Sjöberg, Sollentuna kommun

Sjöberg

Bostäder till salu - Sjöberg, Sollentuna kommun

Sortera på

26 bostäder till salu

Igår

3 rum lägenhet på Lomvägen 40 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 40 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 40 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 40 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 40 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:15

Lomvägen 40

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 245 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/1
5 802 kr/mån
27 048 kr/m²

- Stor balkong i bra solläge - Naturnära - Helkaklat badrum - Bra kommunikationer - Fönster i 3 väderstreck - I avgiften ingår el, värme, vatten, kabel-TV och bredband. Nu erbjuds möjlighet att förvärva en välplanerad trea med stor balkong i bra solläge. Lägenheten är disponerad med ett luftigt kök med öppen planlösning mot det rymliga vardagsrummet som har gott om ljusinsläpp tack vare…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

2 dagar

3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Lomvägen 641

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 850 000 kr
83 m²
3 rum
5 778 kr/mån
22 289 kr/m²

Varför betala för någon annans renoveringar? Just nu erbjuds denna rymliga 3-rumslägenhet med genomtänkt planlösning och stora möjligheter att skapa ett hem helt efter egen smak och stil. Lägenheten erbjuder två stora sovrum, ett ljust vardagsrum med plats för både soffgrupp och umgänge samt en separat matplats i anslutning till köket. Ett arbetskök med bra förvaringsutrymmen samt ger goda…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

3 dagar

3 rum lägenhet på Lomvägen 663 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 663 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 663 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 663 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 663 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 663

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
2 095 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/2
5 778 kr/mån
25 241 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma trea om 83 kvm i populära Kärrdal! Här erbjuds en välplanerad bostad med fokus på komfort, ljus och sociala ytor – ett perfekt hem för såväl paret som den mindre familjen. Bostadens nyrenoverade kök imponerar med stilrena materialval, generösa arbetsytor och gott om förvaring. Den öppna planlösningen mot matplatsen skapar en inbjudande och social miljö,…

Premium
Balkong

4 dagar

3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5

Sidensvansvägen 42

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
4 395 000 kr
102,5 m²
3 rum
vån 5/5
7 562 kr/mån
42 878 kr/m²

+ Stor inglasad balkong med plats för både middagsbord och loungedel + Magisk utsikt över Edsviken och trädtopparna + Två badrum för smidig vardag och gäster + Klädkammare för extra förvaring + Hiss hela vägen upp – enkelt och bekvämt Högst upp med milsvid utsikt över Edsviken får du njuta av solen från morgon till kväll, med hiss hela vägen upp och närhet till natur, badplatser,…

Premium
Balkong
Hiss
4 rum lägenhet på Lomvägen 29 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lomvägen 29 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lomvägen 29 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lomvägen 29 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lomvägen 29 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 29

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 700 000 kr
96,5 m²
4 rum
vån 1/1
7 243 kr/mån
27 979 kr/m²

- Inglasad balkong i underbart solläge - Trevligt kök - Extra stort badrum - Fina parkettgolv - Sällan till salu - Stambytt badrum Varmt välkommen till en fin 4:a om 96,5 kvm på omtyckta Lomvägen. Bostaden ligger en trappa upp i ett av områdets bästa lägen. Redan i hallen möts du av ljuset från de stora fönstren i vardagsrummet och från den väl tilltagna inglasade balkongen, med fri…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
3 rum lägenhet på Lomvägen 653 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 653 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 653 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 653 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 653 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Lomvägen 653

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 995 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/2
6 008 kr/mån
24 036 kr/m²

- Inglasad balkong i strålande solläge - Gavelläge med fönster i 3 väderstreck - Helkaklat badrum med tvättmaskin - Stora sovrum - Populärt område Varmt välkomna till denna fina 3:a om 83 kvm på omtyckta och familjära Lomvägen. Bostaden har ett trevligt arbetskök med full maskinell utrustning. Badrummet är helkaklat och ligger i anslutning till sovrummen. Vardagsrummet och matplatsen…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

7 dagar

3 rum lägenhet på Lomvägen 657 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 657 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 657 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 657 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 657 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Lomvägen 657

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 495 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/2
5 778 kr/mån
30 060 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och rymliga trea om 83 kvm i populära Kärrdal, ett hem som kombinerar stil, funktion och närhet till både natur och goda kommunikationer. Här möts du av en modern och öppen planlösning där kök, vardagsrum och balkong smälter samman och skapar en social och luftig atmosfär, perfekt för både vardagsliv och umgänge. Det renoverade köket är fullutrustat med moderna…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

8 dagar

2 rum lägenhet på Lomvägen 65 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lomvägen 65 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lomvägen 65 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lomvägen 65 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lomvägen 65 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 65

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
1 895 000 kr
69,5 m²
2 rum
vån 2/2
5 425 kr/mån
27 266 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma tvårummare i populära Kärrdal. Här bor du med de bekvämligheter och fördelar som en bostadsrätt erbjuder. Välkomnande hall med plats för avhängning. Arbetskök med gott om förvaringsmöjligheter och bra arbetsytor. Rymligt och ljust vardagsrum med plats för både bekvämlighetsdel, matplats och annat valfritt möblemang. Från vardagsrummet når du den inglasade…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna

9 dagar

1 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Sidensvansvägen 42 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5

Sidensvansvägen 42

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
1 630 000 kr
28 m²
1 rum
vån 2
2 260 kr/mån
58 214 kr/m²

-Flexibelt tillträde- Välplanerad etta med stor inglasad balkong och naturnära läge i populära Sjöberg! Välkommen till denna yteffektiva och smart planerade etta om 28 kvm, belägen i attraktiva Sjöberg. Här bor du med naturen precis utanför dörren – och en generös inglasad balkong som erbjuder fri utsikt över grönskan. En perfekt plats för avkoppling. Bostaden erbjuder ett ljust och luftigt…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

10 dagar

4 rum lägenhet på Lomvägen 65 Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lomvägen 65 Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lomvägen 65 Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lomvägen 65 Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lomvägen 65 Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 65

Lägenhet
Sollentuna / Kärrdal, Sollentuna kommun
Properties & Partners Stockholm
2 795 000 kr
97 m²
4 rum
vån 2/3
7 460 kr/mån
28 814 kr/m²

Välkommen till en rymlig 4:a med ett ypperligt bra läge utan trafikstörning och utsikt mot naturområde. Här bor man i samklang med naturen strax intill Rösjön och Edsviken. Det är bra kommunikationer, buss dygnet runt och närhet till såväl tunnelbana som pendeltåg. Skogen ligger "runt hörnet" med möjlighet till promenader, löpning, skidåkning, bärplockning m.m. Flera populära skolor ligger på…

Premium
Balkong
Properties & Partners Stockholm
Properties & Partners Stockholm
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 67 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 67 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 67 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 67 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sidensvansvägen 67 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj

Sidensvansvägen 67

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
HusmanHagberg Sollentuna
3 990 000 kr
91 m²
3 rum
vån 3/7
7 014 kr/mån
43 846 kr/m²

Välkommen till denna stilfullt renoverade bostad med ett vackert och lugnt läge mot naturen och Edsviken. Lägenheten är genomgående renoverad 2024 med enstavs ekparkett, slätspacklade och vitmålade väggar samt ett smakfullt kök från Epoq. Den genomgående parketten skapar ett enhetligt och harmoniskt intryck i hela bostaden. Här erbjuds rymliga sovrum, en generös klädkammare samt ett ljust och…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Sollentuna
HusmanHagberg Sollentuna

12 dagar

Sjöberg, Sollentuna kommun

Lomvägen 25C

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna
3 050 000 kr
84 m²
3 rum
vån 3/5
6 421 kr/mån
36 310 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Sjöberg, Sollentuna kommun

Sidensvansvägen 42

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 695 000 kr
35 m²
2 rum
vån 1/5
3 034 kr/mån
48 429 kr/m²
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

13 dagar

tomt på Steglitsvägen 31A Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
tomt på Steglitsvägen 31A Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
tomt på Steglitsvägen 31A Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
tomt på Steglitsvägen 31A Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
tomt på Steglitsvägen 31A Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:00

Steglitsvägen 31A

Tomt
Sjöberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
4 990 000 kr
1 001 m²

Kontakta mäklaren för visning! Attraktiv tomt i populära Sjöberg – naturnära, skyddat och insynsfritt läge Byggnadsbestämmelser (sammanfattning) Omfattning Endast 1 huvudbyggnad och 1 komplementbyggnad per tomt Största byggnadsarea: 20 % av tomtarean Maximal byggnadsarea per tomt: 200 m² Av ovanstående får max 50 m² utgöras av komplementbyggnad Högsta byggnadshöjd huvudbyggnad: 6,5 meter Högsta…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

18 dagar

2 rum lägenhet på Lomvägen 631 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lomvägen 631 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lomvägen 631 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lomvägen 631 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lomvägen 631 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj

Lomvägen 631

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 995 000 kr
69 m²
2 rum
vån 1/2
4 925 kr/mån
28 913 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och rymliga 2:a om 69 kvm i populära Kärrdal – ett hem som kombinerar stil, funktion och närhet till både natur och goda kommunikationer. Här möts du av en modern och öppen planlösning där kök, vardagsrum och balkong smälter samman och skapar en social och luftig atmosfär – perfekt för både vardagsliv och umgänge. Det renoverade köket är fullutrustat med moderna…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

20 dagar

3 rum lägenhet på Lomvägen 637 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 637 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 637 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 637 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 637 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 637

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
2 250 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/2
5 665 kr/mån
27 108 kr/m²

Välkommen till en hemtrevlig och ljus lägenhet om 83 kvm – en ombyggd 3:a med extra rumsmöjlighet! Denna bostad ligger i ett lugnt och barnvänligt område i omtyckta Kärrdal. Ursprungligen en trea, har lägenheten byggts om på ett smart sätt och erbjuder idag ett extra rum. Det ska poängteras att bostaden inte är en formell fyrarummare – men det avskilda extra sovutrymmet skapar stor…

Premium
Balkong

25 dagar

Kärrdal, Sollentuna kommun
Sön 17 maj kl 14:45

Lomvägen 609

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 950 000 kr
97 m²
4,5 rum
vån 1/1
6 809 kr/mån
30 412 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Sjöberg/Kärrdal, Sollentuna kommun

Lomvägen 645

Lägenhet
Sjöberg/Kärrdal, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Täby
2 375 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/2
5 915 kr/mån
28 614 kr/m²
Uteplats
SkandiaMäklarna Täby
SkandiaMäklarna Täby

April 2026

Kärrdal, Sollentuna kommun

Lomvägen 43

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 150 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/1
6 366 kr/mån
25 904 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
6 rum villa på Storkvägen 17 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 1
6 rum villa på Storkvägen 17 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 2
6 rum villa på Storkvägen 17 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 3
6 rum villa på Storkvägen 17 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 4
6 rum villa på Storkvägen 17 Sjöberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Storkvägen 17

Villa
Sjöberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
10 990 000 kr
161 + 72 m²
6 rum
1 106,3 m² tomt

Sjönära arkitektritad villa med unik planlösning! Denna arkitektritade villa med 4-5 sovrum i Sjöberg erbjuder en unik möjlighet att skapa ditt drömhem nära Edsviken. Med en fantastisk läge, delvis sjöutsikt sjöutsikt och ett stort härligt, socialt vardagsrum är detta hem perfekt för den som vill bo på sjösidan av Sjöberg. Villan sträcker sig över tre våningar och ligger i ett barnvänligt område…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Artiklar från Hemnet

7 rum villa på Bössvägen 3 Falkberget, Sollentuna kommun - bild 1
7 rum villa på Bössvägen 3 Falkberget, Sollentuna kommun - bild 2
7 rum villa på Bössvägen 3 Falkberget, Sollentuna kommun - bild 3
7 rum villa på Bössvägen 3 Falkberget, Sollentuna kommun - bild 4
7 rum villa på Bössvägen 3 Falkberget, Sollentuna kommun - bild 5

Bössvägen 3

Villa
Falkberget, Sollentuna kommun
Wrede Fastighetsmäkleri
28 750 000 kr
210 + 90 m²
7 rum
1 498 m² tomt

I en avskild hörna av Falkberget ligger denna arkitektritade villa signerad Pål Ross, nära havet med ett mycket privat och skyddat läge. Trädgården är vänd mot sydväst med sol hela dagen och vattnet i Edsviken skymtar mellan träden. Generös poolanläggning med omfattande terrasser runt om, allt fint inramat av bergknallar och träd och ger en ostörd oas. Villan, uppförd 2006 i två plan med halv…

Premium
Wrede Fastighetsmäkleri
Wrede Fastighetsmäkleri
7 rum villa på Landsnoravägen 113B Landsnora, Sollentuna kommun - bild 1
7 rum villa på Landsnoravägen 113B Landsnora, Sollentuna kommun - bild 2
7 rum villa på Landsnoravägen 113B Landsnora, Sollentuna kommun - bild 3
7 rum villa på Landsnoravägen 113B Landsnora, Sollentuna kommun - bild 4
7 rum villa på Landsnoravägen 113B Landsnora, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 12:00

Landsnoravägen 113B

Villa
Landsnora, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
10 990 000 kr
189 + 20 m²
7 rum
1 497 m² tomt

Familjevilla med pool, stor plan tomt och skogen som närmaste granne. Välkommen till ett hem där naturen börjar precis utanför tomtgränsen. Här bor ni på en stor, lugn och grönskande tomt om 1497 kvm med skogen som närmaste granne – en plats där barn kan springa barfota över gräsmattan, bygga kojor bland träden och upptäcka naturen varje dag. Villan erbjuder en totalyta om 209 kvm med…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
1 rum lägenhet på Lomvägen 61 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lomvägen 61 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lomvägen 61 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lomvägen 61 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lomvägen 61 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5

Lomvägen 61

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
HusmanHagberg Sollentuna
1 395 000 kr
35 m²
1 rum
vån 2/3
3 169 kr/mån
39 857 kr/m²

Välkomna till denna välplanerade och trivsamma 1,5:a om 35 kvm, ett hem som kombinerar funktion, stil och ett lugnt läge i omtyckta Kärrdal. Här möts du av en smart disponerad bostad där varje kvadratmeter tas tillvara. Den öppna planlösningen skapar en social och luftig känsla med plats för både soffgrupp och matplats. Den avskilda sovalkoven ger en naturlig plats för sängen och bidrar till…

Premium
HusmanHagberg Sollentuna
HusmanHagberg Sollentuna

Mars 2026

Sidensvansvägen 67

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
3 295 000 kr
91 m²
3 rum
vån 2/8
6 875 kr/mån
36 209 kr/m²

Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”

Premium
Balkong
Hiss
Sjöberg, Sollentuna kommun

Koltrastvägen 4A

Villa
Sjöberg, Sollentuna kommun
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
13 500 000 kr
189 m²
7 rum
916 m² tomt
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
Mäklarhuset Sollentuna & Kista

Februari 2026

Kärrdal, Sollentuna kommun

Lomvägen 641

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 385 000 kr
35 m²
1 rum
vån 2/2
2 872 kr/mån
39 571 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar alla 26

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet