Logotyp av Fastighetsbyrån Köping
Logotyp av Fastighetsbyrån Köping

Bergslagsvägen 6C

Karlsdal Köping, Köpings kommun

Visa på karta

745 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    71 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 531 kr/mån
    Driftkostnad
    4 745 kr/år

Byggår
1965
Förening
Riksbyggen BRF Köpingshus nr 6
Energiklass
E
Pris/m²
10 493 kr/m²
Välkommen till ett hem mitt i hjärtat av Köping där du kanske hittat din nya favoritplats att kalla hem! Den här lägenheten är placerad perfekt nära centrum. Vilket betyder att du har nära till alla bekvämligheter som stadens centrum erbjuder Så välkommen hem till en plats där du både kan landa mjukt och upptäcka allt det trevliga Köping har att erbjuda tillsammans med din nya bostad. Vi ser fram emot att visa dig runt!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Köpingshus nr 6

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling