, och i närområdet finns goda möjligheter till både rekreation och service. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Köpingshus nr 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling