Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Köping

Fastighetsbyrån Köping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Kungsör, Kungsörs kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Tibblevägen 17

Villa
Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 250 000 kr
100 + 44 m²
1 086 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Centralt I Kungsör, Kungsörs kommun

Torsgatan 43

Villa
Centralt I Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 495 000 kr
155 + 70 m²
10 rum
1 036 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun

Hogsta 22

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
800 000 kr
35 m²
2 rum
1 813 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kungsör, Kungsörs kommun
Sön 17 maj kl 15:00

Ladugårdsvägen 30

Villa
Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 595 000 kr
146 m²
5 rum
577 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Nyponstigen 22

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 995 000 kr
106 m²
4 rum
344 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kolsva, Skinnskattebergs kommun

Pilstigen 3

Villa
Kolsva, Skinnskattebergs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 150 000 kr
86 m²
4 rum
1 558 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
3 rum fritidshus på Gärdsgårdsstigen 11 Köping, Köpings kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Gärdsgårdsstigen 11 Köping, Köpings kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Gärdsgårdsstigen 11 Köping, Köpings kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Gärdsgårdsstigen 11 Köping, Köpings kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Gärdsgårdsstigen 11 Köping, Köpings kommun - bild 5

Gärdsgårdsstigen 11

Fritidshus
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 250 000 kr
53 m²
3 rum
1 722 m² tomt

På Gärdsgårdsstigen 11 i Sundänge ligger ett insynsskyddat fritidshus med ett lugnt och avskilt läge längst in på en återvändsgränd, här råder stillheten och minimal trafik. På bara fem minuters promenad når du Västlandasjön, perfekt för morgondopp eller kvällspromenader i solnedgången. Huset har ett mycket bra solläge som låter ljuset flöda över tomten under större delen av dagen, och det…

Premium
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
4 rum villa på Karlagatan 7 Köping, Köpings kommun - bild 1
4 rum villa på Karlagatan 7 Köping, Köpings kommun - bild 2
4 rum villa på Karlagatan 7 Köping, Köpings kommun - bild 3
4 rum villa på Karlagatan 7 Köping, Köpings kommun - bild 4
4 rum villa på Karlagatan 7 Köping, Köpings kommun - bild 5

Karlagatan 7

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 695 000 kr
109 + 55 m²
4 rum
505 m² tomt

Denna charmiga villa från 1940 är belägen i centrala Köping och erbjuder ett boende där klassisk karaktär möter modern komfort. Huset har genomgått en omfattande invändig renovering med stor omsorg om detaljerna, där den tidstypiska känslan bevarats samtidigt som moderna inslag skapar en stilren helhet. Genomgående trägolv i samtliga rum ger en varm och enhetlig atmosfär, och tillsammans med…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kungsör, Kungsörs kommun

Norra Kungsladugården 103

Villa
Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 175 000 kr
92 + 27 m²
4 rum
2 930 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun
Sön 17 maj kl 15:45

Slånbärsstigen 13

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 100 000 kr
90 + 90 m²
6 rum
460 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun

Kihlmansgatan 22C

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
299 000 kr
62 m²
2 rum
vån 3/3
4 050 kr/mån
4 823 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Arboga, Arboga kommun
Sön 17 maj kl 12:30

Mallvägen 9

Villa
Arboga, Arboga kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 890 000 kr
139 m²
6 rum
743 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
5 rum parhus på Tumgatan 7 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 1
5 rum parhus på Tumgatan 7 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 2
5 rum parhus på Tumgatan 7 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 3
5 rum parhus på Tumgatan 7 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 4
5 rum parhus på Tumgatan 7 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 5

Tumgatan 7

Radhus
Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 495 000 kr
117 m²
5 rum
362 m² tomt

Välkommen till konungariket Kungsör, där denna trevliga bostad från 1979 har skogen som granne och en lättskött tomt som bjuder in till avkoppling och lek. Med närhet till affärn och barnomsorg är det här ett perfekt hem för den aktiva familjen. Här finns även ett garage för bekväm parkering samt uppfart med plats för två bilar och en härlig uteplats där man kan njuta av sommarkvällarna. …

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun
Budgivning pågår

Pungbovägen 22A

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
295 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 259 kr/mån
5 043 kr/m²
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kolsva, Skinnskattebergs kommun

Hallonstigen 2

Fritidshus
Kolsva, Skinnskattebergs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 350 000 kr
63 m²
3 rum
1 503 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun

Bodavägen 26

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
895 000 kr
60 m²
2 rum
1 720 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
5 rum villa på Långtäby 108 Valskog, Kungsörs kommun - bild 1
5 rum villa på Långtäby 108 Valskog, Kungsörs kommun - bild 2
5 rum villa på Långtäby 108 Valskog, Kungsörs kommun - bild 3
5 rum villa på Långtäby 108 Valskog, Kungsörs kommun - bild 4
5 rum villa på Långtäby 108 Valskog, Kungsörs kommun - bild 5

Långtäby 108

Villa
Valskog, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 395 000 kr
124 + 6 m²
5 rum
4 332 m² tomt

Kontakta ansvarig mäklare för visning. Varmt välkomna till Långtäby 108 där ni hittar detta genomtänkta och charmiga hem, denna fastighet erbjuder: - Ny solcellsanläggning, stor verkstad med carport, öppna gräsytor, generös gruslagd uppfart, härlig badtunna, egen brunn, karaktärsfullt boende och mycket mer! Fastigheten består av två olika samtaxerade fastigheter var av den ena är 2252 kvm och…

Premium
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kolsva, Köpings kommun
Sön 24 maj kl 11:00

Parkvägen 10

Villa
Kolsva, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
850 000 kr
450 m²
6 rum
1 966 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
4 rum lägenhet på Glasgatan 12 a Köping, Köpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Glasgatan 12 a Köping, Köpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Glasgatan 12 a Köping, Köpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Glasgatan 12 a Köping, Köpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Glasgatan 12 a Köping, Köpings kommun - bild 5
Imorgon kl 17:00

Glasgatan 12 a

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 250 000 kr
99,5 m²
4 rum
vån 3/3
5 376 kr/mån
12 563 kr/m²

Välkommen till ett hem utöver det vanliga på en av Köpings mest attraktiva adresser. Här bor du med ett av stadens absolut bästa lägen där Köpingsån är din närmsta granne och stadskärnan ligger bara ett stenkast bort. Från lägenheten kan du njuta av en rofull utsikt över Köpingsåns vatten. Inomhus möts du av genomgående fina ytskikt och en välskött interiör som speglar föreningens goda…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun
Sön 17 maj kl 11:00

Sundängevägen 12

Fritidshus
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 150 000 kr
37 m²
2 rum
1 314 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
1 rum lägenhet på Torsgatan 21a Köping, Köpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Torsgatan 21a Köping, Köpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Torsgatan 21a Köping, Köpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Torsgatan 21a Köping, Köpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Torsgatan 21a Köping, Köpings kommun - bild 5
Imorgon kl 18:00

Torsgatan 21a

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
180 000 kr
39 m²
1 rum
2 996 kr/mån
4 615 kr/m²

Denna vindsvåning erbjuder ett bra och bekvämt boende på populära Torsgatan. Här möts du av karaktäristiska snedtak, ljusa materialval och närhet till centrum och grönområden. Varmt välkommen på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun

Sjövägen 32

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
5 995 000 kr
154 m²
5 rum
1 044 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
6 rum villa på Skäftruna 126 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 1
6 rum villa på Skäftruna 126 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 2
6 rum villa på Skäftruna 126 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 3
6 rum villa på Skäftruna 126 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 4
6 rum villa på Skäftruna 126 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 5

Skäftruna 126

Villa
Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
3 700 000 kr
131 m²
6 rum
6 640 m² tomt

Välkommen till Skäftruna 126! Ett hem där ljus, rymd och komfort möts. Njut av stort vardagsrum med glasdörrar ut mot pooldäck, nyrenoverat kök med matplats, flera sovrum och fräscha badrum. Här finns stall, carport, poolhus med bastu och vattenburen golvvärme, perfekt för familjeliv, avkoppling och härliga stunder året om.

Premium
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Köping, Köpings kommun
Sön 17 maj kl 14:30

Norrhamra 5

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 400 000 kr
110 + 65 m²
5 rum
2 923 m² tomt
Balkong
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Kungsör, Kungsörs kommun
Sön 17 maj kl 14:00