Vilsta, Eskilstuna kommun

Vilsta

Bostäder till salu - Vilsta, Eskilstuna kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

7 dagar

4 rum lägenhet på Vilstavägen 14D Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vilstavägen 14D Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vilstavägen 14D Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vilstavägen 14D Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vilstavägen 14D Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 5

Vilstavägen 14D

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling
3 100 000 kr
121,5 m²
4 rum
vån 1/2
6 300 kr/mån
25 514 kr/m²

Välkommen till ett hem med karaktär såväl exteriört som interiört. Bostaden är belägen på markplan i Vilsta Herrgård, en av Eskilstunas vackraste byggnader. 121,5 kvm är här fördelade över fyra rum och kök med genomgående ljusa ytsikt. Modern komfort och fina sociala utrymmen. Tre sovrum ger möjligheter för familjen, övernattande gäster, hobbies eller hemmakontor. Hemmets kök är fullutrustat,…

Premium
Uteplats
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling

Mars 2026

tomt på Eskilstuna Vilsta 3:51 Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 1
tomt på Eskilstuna Vilsta 3:51 Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 2
tomt på Eskilstuna Vilsta 3:51 Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 3
tomt på Eskilstuna Vilsta 3:51 Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 4
tomt på Eskilstuna Vilsta 3:51 Eskilstuna, Eskilstuna kommun - bild 5

Eskilstuna Vilsta 3:51

Tomt
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Eskilstuna
890 000 kr
1 300 m²

Nu får du chansen att köpa en tomt med entreprenadavtal för att uppföra ett av A-hus alla fantastiska husmodeller! Drömmer du om att bo i ett lugnt och naturnära område men ändå ha stadens bekvämligheter inom räckhåll? Då är Vilsta platsen för dig. Här har du möjlighet att bygga det favorithem som passar dig bäst! Vilsta är känt för sin trygga och barnvänliga atmosfär, med cykelvägar och…

Premium
SkandiaMäklarna Eskilstuna
SkandiaMäklarna Eskilstuna

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet